Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 21 / 27 Wstecz Następny
  RSS

n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
11/07/2012 12:20 pm  

hehe, ale mi jest bliżej do fitneski niz kulturystki, ale tez lubie zdjęcia umięśnionych ludzi (nie jakichś koksów ale właśnie takich wyrzeźbionych) i 🙂 tyle pracy musieli w to włożyć ..Wracając do tematu to ja tam chyba nie mam większych szans bo nastolatką juz nie jestem no ale co tam ..Bellis spróbujemy? a będziecie nam kibicować i trzymać kciuki?
ale mięśni prężyć nie będę..no chyba ze piersiowe lub pośladkowe ;P

acha, mam pytanko, czy zdjęcia muszą byc bardzo aktualne? bo zdj figury mam ze wczoraj a twarzowe mam fajne, takie typowo wegetariańskie ale starsze (nie zmieniłam sie) .

[edytowane 11/7/2012 przez n.i.x]

[edytowane 11/7/2012 przez n.i.x]

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
11/07/2012 12:51 pm  

Non właśnie nie jestem zdecydowana ale własnego faceta chętnie bym rzuciła lwom na pożarcie :rotfl:


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
11/07/2012 7:39 pm  

hehe, ale mi jest bliżej do fitneski niz kulturystki, ale tez lubie zdjęcia umięśnionych ludzi (nie jakichś koksów ale właśnie takich wyrzeźbionych) i 🙂 tyle pracy musieli w to włożyć ..Wracając do tematu to ja tam chyba nie mam większych szans bo nastolatką juz nie jestem no ale co tam ..Bellis spróbujemy? a będziecie nam kibicować i trzymać kciuki?
ale mięśni prężyć nie będę..no chyba ze piersiowe lub pośladkowe ;P

acha, mam pytanko, czy zdjęcia muszą byc bardzo aktualne? bo zdj figury mam ze wczoraj a twarzowe mam fajne, takie typowo wegetariańskie ale starsze (nie zmieniłam sie) .

Mi się dziewczyny kulturystki nie podobają. Wysportowane tak, ale bez przesady. Wolę oglądać kandydatki na fotkach kolorowych. B-W są bardziej artysyczne, ale ukrywają szczegóły. Na takich ktoś może ładnie wygladać, ale już kolorowe są nieładne ;).

Nie ma się co spieszyć z fotkami. Czasu jest dużo, całe wakacje. Lepiej zrobić więcej i wybrać jakieś pasujące.
Do dzieła Nix i Bellis. Macie szanse, choć pewnie znowu konkurencja wśród pań będzie duża. Facetów zawsze mniej. W poprzedniej edycji zwyciężyła Dorota, która brała udział już któryś raz. Szczęście się wreszcie uśmiechnęło ;).
Inne wege-dziewczyny z forum też powinny się pokazać :D.

@Nix: Wydaje mi się, że nie musi być super nowe. Jak nie zmieniłaś się to nie powinno być problemu. Ewentualnie napisz do Admina PW.

[edytowane 11/7/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
11/07/2012 7:48 pm  

Hmm...

Wziąłbym udział w tego typu konkursie, ale nie chcę czytać później komentarzy ludzi, którzy zazdrościli by mi mojej niesamowicie wysokiej wygranej poprzez deklasację rywali 😡

😀


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
11/07/2012 8:14 pm  

Cienkun, Ty to jednak potrafisz czasem zaskoczyć ciętym jęzorem

Ale ja byłem bardzo szczery! Na prawdę podobają mi się zdjęcia B&W w takim stylu

🙁


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
11/07/2012 8:36 pm  

🙁

Czemu " 🙁 "?


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
11/07/2012 9:37 pm  

Hmm...

Wziąłbym udział w tego typu konkursie, ale nie chcę czytać później komentarzy ludzi, którzy zazdrościli by mi mojej niesamowicie wysokiej wygranej poprzez deklasację rywali 😡

😀

No tak, to rzeczywiście poważny argument przeciw 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
11/07/2012 10:31 pm  

Oczywiście świruję 🙂


OdpowiedzCytat
Scarecrow
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 24
12/07/2012 3:45 am  

Non właśnie nie jestem zdecydowana ale własnego faceta chętnie bym rzuciła lwom na pożarcie :rotfl:

Nie moge miec 100% pewnosci, ale podejrzewam, ze on jednak wolalby zostac rzucony lwicom na pozarcie 😉

[edytowane 11/7/2012 od peTREK]

...


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
12/07/2012 3:25 pm  

Admin :

Klik w przycisk się nie sprawdził. Ludzie omijali zabezpieczenia ograniczające ponowne klikanie, zmieniali IP, usuwali ciasteczka 🙂 Sms też nie jest do końca obiektywny, W zasadzie w obu przypadkach można głosować na siebie na potęgę, prosić o pomoc znajomych, etc. W przyszłym roku zaproszę jakiegoś wege-celebrytę do współpracy i powołamy jury - ale w końcu to też przecież będzie mega subiektywne... Trudno znaleźć w pełni zadowalający sposób rozstrzygnięcia konkursu. A smsy - tak, pójdą choćby na wysyłkę nagród, a będzie trochę do wysłania.
Inna kolejność wyświetlania to celowo - żeby nie było za łatwo 😛 i zmusza przy okazji do zerknięcia na innych kandydatów 😉

ech a miało być sprawiedliwe jury...
a chyba znowu będą smsy... z tymi znajomymi to prawda.
ale co tam...spróbuje ostatni raz..

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
12/07/2012 10:42 pm  

N.i.x nie bój żaby myślę, że Admin zrobi tak aby wszystkim było dobrze 😉


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
13/07/2012 2:23 am  

Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził! 😉


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
18/07/2012 7:57 pm  

Czemu " 🙁 "?

Myślałm, że żartujesz. Jakoś nie mogę pojąć fenomenu siłowni czy innych fitnesów. Pływanie, rower, narty, tenis, sporty walki, nawet joga- tak! Ale "rzeźbienie" po jednym mięśniu? 😮
Czasem pływając w krakowskim Aquaparku obserwuję ludzi na siłowni (poziom wyżej, za duuużą szybą) i tak mi ich strasznie żal, że tak się muszą wynudzić w imię tych wszystkich bicepsów i tricepsów 😛
(Oni pewnie myślą, że moje pływanie po torze jest bezcelowe i głupie 😀 )

[edytowane 18/7/2012 przez rubia]


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
31/08/2012 7:44 pm  

To już niedługo. Aż się nie mogę doczekać kto w tym roku sie zgłosi. Jakie damy i przystojniacy :).
Szkoda, że moich znajomych nie udało mi się przekonać. Miałyby duże szanse. Dostane burę za to pewnie :rotfl:

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
_Wiolka5
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 7
01/09/2012 7:51 pm  

kiedy rozpoczyna się drugi etap konkursu- głosowanie? 🙂

[edytowane 1/9/2012 przez _Wiolka5]


OdpowiedzCytat
Strona 21 / 27 Wstecz Następny
  
Praca