Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

sposób na młodość?  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
04/02/2010 3:18 pm  

Ja nadal wyglądam jak gówniara, obojętnie co zrobię, czy się mocno pomaluję, czy założę okulary, rekord pobili lekarze na pogotowiu, myślący, że mam 16 lat xD
Ale już się przyzwyczaiłam.


OdpowiedzCytat
sublime86
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 361
04/02/2010 9:00 pm  

Młodzi jesteśmy wtedy gdy mamy młodą duszę, świeże spojrzenie na życie i dystans do niektórych spraw.

Dokładnie! A najbardziej to chyba postarza pracoholizm i przejmowanie się wszystkim ponad miarę. Szkoda, że Polacy nie mają takiego podejścia do życia jak Grecy czy Hiszpanie- co masz zrobić dziś, zrób jutro. Nic dziwnego że w Grecji tyle przypadków długowieczności 😉


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
05/02/2010 12:38 am  

Mnie nikt nigdy nie daje mojego wieku. Przeważnie jestem oceniana na 15-16 lat, czasami nawet mniej 😉 Ale jakoś szczególnie mi to nie doskwiera. U mnie w rodzinie wszyscy młodo wyglądają. Według mnie w tej kwestii największą rolę odgrywają właśnie geny.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca