Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wysuszone dłonie.  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
28/02/2011 8:24 am  

Witam. Z doświadczenia wiem, że na pękającą skórę rąk najlepsza jest parafina, same kremy (choć to podstawa) mogą nie wystarczyć. Okłady z gorącej parafiny można zrobić w gabinecie kosmetycznym (od 50 zł) lub w domu. Tylko trzeba się zaopatrzyć w parafiniarkę ( od 97 zł za zestaw z rękawiczkami i zapasem parafiny). NIe wolno podgrzewać parafiny w garnuszku itd. bo można przy okazji spalić mieszkanie.
Mnie nie dzieje się aż taka krzywda( współczuję) ale praca w stajni nie oszczędza rąk, raz w tygodniu kładę na noc grubą warstwę Dry Skin SOS Avonu i rano budzę się z inną skórą na dłoniach.Pozdrawiam.

call me Amber


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
28/02/2011 8:56 pm  

Hej! Skoro mowa o parafinie, to byłam dziś w Rossmannie i znalazłam jakiś nowy krem Bielendy do rąk. Właśnie z parafiną. Co prawda ponad 10zł, ale może będzie skuteczny...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
Kazeko
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 26
16/06/2011 8:49 am  

Polecam kremy firmy Jason, do kupienia na iherb.com. Pisząc trzeci post z kolei wyglądam na przedstawicielkę firmy namawiającą do kupna, ale jestem tylko zachwyconą użytkowniczką produktów wegańskich i nie testowanych, które, tak się składa, można kupić w tymże sklepie internetowym. Na dodatek dziś mam czas na czytanie forum i udzielanie się w zaległych wątkach. Co prawda zima już dawno minęła, ale będzie kolejna, a więc informacja może się przydać. Neutrogena, choć jakościowo odpowiadała mi, odpada ze względów etycznych.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca