Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wybielanie zębów  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

Aleksandran
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 101
24/06/2009 3:33 am  

Wybielałam zęby w listopadzie zeszłego roku. Nakładkami u dentysty. Na efekt trzeba było czekać dziesięć dni, a impreza kosztowała mnie 800zł. Nie powiem, żebym była w pełni zadowolona z efektu. Owszem, zęby są dużo jaśniejsze, ale nie jest to śnieżna biel jakiej oczekiwałam, zgodnie z zapewnieniami producenta preparatu. Na wspomnianą wcześniej nadwrażliwość cierpiałam, ale tylko podczas trwania zabiegu. Gdybym miałam polecać, raczej poleciłabym wybielanie lampą, trochę droższe, ale efekty szybsze i o niebo lepsze (koleżanka robiła i ma piękne zęby).

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂


OdpowiedzCytat
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 0
23/08/2009 2:40 am  

znam dość dobry sposób 2 w 1! SOLARIUM:) jak jesteś już troszkę opalona to leż na łóżku z uśmiechem tak by było widać zęby, jednak gdy jesteś blada zacznij najpierw normalnie żeby nie być czekoladką z białymi policzkami;)


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
23/08/2009 3:12 am  

Czy znacie jakieś godne polecenia pasty wybielające ?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
23/08/2009 12:22 pm  

Po tym jak sobie kiedyś uszkodziłam colą dziąsła zaczęłam używać pasty Biodent. Jest ziołowa i po niej widze, że jest mniej przebarwień.
Ogólnie to w czerwcu zeszłego roku wybielałam paskami i efekt był widoczny jeszcze całkiem niedawno.
Jestem uzależnionym kawoszem, dodam 😉 Częśte mycie zębów bardzo pomaga, Ja szczoteczkę biorę nawet na uczelnię. Nie myję tylko wtedy, kiedy idę na imprezę i ostatnio się tym załatwiłam, bo widzę wi.ększe przebarwienia i się już nastawiam na kolejne paski.
Na edukacji zdrowotnej, jak miałam na studiach przyszedł dentysta i poprowadził prelekcję odnośnie wybielania zębów. Z dyskusji wyszło, że jak już ktoś potrzebuje wynielać zęby, to powinien szukać własnej metody, bo np. odradzał paski wybielające, a mnie one dały duży efekt i nie podrażniły dziąseł 😀 Ja byłam zadowolona 🙂
Ten dentysta ogólnie jest przeciwny wybielaniu zębów, ale sam musiał się poddać takiemu zabiegowi, w gabinecie dentystycznym i mówił, że to do przyjemnych zabiegów nie należało 😉 Ale trzeba brać drugą stronę medalu, że sam stwierdził że jest uprzedzony do wybielania zębów 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
23/08/2009 5:52 pm  

Ja w manie mycia zębów popadłam jak w niewielkim czasie zapłaciłam strasznie dużo za dentystę 😉 Teraz to potrafię po każdym posiłku, na uczelni, jak są domowe imprezy, też biorę, w plenerze gorzej; ale jakbym miała elektryczną szczoteczkę, to też bym pewnie myła xD
Podziwiam osoby, które potrafią w ciągu dnia zamiast szczoteczki używać gum do żucia, ja się czuję i tak jakbym miała brudne zęby, tylko PH się zmienia 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
24/08/2009 10:03 pm  

Jaka szczoteczka jest waszym zdaniem lepsza - miękka czy średnio twarda? Jakiej używacie?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
24/08/2009 10:37 pm  

Eh, taka miekka szczoteczka to trudno cokolwiek umyc, zbyt delikatne wlokna moim zdaniem. Ale staje sie przydatna, gdy po sredniej krwawia dziasla, czy cos takiego. Dlatego uzywam obydwu 😉
A jeszcze odnosnie wybielania, mysle, ze nie warto narazac zdrowia swoich zebow dla niepewnego i niespektakularnego efektu 😛 Chociaz ostatnio przekonalam sie, ze nawet mocniejsza, wybielajaca pasta moze prowadzic do nadwrazliwosci. A szkoda, szkoda...


OdpowiedzCytat
kornelia1981
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 17
24/03/2010 4:21 pm  

JA POLECAM ,,OPALESCENCE ,, DO KUPIENIA NA AUKCJACH WIADOMO GDZIE WPISZ W FORUM ROZWTOR 20% NIE WIECEJ. DO TEGO SA DO KUPIENIA NAKLADKIE TERMOZGRZEWALNE TROCHE BOLI POZNIEJ JEST WRAZLIWOSC NA WSZYSTKO ALE EFEKT W MIARE DOBRY 🙂


OdpowiedzCytat
mirecha
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 74
27/04/2010 12:38 am  

ja od kilku dni używam pasty Blanx Anty-Osad. Piję dużo kawy i mam wrażenie, że moje "kafle" już tak nie błyszczą jak kiedyś. Koleżanka kiedyś używała tej pasty i była zadowolona. jak na razie to daje miłe uczucie odświeżenia, ma taki naturalny miły smak, miętowy, ale nie za mocny i rzeczywiście odświeża jakoś na dłużej...ale co do koloru uzębienia to się okaże za czas jakiś 🙂

"wrogowie radia Maryja niech będa przeklęci"


OdpowiedzCytat
MonikaSz
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 4
18/05/2010 5:20 pm  

ja wybieliłam sobie ząbki metodą BEYOND, czyli lampą - tuż po zabiegu efekt był rzeczywiście super, zęby bielutkie jak z reklam, ale już po miesiącu od zabiegu żółrtawy odcień wrócił, a przestrzegałam wszystkich zaleceń... i 800 zł wyrzucone w błoto... pani stomatolog powiedziała, że niektórzy tak mają - że odcień wraca szybko...


OdpowiedzCytat
neta-19
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 5
18/05/2010 5:36 pm  

regularnie wybielam zęby białą perłą i jestem bardzo zadowolona, dodatkowo dentysta polecił mi pastę elmet do fluoryzacji aby miec ochrone przy częstym wybielaniu.

Anet


OdpowiedzCytat
sunny
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 23
07/06/2010 12:39 am  

Też mam dosyć białe zęby, ale za to słabe. Mimo, że o nie dbam to i tak co chwila latam do stomatologa. I dużo myślałam o wybielaniu, ale słyszałam, że po tym zabiegu zeby stają się słabsze. Wypróbuję chyba te plasterki albo jakąś pastę wybielającą, o ile znajdę takie nie testowane na zwierzętach. Od jakiegoś czasu staram się powoli zamieniać kosmetyki jakie do tej pory stosowałam, na takie które na pewno nie są testowane.

[edytowane 6/6/2010 od sunny]

[img]http://img.userbars.pl/39/7678.jpg[/img]


OdpowiedzCytat
tantiema
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 6
05/07/2010 10:34 pm  

Ja się zastanawiam czy ta "Biała Perła" (wybielająca pasta do zębów) jest testowana na zwierzętach czy nie??? Może ktoś się oriętuje??? 😉


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
06/07/2010 1:00 am  

Ja wybielałem swoje zęby dwiema metodami - metodą nakładkową Opalescence 23% i 30-parę % oraz w gabinecie stomatologicznym lampą Beyond. Efekt jest zdumiewający - wybielenie o 8 tonów.

Musiałem zdecydować się na takie rozwiązanie, bo niestety ale miałem genetycznie żółte zęby i tylko kwasy oraz laser mogły mi je wybielić od środka. Żadna pasta wybielająca by tego nie zrobiła.

Co do skutków ubocznych - w trakcie wybielania ból ogromny, momentami aż ciekły łzy, później przez dzień-dwa zęby są nadwrażliwe, jednak to mija.

Pomimo cierpienia jakie towarzyszy wybielaniu polecam to rozwiązanie osobom, które chcą mieć ładne białe ząbki, a mają genetycznie żółte szkliwo. :red:

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
06/07/2010 1:22 am  

A co się dzieje z takimi wybielonymi zębami np. 30 lat później? Zwłaszcza jeśli są wybielane regularnie? Czy szkliwo się nie degeneruje? Mnie się wydaje, że to jest jednak spora ingerencja.I skoro boli, to chyba jednak coś jest nie halo... tzn. niezupełnie bez skutków ubocznych...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca