Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dokuczliwy ból gardła  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Paulina160587
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 181
20/07/2009 4:21 pm  

Wczoraj wynalazłam na swoim gardle jakby guzek, dokładnie poniżej przełyku, na krtani? z jedniej strony.. jak uciskam w tym miejscu to mnie boli. Ma może ktoś pomysł co to może być? Może ktoś miał podobny problem?


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
20/02/2013 10:49 pm  

Poleccie mi prosze jakis dobry syrop na kaszel wege, szukam bez efektu, a czuje sie fatalnie. Prosze bardzo o pomoc

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
20/02/2013 11:04 pm  

http://kuchennefascynacje.blox.pl/2011/09/Domowy-syrop-z-cebuli-i-czosnku.html
Polecam, warto zrobić na zapas 🙂


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
21/02/2013 1:49 pm  

Dzięki, ale zdam się na pryrosal (smak dzieciństwa) i propolki 😉 . Syropu cebulowego nie przełknę, mam zbyt podrażniony żołądek- u mnie grypa zawsze zaczyna się od strasznych rewolucji jelitowych, które towarzyszyły mi przez ostatnie kilka dni.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
misza
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 43
08/03/2013 2:52 pm  

Gdy mnie dopada tak mocny ból gardła pomaga mi ten najmocniejszy strepsils jest drogi ale skuteczny. Dodatkowo możesz stosować płukanki wody z woda utlenioną.


OdpowiedzCytat
eryka.zawistowska
świeżaczek
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 3
24/10/2013 6:32 pm  

domowe sposoby, pij rumianek lub płucz nim gardło, Na bóle gardła dobre też jest płukania roztworem wody z solą (ciepła szklanka wody, 3 łyżeczki soli), ale mniej obrzydliwe jest płukanie wodą przegotowaną z wodą utlenioną w stos. 1:10 mniej więcej... Tylko nie połykaj wody.

[url=http://makramax.pl/]papierowe torby[/url]


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
24/10/2013 9:48 pm  

Na ból gardła polecam siemię lniane. Taki glut idealnie powleka ścianki gardła i szybko łagodzi ból.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
12/12/2013 8:14 pm  

Zamierzam skorzystać z rad tu zawartych, bo przebieg choroby wygląda u mnie tak, że najpierw mnie powala, leżę wyobkładana chusteczkami, smarkam i skrzypię, następnie katar i osłabienie się cofają, a ja się jeszcze długo bujam z gardłem- zawsze. Co chwilę chrząkam ichrumkam, kaszlę, boli- trza się podratowac bo jak zostawie sprawy własnemu biegowi to jeszcze parę tygodni tak szczekać będę.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
12/12/2013 9:50 pm  

Fatty, na mnie najlepiej działa płukanka z wody utlenionej (proporcję wody:wody utlenionej robię na oko). A jeśli gardło drapie to może Isla do ssania- fajnie "obkleja" podrażnione gardło.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
18/12/2013 11:20 am  

Dzięki, ale okazało się, że porządnie przepłukać gardła nie umiem :/

Wszelkie specyfiki do ssania przynoszą ulgę na krótko, dochodzę do wniosku, że ja to gardło mam zdarte od ciągłego trajkotania 🙁 Czekam na święta, to sie nie bede musiała do nikogo odzywać i gardło odpocznie

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca