Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 26 / 27 Wstecz Następny
  RSS

Damian990
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 5
05/10/2012 4:33 am  

Ja się nie gniewam, źle by było, gdyby wszystkim kobietom podobał się taki sam typ faceta 🙂


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
05/10/2012 12:15 pm  

Ja miałam dwóch faworytów: rudego kudłatego i tego kolesia z żółwiem. Szkoda, że żadnego z nich nie wyróżniono.
Na przyszły rok chyba strzelę sobie lepsze zdjęcia... I poinformuję całą rodzinę, że biorę udział. Dla mojego chłopaka i tak jestem "najseksowniejszą weganką" ^^


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
08/10/2012 3:13 pm  

Widzę, że wypowiedzi na podobnym poziomie, jak rok temu. Ludzie, osoby, które startowały i wygrały, zaglądają tutaj i może im być przykro, jak je komentujecie. To, że Wy na nie nie głosowaliście, nie znaczy że inni tego nie zrobili. Nie rozumiem, zazdrość jakaś przez Was przemawia, czy żal, że to nie Wy wygraliście, bo jaki sens mają takie komentarze?

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Trelemorele
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 12
08/10/2012 9:43 pm  

Widzę, że wypowiedzi na podobnym poziomie, jak rok temu. Ludzie, osoby, które startowały i wygrały, zaglądają tutaj i może im być przykro, jak je komentujecie. To, że Wy na nie nie głosowaliście, nie znaczy że inni tego nie zrobili. Nie rozumiem, zazdrość jakaś przez Was przemawia, czy żal, że to nie Wy wygraliście, bo jaki sens mają takie komentarze?

Najmądrzejszy komentarz.
🙂


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
08/10/2012 10:32 pm  

Skoro występuje się w takim konkursie to trzeba się liczyć z tym, że oprócz zachwytów można też przeczytać parę słów krytyki. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię czy to pozytywną czy negatywną.

I zwracam honor zwyciężczyni, to drugie jej zdjęcie jest rewelacyjne (pierwsze kompletnie mi się nie podoba), wcześniej nie obejrzałam obu.

Ps ja mam tak, że jak zazdroszczę to sama staram się zmotywować do pozytywnych zmian w sobie, dowartościowywanie się poniżaniem innym jest dla słabeuszy.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
09/10/2012 1:18 pm  

Miłoby Ci było gdyby ktoś krytykował Twoją urodę? Startowałaś już kiedyś, ale na szczęście nikt nie ciskał w Ciebie gromami ;).

Przyznaje się, że na nikogo nie zagłosowałem 🙁

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
09/10/2012 2:19 pm  

W zasadzie nie ma czego krytykować, poza tym, że zwyciężczyni ma bardzo nieudolnie zagęszczone w fotoszopie włosy ;p Wygrały osoby obdarzone klasyczną urodą, a zdjęcia były na wyższym poziomie niż rok temu.
każdy ma prawo do swojego zdania, tym bardziej na temat osob, ktore same wystawiają się na widok publiczny ;p


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
09/10/2012 3:32 pm  

Miłoby Ci było gdyby ktoś krytykował Twoją urodę? Startowałaś już kiedyś, ale na szczęście nikt nie ciskał w Ciebie gromami

Ale czy ja skrytykowałam czyjąkolwiek urodę? 😮

Wygrały osoby obdarzone klasyczną urodą

Tutaj się zgadzam, chyba w tym tkwi mój problem 😉

a zdjęcia były na wyższym poziomie niż rok temu

Przede wszystkim brak golizny, alleluja i mam nadzieję, że tak już zostanie. 😀


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
09/10/2012 8:01 pm  

Przede wszystkim brak golizny, alleluja i mam nadzieję, że tak już zostanie.

Jak mam być szczery, to nagość pokazana w odpowiedni sposób jest dużo fajniejsza niż wiele ubranych zdjęć, które często wywołują u mnie uczycie obrzydzenia. Nie lubię zdjęć typu czarne kozaczki, ręce oparte na biodrach i wyzywająca mina. To samo się tyczy zdjęć mężczyzn na "amerykańskiego budowlańca" (chyba wiemy o co chodzi 😀 )


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
12/10/2012 10:15 pm  

No właśnie krytykować można, jeśli jest co krytykować. Jeśli np. ktoś zaświecił gołym tyłkiem, to możemy sobie powiedzieć, że hmmm to zdjęcie jest niestosowne, albo widać retusz i to jest niesprawiedliwe, ale jeśli ktoś wystawia na widok publiczny po prostu swoją twarz, to jaki sens ma jakakolwiek krytyka? Dla jednych ta osoba będzie piękna, dla innych przeciętna, a jeszcze inni powiedzą, że jest brzydka, ale najważniejsze jest to, że taka osoba się przełamała i wystartowała w konkursie i to jest super. A gust każdy ma inny i nie ma sensu się spierać o czyjąś urodę i jak napisałam wyżej, to po prostu obraża uczestników.

[edytowane 12/10/2012 przez Nela89]

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
12/10/2012 11:54 pm  

A czy ktos tu krytykował czyjąś twarz?


OdpowiedzCytat
Trelemorele
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 12
13/10/2012 12:55 am  

Najlepiej ogłosić, że wygrali WSZYSCY, a głosujący zdecydowali, że nagroda trafi do tej konkretnej osoby gdyż taki mieli humor gdy głosowali.. 🙂
Ja bym każdemu dał nagrodę....
Jak widać konkurowanie nie jest dobre do promowania czegokolwiek.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
13/10/2012 1:14 am  

Tzn. na dojrzałego człowieka to nie działa, ale na (niezbyt rozgarnięte) dzieciaki działa wszystko a ciałka płci przeciwnej (a niekiedy tej samej) zwłaszcza, {resztę wypowiedzi poddałem autocenzurze}


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
27/12/2012 1:46 pm  

całkiem zapomniałam o tym konkursie. Teraz widzę ze ktos wyciął moje "twarzowe" z "sylwetkowego" ..szkoda bo tamte drugie wcale nie przykuwało uwagi..przeciętnie wyszłam. To nie tak mialo byc..ale co tam, i tak bym nie wygrała. Za to dziewczyna z pierwszego śliczna. Nie widzę tam żadnego pfhotoshopa we włosach. po prostu zwiększyła objętość ręką.. ładnie 🙂

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
27/12/2012 10:23 pm  

photoshop na bank mial w tym zdjęciu udział ;p wiem co widzę.


OdpowiedzCytat
Strona 26 / 27 Wstecz Następny
  
Praca