Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Pij 3 herbaty dziennie. Na zdrowie!  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
06/03/2009 11:16 pm  

Ja strasznie lubie czerwona herbate:) Szukam jej w roznych miastach, stoiskach itp itd... Ostatnio przywieziono mi czerwona herbate w granulkach z Indonezji.... Cudo:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
INSULT
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 154
27/08/2009 3:34 pm  

zielona jest tak zdrowa że raczej nie ma przy niej ograniczeń,natomiast jak chodzi o np czarną to tą jak już ktoś pije to pić jak najmniej,natomiast takim "miodzikiem" dla duszy jest yerba mate,tą można pic bez ograniczeń a ma tyle witamin itp że aż miło ją pić ,która często przyrównana jest do "napoju bogów" 😀
pzdr.

Herbata czarna jest praktycznie równie zdrowa co zielona i biała. Wiąże sie to z tym, że zawiera teaflawiny zamiast katechin jak w zielonej (zielona nie zawiera teaflawin). Oba rodzaje związków są bardzo silnymi przeciwutleniaczami i mają zbliżone właściwości.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
01/03/2010 9:14 pm  

O herbacie IRVING:
"Saszetki, w których się mieści są zszyte bawełnianą nicią - nie zawierają kleju,"

Czyli inne herbaty w saszetkach zawierają klej??? 😮 Może mnie ktoś oświecić?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca