Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ile ważycie?  

Strona 3 / 21 Wstecz Następny
  RSS

Karen
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 46
03/04/2010 7:01 pm  

Ropucho, nie martwi cię to ciągłe uczucie głodu? Ja nie miałam tak wcześniej, a teraz ciągle jestem głodna. Niefajnie, bo z 52 jestem już na 60 prawie (172 cm) 😡 Może jakieś braki mam 😮


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
03/04/2010 10:18 pm  

Karen, masz jak najbardziej prawidłowe BMI. Nie jest nawet przy górnej granicy.
Dlaczego chcesz ważyć 52 kilo przy takim wzroście?


OdpowiedzCytat
ropucha
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 30
04/04/2010 3:38 am  

Karen- czytałam, że wegetarianie tak mają, że często są głodni 😉 Chociaż nie powiem, żeby to było przyjemne, często jest nawet krępujące bo w najmniej odpowiedniej chwili mój brzuch warczy jak traktor a ja robie się czerwona jak burak 😛

Głupotą jest oczekiwać zmian robiąc wszystko tak jak dotychczas


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
04/04/2010 7:16 am  

A mnie denerwuja teksty typu "jak na salacie mozna przytyc 7kg", "jak chcesz przytyc zacznij jesc mieso", itp. 😡 ...

Albo na sile mi usiluja wmowic ze schudlem, gdy

Ludzie naprawde sa plytcy i ograniczeni do tego martwego zwierzaka...

A co do glodu to tak mialem przez pierwsze 3tygodnie swojego wegetarianizmu...

Ale czesto slysze glupie teksty w szkole jak mnie widza z 8kanapkami i od razu sie zaczyna:
"zjadlbys mieso to bys sie najadl i by ci starczyly 3", "musi miec tyle bo sama je", ale juz nie chca paamietac ze jak jadlem mieso to tez tyle jadlem, tylko ze zamias robic sobie kanapke w domu to kupowalem ja w szkole, bo byly w przystepnej cenie...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
04/04/2010 2:17 pm  

W chwili obecnej, jestem 4,5 kg do przodu jeśli zestawić moją wagę teraźniejszą z listopadową.
Ten przybytek czuję na żebrach, straszny to dyskomfort, gdy czuję, że mi tam faluje 😉

Jest 64 kilo przy 167cm i waga będzie wzrastać - święta! 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
04/04/2010 5:06 pm  

Ja waże obecnie ok. 81 kg przy 190 cm wzrostu. Na początku roku ważyłem ok. 84 kg, niedawno podczas ważenia wyszło 80, ale to może być wina wagi. Łazienkowa jest niedokładna i trzeba brać poprawkę. Spadek wagi osiągnąłem dzieki ćwiczeniom. 6-paka jeszcze sie nie dorobiłem. Strasznie cieżko bez odpowiedniej diety ;).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
04/04/2010 5:53 pm  

kurcze chyba ze wszystkich dziewczyn które tu się wpisały mam największą wagę przy tak małym wzroście :(( MUSZĘ SIĘ ODCHUDZAĆ!!!!!!-a tak strasznie mi się nie chcę 🙁

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
kropkaaaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 106
04/04/2010 9:36 pm  

jazz nie martw się, ja też muszę. ;p
175cm i 73 kg. grrrr... po świętach intensywnie zrzucamy wagę.

'i think therefore i am vegetarian' ;D


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
04/04/2010 9:40 pm  

Ojej po tych świętach to przybędzie pare kilko 😛


OdpowiedzCytat
greene
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 337
05/04/2010 2:09 am  

oj zgadzam się, będzie trzeba się odchudzić, przybyło tu i ówdzie...
Najśmieszniejsze jest to, że nawet przestało mi to jakoś przeszkadzać. Z tymi krągłościami to nawet mi ładnie. Przynajmniej tak mówią. Ale na wagę nie odważyłam się wejść po tych (u mnie) kilkutygodniowych obżarstwach 😀


OdpowiedzCytat
Beoska
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 20
08/04/2010 12:25 am  

Ja przy wzroście 172 ważę 82 kilo - to dopiero jest tragedia!


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
08/04/2010 2:15 am  

mam już ta wielką piłkę do ćwiczeń (75cm) o której wcześniej pisałam...
niezły ubaw..ja juz jestem przyzwyczajona do intensywniejszych ćwiczeń ale te z piłką są dodatkowo
zabawne... no i używam jej jako "stołek" do kompa.. cały czas jestem w ruchu ..sobie podskakuje ,
kręcę biodrami do muzyczki 😀 ..wiec już nie będę miała wyrzutów ze tyle czasu siedzę przy kompie bez ruchu ...hehe
mam nadzieje ze nie dostane choroby morskiej od tego bujania 😛
polecam 🙂

[edytowane 7/4/2010 przez n.i.x]

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
08/04/2010 3:19 pm  

sama waga to nie wszystko. Przed ciążą ważyłam 64-65kg przy 175cm wzrostu...czułam się zdecydowanie za grubo (dobrze było mi z 55-58kg),a moja kuzynka przy tej samej wadze wyglądała o wiele chudziej i proporcjonalniej. Ważna jest też kwestia gdzie nosi się zbędny tłuszczyk i czy jest się umięśnionym. Ja tyję w pierwszej kolejności na biodrach i bynajmniej się kobieco z takimi kształtami nigdy nie czułam.


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
08/04/2010 5:25 pm  

tak..proporcje sa ważne,
ja jako nastolatka sie sobie nie podobałam bo moje ciało bylo jeszcze nieukształtowane...
teraz dopiero, kiedy wszystko sie wyrównało...i czuje sie wysportowana ...jestem w pełni zadowolona .
Ale tez wiem ze muszę byc ciągle w ruchu bo mam ogromny apetyt..
moje porcje obiadowe bywają większe niz taty.. ale za to nie lubię jeść kolacji....

Jaga, w ciąży tez dobrze poćwiczyć ale delikatnie..i dopiero od 4 miesiąca 🙂 ale pewnie wiesz
Tez mi sie teraz przypomniało ze żeby przyspieszyć poród to kobiety sobie skaczą na takich piłkach hehe 🙂
Dzidziusie maja wesoło 😀 😛

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
08/04/2010 9:22 pm  

Jejku, cóż to za obsesje z tą za dużą wagą - 60 kilo? 😀
Ja uwielbiam "boczki". Kiedy dziewczyna ma trochę ciałka (bo może mieć przecież normalny BMI i jednocześnie mieć boczki), od razu mi się wydaje, że jest taka urocza...


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 21 Wstecz Następny
  
Praca