Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

spalacze tluszczu  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

SoMagical
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 2
16/11/2009 11:26 pm  

hi
potrzebuje jakiegos spalacze tluszczu.czy znacie moze jakies weganskie?


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
16/11/2009 11:34 pm  

Najskuteczniejszy jest sport i ruch 🙂 Żadnych preparatów, choćbym znała, to bym nie polecała.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
SoMagical
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 2
17/11/2009 5:48 am  

dzieki za odpowiedz ale to wciaz niejest to o co mi chodzi.
mam nadwage i chce schudnac.wiem ze musze zaczac cwiczyc ale to niepomoze mi w szybkim schudnieciu i osiagnieciu takiego brzuszka 😉


OdpowiedzCytat
Tempeh-Starter
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 133
17/11/2009 11:09 am  

muszę Ci w tajemnicy powiedzieć 😉 że poza środkami niedozwolonymi nie ma żadnych spalaczy tłuszczu, są tylko środki które tak się nazywają

opisy ich działania to czysta poezja , rozdmuchiwanie drobnych, ledwo uchwytnych symptomów wpływania na metabolizm do rozmiarów działania odchudzającego

wadziłem kiedyś reklamę takiej super mega odżywki były tam 2 słupki, jeden pokazywał poziom wydatkowania energii bez preparatu drugi słupek był 2 razy! wyższy i pokazywał efekt użycia preparatu
pod jednym był malutki podpis 92% pod drugim 94% - podwójna różnica wysokości brała się stąd że za podstawę słupków przyjęto nie 0 a 90
to naoczny dowód jakimi metodami posługują się producenci by oczarować swoim cudem klientów
różnica między 92 a 94 to nie 2x tylko 2% wynik poniżej błędu statystycznego (3%) czyli właśnie dowód na brak jakiegokolwiek działania - przedstawiony w taki sposób że działanie wydaje się piorunujące - oto sztuka marketingu 🙂

RÓB SOBIE TEMPEH


OdpowiedzCytat
migotka.ania
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 70
17/11/2009 2:53 pm  

Pomimo tego, że nie działają to pare osób z mojego otoczenia po nich więcej przytyły i schudły. Polecam Ci dietę rozdzielną. Oddzielnie jesz białko i węglowodany (wiem, że nie do końca nie da się), a warzywa są neutralne. Rano jakiś owoc lub kanapka z pomidorem, ogórkiem itp. Później koło południa sórówka z kotletem sojowym, ok. 17 sórówka z makaronem, ryżem, itp. i to powinna byc Twoja kolacja. Sama stosowałam tą diete i od lipca (wtedy zakończyłam) nie przytyłam ania kilo a schudłam tyle ile chciałam. To wiem już nie z własnego doświadczenia, że podobno skóra się po tej diecie nie marszczy. A w ramach rozluźnienia wiczonych mięśni polecam pilates.


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
17/11/2009 6:56 pm  

Ojacie, bardzo wysoko stawiasz sobie poprzeczkę. Żeby tylko Cię nie zniechęciły trudności w osiągnięciu jej, zwłaszcza, że szybko to nie będzie. Taki kaloryfer... Zresztą, nie sztuka schudnąć szybko, lecz schudnąć trwale i zdrowo. Należy na stałe zmienić nawyki żywieniowe. Bo jeśli tyjesz, to znaczy, że coś jest nie tak z Twoją dietą (lub masz za mało ruchu). A jeśli zaczniesz brać "spalacze" i jakoś schudniesz, to po odstawieniu ich najprawdopodobniej zaczniesz wracać do poprzedniej wagi.

Też się odchudzam, tym razem chyba najmądrzej w życiu. Jem dużo warzyw, o stałych porach, tyle by zaspokoić głód. Nie podjadam wieczorami, nie mieszam składników, tak jak mówi migotka.ania, unikam pokus. Do tego prawie codziennie ruch. I powoli waga idzie w dół.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
17/11/2009 7:24 pm  

jak chcesz schudnac to biegaj co drugi dzien po pol godziny i brzuch owijaj folia przezroczysta i rob 6wejdera czy jakos to tam sie pisze...a jak nie podalasz wejderowemu systemowi brzuszkow to rob po prostu codziennie 100 brzuszkow. pozdrawiam i zycze osiagniecia celu...ja juz sie nie musze o taki brzuch martwic :>...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
17/11/2009 7:46 pm  

"6 Weidera" mogę polecić z własnego doświadczenia: bardzo ładnie kształtuje górne partie brzucha- czujesz jakbyś miała taki "pas" który Cię prostuje, powodując, że nawet dolne partie brzucha, które są mało w tej metodzie ćwiczone ładnie się prezentują.
Do 6 Weidera trzeba mieć cierpliwość i regularnie(codziennie) poświęcać czas tym ćwiczeniom...a nawet z dnia na dzień coraz więcej czasu- ostatnie dni z ponad miesięcznego cyklu zajmują ok 40 min czasu.
Polecam także hula hop- codziennie po 30-40min kręcenia i efekty widać już po 2 tygodniach.
Ach...sama powinnam zacząć się stosować do tych porad. Po znowu kiepsko u mnie z jedzeniem i ruchem 😉


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
17/11/2009 11:08 pm  

Migotka fajna diete opodalas chyba sie do niej dostosuje...w sumie ostatnio podobnie jadam, bo soja jest szybka w przygotowaniu a mi sie spieszy po szkole na trening(mam 50minut by wyjsc z psem, nakarmic go i zjesc samemu oraz dojechac,no a po lodzi ciezko sie poruszac)...

a co do spalania tluszczu to dobra jest zielona herbata...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
18/11/2009 1:36 pm  

bo soja jest szybka w przygotowaniu

Ciekawe jak to robisz, że szybko przygotowujesz potrawę z soi. Ja muszę ją moczyć całą noc , a później gotowac jeszcze około trzydzieści minut żeby była miękka 😎


OdpowiedzCytat
Tempeh-Starter
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 133
18/11/2009 2:25 pm  

i nadal pozostaje mało strawna
dopiero jak doliczysz 24h na przekształcenie w tempeh mozesz w pełni korzystać z sojowych protein 🙂

nawiasem bardzo prosty patent Jawajczyków na skrócenie czasu namaczania (polecam - jest stosowany właśnie przy wytwarzaniu tempehu)

suchą soję obgotwujesz 30 min
płuczesz zimną wodą i zalewasz na 2 palce
wkładasz w ziarna obie dłonie i miesisz je jak cisto - po 10 minutach są idealnie wyłuskane
teraz płuczesz 5-7 razy zlewając z wodą wszystkie łuski
łuskaną soję gotujesz jeszcze 30 min i gotowe (miększa nie będzie 😉

RÓB SOBIE TEMPEH


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
18/11/2009 2:56 pm  

chodzilo mi juz o gotowa soje...np kotlety lub gulasz...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
18/11/2009 6:09 pm  

Tempeh, dzięki za przepis 🙂 Wypróbuję.
[img] [/img]


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
18/11/2009 7:05 pm  

jak chcesz schudnac to biegaj co drugi dzien po pol godziny

Dopiero po 30 minutach jednostajnego wysiłku zaczyna się spalać tłuszczyk, więc pół godziny to jedynie rozgrzewka..

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
18/11/2009 7:08 pm  

Moim zdaniem najlepszym spalaczem tłuszczu jest zasada ŻM i ruch. I niestety najlepiej chudnąć z prędkością 0,5kg na tydzień żeby potem nie zmagać się z efektem jojo.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca