Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 24 / 27 Wstecz Następny
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
20/09/2012 3:38 pm  

Jakoś tak głupio to dla mnie wygląda, jak ktoś an forum nigdy nie pisał, a wpada, żeby się zareklamować tylko...
Co mi przypomina, że muszę wreszcie zagłosować, bo jeszcze tego nie zrobiłam.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
20/09/2012 4:05 pm  

Lily, no nie?

Mnie to też w negatywnym znaczeniu tego słowa "szokuje".

Kto ma wygrać ten wygra i bez reklamy 😉


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
20/09/2012 4:07 pm  

Kto ma wygrać ten wygra i bez reklamy

A mnie się wydaje, że nie. Jak ktoś się reklamuje, na forach, na fejsbuku i jeszcze nie wiadomo gdzie to wygra mimo, że sobie nie zasłużył.

I bądź tu uczciwym na tym świecie 😡

[edytowane 20/9/2012 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
20/09/2012 4:24 pm  

pozostaje mieć nadzieje, że gdy ktoś się reklamuje na fb czy forach, to inni wchodzą, oglądają całą galerię i wybierają swojego faworyta , a nie tak tylko bezmyślnie głosują.

choc już po liczbie odsłon danego profilu widać, że reklamowanie się działa. niektórzy mają po 300-400odsłon, a inni (np pani o której pisałam wczesniej ze sie wszedzie reklamuje) ok 2000


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
20/09/2012 5:50 pm  

Nie miałbym satysfakcji z wygranej (jak to powiedzieć?) "na dopingu" 😉


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
20/09/2012 6:21 pm  

Katinko, nie mogę się powstrzymać przed powiedzeniem tego - na swoim konkursowym zdjęciu wyglądasz jak Królewna Śnieżka, śliczna jak namalowana :heartpump: Podziwiam i zazdraszczam 🙂

[edytowane 20/9/2012 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
20/09/2012 7:26 pm  

ja mam 2 faworytki: brunetkę i blondynkę : Karina i Alani 🙂 przy okazji dzieki konkursowi trafiłam na blog Alani, całkiem fajne wykłady prowadzi na temat weganizmu.
a z facetów to nie wiem...
(xxl dziękuję :red: )

[edytowane 20/9/2012 przez Katinka]


OdpowiedzCytat
Sallatka
świeżaczek
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 3
21/09/2012 3:04 am  

🙂
dzięki za te złe i trochę lepsze opinie na temat 'reklamowania się'. Sama mam bardzo mieszane uczucia. Startuję tylko dlatego, że nagrody są fajne, przyznam się szczerze 🙂 Generalnie wydaje mi się, że nie ma szansy na wygraną w tego typu konkursie inaczej... niestety. Ja raczej sobie odpuszczę dalsze reklamowanie się, bo słabo się z tym czuję, jak jakiś produkt... Więc wygra ten, kto będzie mieć większe ciśnienie 🙂 I nie ma w tym nic złego. Jak się organizuje konkurs z takimi zasadami, to wiadomo, że nie wygra ten, kto jest najbardziej sexy, ale ten kto ma najwięcej 'wiernych' znajomych. To tylko zabawa. Forma promocji wegetarianizmu. 🙂

Mi się z panów Błażej najbardziej podoba - podzielam zamiłowanie do... sów https://www.youtube.com/watch?v=r2-_Q8gNDDQ
😀

GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
21/09/2012 5:13 am  

Można nie być cichutkim i zahukanym i przy tym nie być bezczelnym ;]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/09/2012 3:07 pm  

Jak się organizuje konkurs z takimi zasadami, to wiadomo, że nie wygra ten, kto jest najbardziej sexy, ale ten kto ma najwięcej 'wiernych' znajomych

Zawsze wyznajesz zasadę "jak można oszukiwać to z tego skorzystam"?
I czemu się dziwić, że ten kraj tak wygląda?


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
21/09/2012 3:09 pm  

Chyba podchodzicie do tego zbyt poważnie. 😉


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
21/09/2012 3:27 pm  

Nie wiem mój drogi, może i podchodzę do tego zbyt poważnie, ale mam silną alergię na rozpychanie się łokciami i cwaniactwo. Najgorsze, że większość ludzi uważa to za zaletę. Jesteś małomówny, spokojny i cierpliwy, a do tego cicho mówisz? Jesteś więc pierdołą i nie potrafisz zadbać o swoje interesy. Trzeba mówić dużo i głośno, nawet jeśli nie ma się nic do powiedzenia, epatować swoją osobowością - oto przepis na człowieka sukcesu. Wrr.
Faktem jest, że konkurs "wegetarianie są sexy" jest zamieszczony na forum wegetarianie.pl, wszyscy użytkownicy tego forum jako pierwsi mogą obejrzeć facjaty uczestników. Po co więc, zapytuję, na tym samym forum zamieszczać link do swojego oblicza w zakładce konkursu? Niech ktoś mi to wyjaśni bo nie kumam tej czaczy ;]


OdpowiedzCytat
Damian990
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 5
21/09/2012 6:03 pm  

faktycznie jesteś wredziocha..cały czas skrajności: jak ktoś mówi, to jest bezczelny, jak nie mówi - to jest pierdoła. Sama mówisz, zdaje się, najgłośniej i najśmielej :)..i to w bardzo negatywnym tonie, od czego stroni chyba duża część wegetarian, jak i innych ludzi myślących.

A wracając do tematu - ktoś się reklamuje, cicho czy głośno, trudno, robi to i tyle, nie ma co się tak podniecać i denerwować. Miejmy nadzieję, że wygra jakaś ładna dziewczyna i ładny chłopak, żeby nie było przypału jak to czasami bywało 😛


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/09/2012 8:21 pm  

faktycznie jesteś wredziocha..cały czas skrajności: jak ktoś mówi, to jest bezczelny, jak nie mówi - to jest pierdoła. Sama mówisz, zdaje się, najgłośniej i najśmielej :)..i to w bardzo negatywnym tonie, od czego stroni chyba duża część wegetarian, jak i innych ludzi myślących.

Obawiam sie, ze kompletnie nie zrozumiales o co Fasoli chodzi. Ale coz, badz tu uczcíwym to jeszcze Ci pojada.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
22/09/2012 12:17 am  

Do kroćset, uśmiałam się z wypowiedzi Damiana 😀 Moja licentia poetica nigdy nie została tak bardzo nie-zrozumiana w swym zamyśle 😀


OdpowiedzCytat
Strona 24 / 27 Wstecz Następny
  
Praca