Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Pasta do zebów, szczoteczka  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
08/08/2009 2:50 am  

Jak sądzicie - lepiej używać nici dentystycznej z fluorem czy bez? Do tej pory zawsze używałam z , ale zastanawiam się czy nie przerzucić się na tańszą wersję, jak myślicie 😉 ?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
08/08/2009 3:52 am  

Biorąc pod uwagę fakt, że fluor jest trujący i że środowisko jest nim mocno skażone, w związku z czym mamy go w nadmiarze, można sobie darować. Ja nawet past z fluorem staram się nie używać. [url] http://www.eioba.pl/a76208/szkodliwe_dzialanie_fluoru [/url]

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
08/08/2009 6:15 pm  

Dzięki za odpowiedź Lily.
No to dobrze - będzie taniej i lepiej 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
05/05/2011 1:43 am  

Znalazłem szczoczetczkę Rossmann żadnej firmy, tylko napis Rossmann) myślicie jakie jest prawdopodobieństwo że jest z firmy OK?


OdpowiedzCytat
MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
05/05/2011 3:14 am  

No, to znaczy że jest z firmy Rossman.
Tak samo jak wiele kosmetyków made in Rossmann .
Znaczy że produkcji Rossmannowej

A czy to oznacza "OK", to się niestety nie wypowiem.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
05/05/2011 3:25 am  

Ja w ogóle nie wiem, czy ktoś zbadał kwestię szczoteczek do zębów, maszynek do golenia i innych takich.
Skoro nawet są niewegańskie guziki, to kto wie, co siedzi w takiej szczoteczce...

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
05/05/2011 3:31 am  

coś czytałam kiedyś na temat maszynek do golenia elektrycznych gillett, że są testowane na zwierzętach!

[edytowane 4/5/2011 od waris]


OdpowiedzCytat
Chatul
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
07/05/2011 10:14 pm  

Ja używam pasty do zębów firmy Dabur. Trudno ją dostać - sama kupuję na Targach Medycyny Naturalnej. Ale sama pasta jest naprawdę świetna. Zazwyczaj do opakowania dołączona jest też szczoteczka 😀 Jak kupuję nową pastę to od razu szczoteczkę zmieniam. Bardzo mi to pasuje.
Zwłaszcza, że pasta Dabur (jest kilka rodzajów) to jedyna pasta, po której nie mam kamienia na zębach.

Znalazłem szczoczetczkę Rossmann żadnej firmy, tylko napis Rossmann) myślicie jakie jest prawdopodobieństwo że jest z firmy OK?

Rossmann testuje na zwierzętach :C Także mała szansa, że szczoteczka Rossmanna jest w porządku.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
16/07/2011 4:31 pm  

Niezłe pasty robi Cattier. Niestety są też dosyć drogie 🙁


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
16/12/2011 3:32 pm  

Biorąc pod uwagę fakt, że fluor jest trujący i że środowisko jest nim mocno skażone, w związku z czym mamy go w nadmiarze, można sobie darować. Ja nawet past z fluorem staram się nie używać. [url] http://www.eioba.pl/a76208/szkodliwe_dzialanie_fluoru [/url]

A ja właśnie dzisiaj, ku mojemu zdziwieniu, usłyszałem od mojej dentystki że powinienem używać pasty z aminofluorkiem, bo to chroni moje uzębienie. (akurat używam elmexa)
Ten fluor, zdaje się być wielką zagadką... 😮


OdpowiedzCytat
Daiana
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 148
24/04/2013 8:27 pm  

Odgrzebuję temat, gdyż znalazłam dziś w Rossmanie pastę do zębów ze znaczkiem 'vegetarian' 😀 nazywa się "Himalaya Herbals" (mają ją też w evergreen, ale z Rossmana nie trzeba zamawiać więc jest ten + 🙂 ), możecie o niej poczytać w internecie:) Zapłaciłam ok 11zł

[edytowane 24/4/2013 od Daiana]


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
24/04/2013 9:03 pm  

Ta pasta jest do jutra w promocji - drugie opakowanie za 1gr. Zaopatrzyłam się.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
25/04/2013 2:39 am  

Jutro jadę szukać. Dzięki za cynk. 🙂

Była. Zakupiłem. :red:

[edytowane 25/4/2013 przez Admin]


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
06/04/2014 3:57 am  

ja uwielbiam pastę dabur z goździkami :D.
ma nawet info, że odpowiednia dla wegetarian 😀

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
30/03/2015 2:13 am  

Ostatnio dentysta polecił mi pastę do zębów L'Angelica. Kupiłam. Ziołowa, ekologiczna, nie testowana. Ktoś próbował?


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca