Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

małe piersi...?  

Strona 5 / 8 Wstecz Następny
  RSS

Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
15/09/2008 1:30 am  

Stanisławie: piersi są tkanką tłuszczową, a tluszczu jest więcej jak sięktoś obżera, szczególnie słodyczami i tłuszczami 😮 Moja wiadomość może do kompletnych nie należy,ale jakoś mi się już dzisiaj myśleć nie chce :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/09/2008 2:04 am  

Piersi składają się zarówno z tkanki tłuszczowej, jak i gruczołowej. Nie wszystkie osoby o dużej ilości tkanki tłuszczowej mają ją akurat na piersiach. Ja mam mały biust, a tłuszcz odkłada mi się na brzuchu, tyłku i udach. Więc nie polecam tej metody powiększania piersi 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
15/09/2008 2:25 am  

Nan i Lily dziękuję za wyjaśnienie. 🙂
A tak przy okazji do Nan mam prośbę:
Gdybyś mogła wstawiać emotikonki na końcu wersu w swoich postach to byłbym Ci bardzo wdzięczny bo one zaslaniają mi literki w zdaniach jeśli je wstawiasz w środku.
Dziekuję :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/09/2008 3:57 am  

Hmm, a jak one to robią, że Ci literki zasłaniają? W tej wypowiedzi chyba tylko na końcu jest emotikon, nie?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
15/09/2008 11:33 am  

Jest też w środku, ale mniejsza o to.
Stanisławowi zapewne chodzi o duże zagnieżdżenie emotek w tekście, co bardzo utrudnia czytanie, np. taka perełka: [url=XForum-viewthread-tid-3828.html]www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-3828.html[/url]
Podpisuje się pod prośbą Stanisława 😉

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/09/2008 3:04 pm  

Jest też w środku, ale mniejsza o to.
Stanisławowi zapewne chodzi o duże zagnieżdżenie emotek w tekście, co bardzo utrudnia czytanie, np. taka perełka: [url=XForum-viewthread-tid-3828.html]www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-3828.html[/url]
Podpisuje się pod prośbą Stanisława 😉

Hmm, to ciekawe, że ja widzę tylko jedną emotkę, a Wy więcej.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
15/09/2008 3:14 pm  

Tak. Znacznie więcej. W tym przykładowym linku Admina dotyczącym postu Nantosvelty z tematu: naliczyłem 25 emotikonów i część z nich zasłania text. Może zależy to od typu przeglądarki. Ja mam Windows Internet Explorer. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/09/2008 4:20 pm  

No dobra, ale ja mówię o mojej wypowiedzi 🙂 W tym przykładzie Admina faktycznie jest ich sporo 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
15/09/2008 4:34 pm  

😮
Nie sądziłam, że tak emocjonalnie podchodze do tego, co piszę 😮
Będę sie starała stawiać emotki na końcu, gdybym nie stosowała siedo zaleceń, to prosze o uwagę 🙂

A wracając do tematu, to Lily ja mam niedowagę i nie mam tkanki tłuszczowej, więc się aż tak bardzo na tym nie znam :rotfl:
A ostatnio dużo czytałam na temat masaży piersui na ih powiększenie. Jak znadję tego linka, to go niezwłocznie wkleję :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
15/09/2008 4:35 pm  

emotikonki ... zaslaniają mi literki w zdaniach jeśli je wstawiasz w środku.

To dziwne , naprawdę zasłaniają Ci tekst ?
Ja podobnie jak Loviisa mam Firefoxa. Czyta mi się dobrze i nic nie jest zasłaniane. Lubię te emotikonki. 😀


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
15/09/2008 5:30 pm  

bo Firefox jest najlepsiejszy 😛


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
15/09/2008 6:51 pm  

To dziwne , naprawdę zasłaniają Ci tekst ?

Ayno naprawdę mi przesłaniają text w postach. Żeby Ci to udowodnić wytnę post Nan o którym wspomniał Admin i wyślę Ci mailem . Zobaczysz jak to wygląda. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
15/09/2008 7:24 pm  

łeeee myslałem, że coś nowego o piersiach
wróćmy do wątku 😀

stay classy...


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
15/09/2008 7:31 pm  

Tak Sagamore. Zaraz poprosisz o fotki tych jakoby "pokrzywdzonych " prezz los z małymi piersiami 😀


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
15/09/2008 7:42 pm  

hhheee wszystko w ramach terapii 🙂 🙂 🙂

stay classy...


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 8 Wstecz Następny
  
Praca