Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

rumience i oczy  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Milunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 305
11/03/2008 12:20 am  

Moim zdaniem powinnaś jednak udać się do lekarza. Wtedy będziesz miała pewność co Ci dolega. Mój syn miał taki problem z policzkami i okazało się,że to alergiczne. Lepiej sprawdzić, niż być cały czas w niepewności 😉

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
11/03/2008 10:57 am  

To wygląda tak jakbym sobie przejechała szorstką gabka po policzkach...

No to ewidentnie alergia pokarmowa! Stawiam na nabiał, o ile się nie mylę, nie jesteś weganką?
Jeśli mam rację, to proponuję odstawić przede wszystkim mleko. Masło, jogurty, kefiry są mniej szkodliwe.

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
11/03/2008 2:48 pm  

byłam 2 tygodnie weganką, ale takie same były te policzki.
Mzoe faktycznie mam uczulenie
sprobuje na jakis czas odstawic te produkty ktore wymianiłas i zobacze...

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
11/03/2008 4:09 pm  

jesli masz wytrzeszcz oczu-to problemy z tarczyca. Zreszta w wieku dojrzewania pojawiaja sie czesto wole mlodziencze, ktore zanikaja po paru latach. Ale jesli mama ma -lepiej idz do lekarza bo bardzo prawdopodobne ze Twoja tarczyca tez zaczyna bzikowac. Podobnie rumience moga miec z nia zwiazek ale jest tez masa innych chorob jak chocby ZPJ. Mozesz miec tez zle krazenie, problemy z kruchoscia naczyn krwionosnych ( wtym wypadku wskazane jest dostarczanie duzych ilosci witaminy C, aby je uszczelnic. Czytalam o kuracji Cerutinem, przez 3 m-ce i podobno rumience znikaja i choc ja sama mam z nimi duze problemy, nie chce tak dlugo brac zadnych tabletek. Mozesz stosowac kremy do cery naczynkowej i sklonnej do rumienia, ja uzywam Floslek krem+zel do mycia twarzy ale srednio jestem zadowolona. Slyszalam natomiast ze maja dobra maseczke i chyba ja zakupie gdyz zauwazylam u siebie pare b. widocznych naczynek i z 2 pekniete :/ A przede wszystkim chron cere przed mrozem, sloncem i wiatrem (kremy z wysokimi filtrami) nie pij goracych napojow, zwlaszcza kawy, unikaj gwaltownych zmian temperatury, nie chodz do solarium czy sauny etc etc bo rumience moga sie skonczyc tradzikiem różowatym w wieku dojrzalym -a to juz nie przelewki

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca