Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Odżywki ratujące czuprynę   

Strona 13 / 19 Wstecz Następny
  RSS

alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
16/11/2013 9:39 pm  

miałam ten z green pharmacy, pseudo łopianowy z arganowym, ale głównym składnikiem był słonecznikowy ze śladami łopianu i olejku arganowego, zorientowałam się gdy było cos nie tak z włosami. więc teraz już albo czyste, albo mieszanki na bazie kokosowego.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
16/11/2013 10:05 pm  

Kupiony w Naturze:)

alternative, no właśnie na moje włosy zadziałał zaskakująco dobrze. Może w takim razie powinnam samego słonecznikowego spróbować? Jak mi się skończy kupny to wypróbuję, a co:)


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
22/11/2013 12:43 am  

przyszła moja kompaktowa podróbka TT, bardzo fajna jest :D.

i zamówiłam od razu tą za 6zł do rozprowadzania odżywki, bo swietna do tego jest 😀

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
12/12/2013 4:32 pm  

byłam na podcięciu końcówek...
same końcówki + mycie i 45zeciszy poszło :(. dobrze, ze wystarczy co 3-4miesiace.
moja ukochana tania i świetna fryzjerka mogła by wrócić, zawsze doradziła sensownie, brała pod uwagę przy cenie nie tylko długość włosów, ale głównie co z nimi robi, wszystko pięknie i delikatnie.

albo czas zainwestować we własne nożyczki, ale włosy mam delikatnie opadające na ramiona i boję się, że coś mi nie wyjdzie

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
12/12/2013 8:10 pm  

Ja się boję fryzjerów- sama ciacham. Kłak falowany, więc to czy równo, nie ma znaczenia, heh 😉

Zainwestowałam w Biovax, jak dotąd nie miałam z nim przyjemności, ale robiłam kosmetyczne zakupy gwiazdkowe to i sobie cosik wziełam- naolejowaną maskę(dorzucono mi też 3 próbki innych masek, miło 🙂 ), szampon na wypadajace kłaczyska oraz serum biovaxowe. Ładne składy mają, dziś bede testować 🙂

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
13/12/2013 12:28 am  

ja mam biovaxa do suchych i ten z olejami. nie narzekam :P.
doszła moja kolejna partia podróbek TT, do nakladania odzywek.
i nabyłam swoje pierwsze serum na końcówki :D. trafiło na green pharmacy, ale jak poszukałam to leo ma niedrogie i dobrze oceniane

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
13/12/2013 12:43 am  

Też mam to serum- jest ok 🙂 (w sumie końcówkowe cuda mam 4)

Na razie mam mieszane uczucia co do mojej nowej maski - jestem mocno spuszona, wyglądam jak piesek Bichon frise 😮 Nałożyłam trochę olejku i zobaczę jak rano będą wyglądać, po niektórych maskach moje włosy wyglądają dopiero na drugi dzień.

[edytowane 12/12/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
13/12/2013 1:21 am  

ma olej kokosowy, wiec nie dla kazdego, moje włosy akurat lubią się z kokosem.
musze przed najblizszym myciem nalozyc sobie jakas maske z duzym dodatkiem olejków, zazwyczaj kallos latte + 3łyzeczki różnych olejków i to na godzine.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
13/12/2013 10:39 am  

Kupując, nie doczytałam o tym kokosie - ogłupiły mnie te olejki i dobre opinie. Cóż, swoją mogę odsprzedać koleżance, ale kupiłam też drugą, siostrze pod choinkę 😛 Ma dużo bardziej "zeżarte" farbowaniem niż ja, ale też jej się puszą, cholera 😉

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
22/01/2014 11:43 pm  

Dziewczyny, w Rossmanie produkty Green pharmacy są na promocjach, no. omawiane gdzieś wyżej olejki sa po 4,99 zł, serum na końcówki też w jakiejś lepsiejszej cenie.

ja wzięłam balsam łopianowy- kiedyś dobrze się sprawdzał na moich włosietach.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
23/01/2014 12:28 am  

to serum u mnie w drogerii kosztuje cos ok 7zł :D.
nie jest złe, ale mam w planach jeszcze 2 do wypróbowania.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
23/01/2014 11:57 am  

Mnie najbardziej podpasowało serum biovaxowe, ale jak na mój kłak typu gąbka jest mało wydajne - 2,5 tygodnia i wypompowałam całe.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
24/01/2014 9:00 pm  

ja dopiero od niedawna uzywam czegokolwiek na końcówki i odzyki bez spłukiwania :p

mam zamiar wypróbować 'silk' z leo i ze stapiz line. cenowo całkiem i bez alkoholu.

a jutro odrosty henną traktuję. a na resztę resztki henny + glutek z siemienia.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
25/01/2014 4:11 pm  

Na suche i łamliwe dobra jest odżywka w sprayu bez spłukiwania z Farmony Radical. I ładnie pachnie 🙂


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
25/01/2014 4:39 pm  

W ciągu ostatniego roku udało mi się poprawić stan włosów, są o niebo mocniejsze, jakby gęstsze, po prostu ładniejsze. Ale za to, o dziwo, pogorszył mi się stan skóry głowy - od jakiegoś miesiąca mam na niej kilka malutkich... nawet nie wiem czego, bo nie widzę, ale takich miejsc, które są szalenie bolesne w dotyku, lekko swędzą i łatwo krwawią po drapaniu. Pierwsza myśl - stało się, dostałam raka skóry 🙂 Po podrapaniu niektórych części głowy zostaje pod paznokciem taki wałeczek z naskórka i sebum. Czyżby łojotokowe zapalenie skóry lub jego zaczątki...? Mam włosy mocno przetłuszczające się, ale staram się nie myć codziennie albo myć odżywką, w miarę regularnie stosuję odżywki, oleje, nie korzystam z suszarki ani innego sprzętu, regularnie piorę czapkę. Teraz myję głowę Nizoralem 1-2 razy w tygodniu, zamierzam zacząć płukać herbatką z rumianka. Jakby ktoś coś teges, to będę wdzięczna za sugestie...

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Strona 13 / 19 Wstecz Następny
  
Praca