Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Chlorella + Spirulina  

  RSS

jacekbocian
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 11
28/11/2007 12:51 pm  

witam,

chcialbym poruszyc na formu temat chlorelli i spiruliny.
Czy macie doswiadczenia w dluzszym zazywaniu takich preparatow z alg ( bez domieszek )-jesli tak to jak dlugo zazywacie ( ja od ponad 3 lat ) ,w jakich dawkach ( ja od 7 do 10-12 g /dziennie) i czy zauwazacie ich wplyw na Wasz organizm?

Jacek


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
02/12/2007 4:25 pm  

ja przechodzac na wege zobaczylam w wegetarianskim swiecie reklamy chlorelli i potem pytalam znajomych wege czy to zazywaja? i nikt o tym nie slyszal. Wiec szybko o tych produktach zapomnialam, nie mam niedoborow itp bo wszystko znajduje w pozywieniu

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
10/08/2009 4:32 am  

Moja znajoma weganka powiedziała,że używała Chlorelli,gdy jej mąż został zarażony chorobą (nie pamiętam jaką) u dentysty przez narzędzia. Miał bd niskie wyniki,więc podawała mu w zwiększonej dawce te tabletki (10-15 tabletek na dzień, rozdzielić je na x3 w ciągu dnia-lepiej się przyswajają) i wyniki znacznie się poprawiły.

Ja zamierzam je sobie kupić,bo namierzyłam je w mojej aptece (nigdzie indziej tego nie było). Jak się spisały dam znać 😉

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
lillabez
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 56
23/07/2012 12:17 pm  

Kupiła niedawno chlorellę. A niech tam.. spróbuję:)


OdpowiedzCytat
  
Praca