Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co to za wege którzy czytają książki?  

Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  RSS

Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
16/05/2006 8:21 pm  

😀 😀 😀 😀 😀 Ciekawa konwersacja...


OdpowiedzCytat
redpaint_greenpaint
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 14
20/05/2006 1:08 am  

😮

and if you want this kind of dreems, it's californication


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
26/05/2006 10:15 pm  

chodzi o to jak szkodzić NAJMNIEJ... 😡


OdpowiedzCytat
Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
04/06/2006 2:10 am  

Wegetarianizm to niejedzenie zwierząt, a nie nieczytanie książek... Może trzeba wymyślić nazwę na takich ludzi 😉 Ja również segreguję śmieci. Oczywiście jestem przeciw wycinaniu drzew,ale te których wycina się najwięcej wcale nie idą na papier, tylko na budowę. Jest wiele książek z "przetworzonego" papieru. Staram się takie też kupować. Kiedyś był pergamin który robiło się z (niepamietam której) wnętrzności zwierzęcia... No tak... Co jest gorsze?


OdpowiedzCytat
Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
04/06/2006 2:13 am  

no to jedyna róznica miedzy mną a "wami" jest taka, że wy chcecie żeby krowy w godnych warunkach dożyły smierci naturalnej i wyginęły, a ja chce żeby krowy w godnych warunkach dożyły humanitarnej śmierci z rąk rzeźnika i nie wyginęły (no niestety teraz o te godne warunki nie jest łatwo ani o ta humanitarna smierc... ale tu sie zgadzam, że tak nie powinno być)

"godnych warunkach" ??? :exclam: Przez zabicie ??? Gdyby ktoś tak postąpił z ludźmi to byłby wielki sprzeciw. Wolisz dożyć śmierci naturalnej czy wyginąć w takich "rzeźniczych" warunkach ? wybieraj :exclam:


OdpowiedzCytat
Śliwa
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 70
04/06/2006 4:48 am  

chodzi o to jak skzodzić NAJMNIEJ...

Wegetarianizm to niejedzenie zwierząt, a nie nieczytanie książek... Może trzeba wymyślić nazwę na takich ludzi Ja również segreguję śmieci. Oczywiście jestem przeciw wycinaniu drzew,ale te których wycina się najwięcej wcale nie idą na papier, tylko na budowę. Jest wiele książek z "przetworzonego" papieru. Staram się takie też kupować. Kiedyś był pergamin który robiło się z (niepamietam której) wnętrzności zwierzęcia... No tak... Co jest gorsze?

jak ja lubie jak ktoś wypowiada sie w tym temacie nie czytając go w całości, a raczej czytając tylko pierwszego posta...

"godnych warunkach" ??? Przez zabicie ??? Gdyby ktoś tak postąpił z ludźmi to byłby wielki sprzeciw. Wolisz dożyć śmierci naturalnej czy wyginąć w takich "rzeźniczych" warunkach ? wybieraj

czytanie ze zrozumieniem sie kłania. po pierwsze nie w godnych warunkach przez zabicie, tylko w godnych warunkach do zabicia. po druie napisałem, że jestem przeciwny tym rzeźniczym warunkom, więc w czym problem? jeśli miałbym wybór czy mam umrzeć w wieku 100 lat bez wydania na świat dziecka, potomstwa lub czy mam zginąc w wieku 50 lat przez np. wybuch bomby w moim plecaku (to taka metafore szybkiej bezbolesnej śmierci jakiej chciałbym dla tych zwierząt hodowlanych) ale zostawiając na tym świecie swoich potomków... to pewnie wybrałbym to drugie...

Kiedyś był pergamin który robiło się z (niepamietam której) wnętrzności zwierzęcia

ze skóry 😉


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
04/06/2006 5:42 pm  

a ja wolalbym dozyc smierci naturalnej niz wiedziec ze zostane zabity bomba i miec stresa cale zycie ;/

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
04/06/2006 10:06 pm  

ja tez...
a pergamin byl ze skory jagniatek ;p


OdpowiedzCytat
Śliwa
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 70
05/06/2006 12:51 am  

a ja wolalbym dozyc smierci naturalnej niz wiedziec ze zostane zabity bomba i miec stresa cale zycie ;/

no ale powiedz mi jaka jest różnica między tym, że wiesz że zabije Cie bomba, a tym ze wiesz ze zabije Cie czas? skoro się urodziłeś... to siłą rzeczy umrzesz. i teraz tylko pytaniem jest... czy lepsze jest dla ciebie dłuższe życie kosztem życia twoich dzieci czy krótsze życie ale owocujące wydaniem na świat potomków?


