Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

"Słynni wegetarianie i ich ulubione przepisy"  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

ozzi_93
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
11/09/2008 2:21 am  

Stanisławie mieszkasz w Radzyminie?


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
11/09/2008 2:28 am  

Ozzi do Radzymina to rodzina Singerów przeniosła się zaraz po jego urodzeniu. Ja mieszkam w Leoncinie 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
ozzi_93
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
11/09/2008 2:48 am  

Nic tylko pozazdrościć takiego obywatela 😉 😎

O i jeszcze na temat książki fajny fragment, tym razem autorem odpowiedzi na zaczepki był Henry Salt. Na pytanie:
- czy uważasz że zwierzęta zostały nam zesłane jako pokarm?", Salt wypalił zabujczą uwage:
,,Do dziś nie otrzymaliśmy faktury" 😛 :spryciarz:
Szkoda że ja nie mam ciętego języka, wtedy może ludziom odechciało by się nabijać z wegetarianizmu 😛


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
11/09/2008 3:01 am  

Po prostu odpowiadaj, że mięso Ci nie smakuje i tyle. Każdy ma prawo wyboru.
A takie osoby co się z Ciebie śmieją nie są godne przebywania razem z Tobą i świadczy to o ich ograniczonym myśleniu, i braku zrozumienia oraz tolerancji. Po prostu ich unikaj 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
ozzi_93
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
11/09/2008 3:28 am  

Ale trudno unikać tych co się czepiają skoro tylko pośród takich żyje. Zauważyłam nawet że się od nich izoluj, wolę spędzać czas sama (chodzić na zakupy, pojeździć rowerem) Wygodniej być osobą samotną niż włóczyć się z koleżankami, nie chce mi się jeździć do nudnej rodzinki co się ciągle pyta ,,A może zjesz kotleta?" 😮 W szkole to też żałosne towarzystwo. Nie mogę się doczekać kiedy pójdę do liceum z bardziej cywilizowanymi ludźmi 😀


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
11/09/2008 2:47 pm  

Czyli to ksiazka autora: Rynn Berry? Jestem ciekawa jej tresci, lubie czytac ciekawostki i biografie slawnych ludzi :)) Musze ja sobie zakupic 😉


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
23/09/2008 2:30 am  

Im dłużej mam tą książke, tym bardziej mi się podoba. Za każdym razem odnajduje w niej nowe inspiracje, nie tylko kulinarne 🙂 Ostatnio robiłam sałatkę z fasoli, nie mogłam dostać jednego składnika (octu estragonowego) ale mimo to wyszło zdrowo i pysznie. Polecam!

hide and seek


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca