Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 23 / 27 Wstecz Następny
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
11/09/2012 1:33 pm  

Mnie też ta z arbuzem się spodobała 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
AnnaBarbara
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 82
11/09/2012 1:53 pm  

Również głosowałam na Alani 🙂


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
11/09/2012 3:13 pm  

Mnie też ta z arbuzem się spodobała 🙂

Śliczna i sympatyczna ale mało seksowne te zdjęcia 😉 co nie zmienia faktu, że buzie ma prześliczną 😀


OdpowiedzCytat
Petite
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
11/09/2012 8:25 pm  

Ja jestem rozdarta między pierwszą Agą (niesamowite oczy i uśmiech), a Anią z badmintonem (słodziutka i krąglutka). Ale chyba wybiorę Anię, za bycie "kocią mamą" 🙂

A z facetów też Jakub - śliczne oczy, takie łagodne oblicze, genialne włosy i broda (kudły u mnie zawsze na plus 🙂 ).

[edytowane 11/9/2012 od Petite]


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
11/09/2012 8:48 pm  

Ojej, jak mało facetów.

No właśnie, jako nieuleczalna hetero sapiens 😉 też jestem trochę zawiedziona. Za to na podstawie większości opisów można stwierdzić, że męski ród jeszcze nie jest tak totalnie skazany na zagładę, zdarzają się fajne jednostki. Cieszy mnie powszechne zamiłowanie panów do sportów. Jeszcze nie wiem, na kogo kliknę. Mała uwaga do Wojtka: po co czekać na starość, żeby adoptować kota???
Spośród dziewczyn rozważam trzy kandydatury.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
12/09/2012 2:34 pm  

Przegladałem na razie tylko zdjęcia, bez wgłębiania się w opisy. W ogóle chyba mniej jest uczestników jak rok temu, co? Kilku Panów wysportowanych ;). To się ceni, bo nas wegów postrzegają stereotypowo jako ciepłe kluchy ;).

Ja zapuszczam znowu włosy, żeby dredziochy kręcić. Jak starczy sił to i popracuje nad sylwetką, żeby może spróbować jeszcze raz? 😛

@Bellis: Nie ma takiej golizny jak w zeszłej edycji. Chciałaś seksownie to mogłaś się sama zgłosić :P.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
12/09/2012 2:39 pm  

Seksownie to nie koniecznie wyzywająco...


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
12/09/2012 8:03 pm  

Nie ma takiej golizny jak w zeszłej edycji.

Seksownie to nie koniecznie wyzywająco...

Zgadzam się z Cienkunem 😀

Chciałaś seksownie to mogłaś się sama zgłosić

E tam ja nie seksowna 😛


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
12/09/2012 8:44 pm  

a właśnie, że seksowna 😛

BTW facetów faktycznie już tradycyjnie mało. Ja na miejscu pań głosowałbym na Jakuba 🙂

stay classy...


OdpowiedzCytat
Sallatka
świeżaczek
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 3
20/09/2012 2:44 am  

a wypada samą siebie reklamować? a zresztą co mi tam... 🙂 Głosujcie, głosujcie! http://www.wegetarianie.pl/sexy/2012/details.php?image_id=25

GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
20/09/2012 3:33 am  

teraz to juz na pewno na Ciebie nie zaglosuję ;] i to pewnie nie tylko ja.rozumiem reklamowanie się na forach itd,ale nie na forum z konkursem,ludzie no litości!


OdpowiedzCytat
Damian990
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 5
20/09/2012 12:23 pm  

Nie trzeba chyba od razu być takim nieprzyjemnym :). Głosujemy na kogoś sexy, niekoniecznie musi to być cicha, zahukana osóbka 🙂 Nie ma nic złego w reklamowaniu się, ale takie odpowiedzi nie są w porządku 🙂


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
20/09/2012 1:02 pm  

hmm, a jaka to różnica czy ktoś reklamuje się na tym czy na innym forum?
Ja się kieruję tylko własnym gustem przy wyborze i to czy ktoś się gdzieś reklamuje nie ma dla mnie znaczenia. aczkolwiek muszę przyznać, że jedna z uczestniczek co chwila wyskakuje mi z reklamą na fb, reklamuje się na różnych profilach, które `lubię', niby ok, ale mnie to drażni i nastawia bardziej negatywnie niż pozytywnie. W końcu wygrać powinien najlepszy, a nie ten kto ma najwięcej znajomych i kto najwięcej osób o głosy uprosi 😉 No, ale taki już urok konkursów bez wytypowanego jury :red:


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
20/09/2012 1:51 pm  

W końcu wygrać powinien najlepszy, a nie ten kto ma najwięcej znajomych i kto najwięcej osób o głosy uprosi

Dlatego nie pomagam proszącym. Troszkę uczciwości 😡
Zresztą czy Ty Salladka nie reklamowałaś się przypadkiem juz na FB? 😡

[edytowane 20/9/2012 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
20/09/2012 2:55 pm  

Pani Aleksandra (numer 2) niesamowicie cieszy moje oczy. Zdecydowanie moja faworytka. Jednak znając życie pierwsze miejsce zgarnie ktoś zupełnie inny.

PS: Mało mężczyzn, faktycznie. Mogłem brać udział, chyba na serio bym się aż tak nie zbłaźnił patrząc na ilość konkurentów 😀

Aha. Z mężczyzn pewnie wygra Damian.

[edytowane 20/9/2012 przez Mateusz91]


OdpowiedzCytat
Strona 23 / 27 Wstecz Następny
  
Praca