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
05/06/2006 5:59 pm  

tak wogole to glupi przyklad, nie bede zamkniety w ciasnej klatce z paroma innymi osobami czekajac na smierc wiec nie potrafie sobie nawet wyobrazic jak straszne to musi byc.. ;/ jednak wolalbym sobie pozyc na wolnosci... a smierc z rak rzeznika jak i kogokolwiek innego nie bedzie HUMANITARNA bo samo zabice humanitarne nie jest wiec samo pojecie bez sensu ;[ a jesli chodzi ci wlasnie o to zeby taki zwierzaczek biegal po lace i cieszyl sie zyciem to nie ma co na to liczyc bo ludzie to debile myslacy tylko o sobie i beda miec gleboko w d**ie czy temu zwierzowi bedzie sie zylo godnie czy nie ;[

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
Śliwa
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 70
05/06/2006 7:26 pm  

a smierc z rak rzeznika jak i kogokolwiek innego nie bedzie HUMANITARNA bo samo zabice humanitarne nie jest wiec samo pojecie bez sensu ;[

zadanie komuś śmierci to czasami oszczędzanie mu cierpień... a oszczędzanie cierpień to jedno z założen humanitarnej postawy. z resztą to taka przeniośnia była, przecież wiadomo, że humanitaryzm dotyczy tylko i wyłącznie ludzi, a nie zwierząt... chodziło mi po prostu o szybką bezbolesną śmierć.

[edytowane 5/6/2006 od Śliwa]


OdpowiedzCytat
misia
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
05/06/2006 9:45 pm  

Nikt nie ma prawa decydować o czyimś życiu czy śmierci. Skoro zabijanie kogoś aby mu ulżyć w cierpieniu (bo piszesz o humanitarnej postawie wobec ludzi) jest wg ciebie humanitarne, to znaczy że jesteś zwolennikiem eutanazji. To nie jest humanitarne!


OdpowiedzCytat
Śliwa
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 70
06/06/2006 4:15 am  

to znaczy że jesteś zwolennikiem eutanazji

jestem przeciwnikiem eutanazji, ale jestem też zwolennikiem jej legalizacji.


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
25/07/2006 12:53 am  

Ach!!! ładne kilka minut mi zajęło przeczytanie tego wszystkiego, ale warto było!! dzieki Śliwa!!!!
hehe najlepszy był ten motyw z ludzmi, którym do odczuwania przyjemnosci jest potrzebna czekolada i ser. Taka mądra skarbnica kontrargumentów napewno bedzie wiedziała.
No wiec: czy Ty do takich należysz?? jesli nie to skąd wiesz ze tacy są?? i czy na przykład nie mogliby zastąpić czekolady seksem?? albo czyms innym?? czy po prostu są tacy ludzie, którzy jak nie zjedzą czekolady to wpadaja w depresje czy cos w tym stylu?? wytłumacz mi jak to działa!!
i gratuluje- dawno nic na tym forum mnie tak nie zaintrygowało.

hide and seek


OdpowiedzCytat
Śliwa
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 70
27/07/2006 11:36 pm  

No wiec: czy Ty do takich należysz??

nie... ja zastępuje czekolade seksem 😛

jesli nie to skąd wiesz ze tacy są??

nigdy nie byłem w Hiszpanii... czy to oznacza że Hiszpania nie istnieje? mam dostęp to internetu, telewizji, gazet i ludzi... to całkiem dobre źródła różnych informacji, które pozawlają na zdobywanie wiedzy nie tylko na zasadzie własnych doświadczeń 😉

i czy na przykład nie mogliby zastąpić czekolady seksem??

niestety tak bywa u niektórych, że czekolada jest środkiem łatwiej dostępnym niż seks... na ogół. poza tym po co coś czymś zastępować, kiedy można połączyć i seks i czekolade... 😛

czy po prostu są tacy ludzie, którzy jak nie zjedzą czekolady to wpadaja w depresje czy cos w tym stylu??

żeby tylko depresja... oni umierają w ciągu kilki minut i to w straszliwych męczarniach 😛

Taka mądra skarbnica kontrargumentów napewno bedzie wiedziała.

jak ja uwielbiam taką ironie ;]

a tak na poważnie... nie mówiłem nic o uzależnieniach, a wnioskuje, ze Ty właśnie tak to zrozumiałaś.

EDIT.
przy okazji chciałbym się pożegnac z wszystkimi, z którymi miałem okazje kiedyś podyskutowac, bo tak się składa, ze już mnie tu raczej na forum nie bedzie. tak więc cześć wszystkim 🙂

[edytowane 27/7/2006 od Śliwa]


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  
Praca