Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

SOLARIUM  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
05/04/2007 3:24 am  

Co sadzicie o solarce? Bo ja tam lubie sie troche powygrzewac:) Nie ukrywam...:)

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
05/04/2007 6:09 am  

Hmm .... byłam raz w zyciu nawet fajnie było ,ale wole naturalnie na słoneczq 😛

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
05/04/2007 1:56 pm  

Dla mnie solarka jest za bardzo sztuczna tak jak cera ktora po niej jest... poza tym za bardzo po niej skora cuchnie.. beeee


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
05/04/2007 2:13 pm  

Dpoza tym za bardzo po niej skora cuchnie.. beeee

😮 😮 dla mnie w tedy skora ślicznie pachnie no ale ...
solarium-lubie tak sobie poleżeć ale fakt ze jestem sknerą powoduje ze nie bywam tam za czesto no ale jakos w maju trza sie bedzie wybrac kilka razy przed wakacjami i przed balem zeby ludzi nie oslepic swoja bladoscią 😮 😛


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
05/04/2007 9:35 pm  

Lubie powygrzewac sie na solarium tylko ze jak sie przesadzi to wyglada to maksymalnie tandetnie:/ ale oceniam pozytywnie :thumbsup:


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
06/04/2007 2:36 am  

Najlepiej 25 minut polezec.... nie no JOKE.. dzis jechala taka w autobusie.. smialismy sie, ze grtill wsiadl, bo czerwana jak burak

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
10/04/2007 11:38 pm  

Oj tanorektyczki lub standardowe blachary mają to do siebie, że lubią się przypalić tu i ówdzie. Osobiście byłam najzagorzalszą przeciwniczką solarium, dopóki nie poszłam przed studniówka (jasne ramiączka od sukienki i odkryte plecy), wyglądałam gorzej niż pobielana ściana, trudno życie zmusiło poszłam do salonu polecanego przez kolegów z klasy:D i strasznie mi się spodobało:) od razu człowiek się lepiej czuje, wygrzany i w ogóle... oczywiście wolę słoneczko-ale pogoda jest tak chuj**a za przeproszeniem że nie ma wyjścia czasem:) ale nie grozi mi ani przesadna opalenizna-bo nie mam pieniędzy;)

hide and seek


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
19/04/2007 10:19 pm  

opalajcie sie dziewczyny,bo nie znacie dnia ani godziny 🙂


OdpowiedzCytat
szyszka88
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 100
20/04/2007 1:04 am  

Osobiście byłam najzagorzalszą przeciwniczką solarium, dopóki nie poszłam przed studniówka

kubek w kubek jak ja :D. Solarium?? myslam- to dla laleczek... 😉 (bez urazy), ale tez musialm iść, wprawdze niemam bladej cery, ale przy innych bylam i tak zbyt blada.
bylamz pare razy, ale nie widze w tym nic nadzwyczajnego. Po wyjściu bylo mi słabo i bolał mnie łeb i jeszcze

poza tym za bardzo po niej skora cuchnie.. beeee

racja. moja śmirdziala jak przypalona kura!! (przykre wspomnienia z dziecinswta 😡 )
ale zauważylam, że to bardzo zależy od tego czym sie smarowalam... napoczatku milam przyspieszacz o zapachu kakao, potem zmienialm na kajiś inny- żelowy i już bylo lepiej 😉 wiec Anetko, jeżeli wybierasz sie jeszce to polecam inny kometyk 😉 moze pomoze...

ale ja preferuje sloneczko, jeżeli nie musze na solare nie chodze 😀
(zreszta to podobno niezdrowe jest)


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
20/04/2007 1:26 am  

Wielu ludzi przesadza z opalaniem w solarium (robią się oparzenia i skóra się szybko starzeje) ale jest rada.
Bezpieczne solarium we własnej chałupie. Zamiast chodzić do solarium można zrobić nagrzewanie ciała w domu używając zwykłych lamp t.j. kombinacji prommiennika (tzw. żarówka kwoka) oraz halogenówki. Też będzie wytwarzać się witamina D ale w mniejszych ilościach. Dobrą stroną takiego opalania bez UV-B jest wytwarzanie hormonu szczęścia serotoniny i rozgrzanie ciała, lekka opalenizna bez żadnych kanionów na skórze po nadmiernym opalaniu pod lampą UV.

Poniżej link do forum o żarówkach i oświetleniu:
http://www.lighting.pl/forum/index.php

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:

[edytowane 19/4/2007 od Jędruś]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
20/04/2007 9:54 pm  

Jestem przeciw. Za duże obciążenie dla skóry. Ponoć w Anglii wycofują solaria, ponieważ są bardzo niezdrowe. Ponadto nie chcę wyglądać tak jak to napisali na pewnej czeskiej stronie - jak indiańska babiczka w wieku 50 lat.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Surri
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 200
27/04/2007 9:25 pm  

po solarium szybciej sie starzeje skóra i wogóle nie podoba mi sie u siebie opalenizna po solarce (bylam raz). Wole słoneczko 🙂


OdpowiedzCytat
Paulina160587
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 181
10/06/2010 2:27 am  

Nigdy nie byłam i jestem z tego dumna^^
Mam bladą skórę i nie przeszkadza mi to:)


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
10/06/2010 2:43 am  

uwielbiam być blada ! ..niestety ostatnio przypadkiem w ogrodzie sie delikatnie opaliłam..
czuje sie trochę nieswojo.. muszę sie bardziej smarować..
A ogólnie to opalam tylko nogi.
i to nigdy w solarium a tylko gdzieś tam z za krzaczka do słońca wystawie , a buzie zarywam 🙂

* avatarek jest celowo rozjaśniony ..nie jestem taka biała hehe

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
10/06/2010 3:50 am  

Solarium tylko dla dziewczyn(ale to i tak w malych ilosciach)...

Jezeli facet chodzi na solarke to juz przestaje byc dla mnie prawdziwym facetem...

A sa i tacy co im ona nie pomoze, bo mam kolege co jak pojdzie to robi sie rozowy, a jak mu to zejdzie to i tak jest blady jak byl 😉

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca