Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2006  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

lumo
 lumo
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
04/09/2006 4:55 pm  

[b]
Zbliża się Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2006.

Co planujecie?
Napiszcie o Waszych zamierzeniach, może ktoś się do nich przyłączy?
Może chcecie wymienić się ulotkami albo coś w tym rodzaju?
Jakie są Wasze pomysły, żeby intensywniej propagować wegetariański styl życia?
[/b]


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
04/09/2006 5:09 pm  

Ja proponuję by tego dnia zorganizować spotkania wegetarian. Np. ja jestem z Łodzi. Moglibyśmy spotkać się wszyscy zebrac na Placu Wolności i powędrować ulicą Piotrkowską.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
04/09/2006 7:19 pm  

Hm..może jakką mała pikieta lub manifa??:)poczekajmy na propozycje...mam jeszcze troszke czasu,no ale warto by już coś pomysleć..pozdr.:)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
lumo
 lumo
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
04/09/2006 7:26 pm  

Ja proponuję by tego dnia zorganizować spotkania wegetarian. Np. ja jestem z Łodzi. Moglibyśmy spotkać się wszyscy zebrac na Placu Wolności i powędrować ulicą Piotrkowską.

Wspaniały pomysł - spotkania wegetarian.
Przecież nie musi być oficjalnego organizatora, chociaż może być 🙂

Jest Łódź, 1.10.2006 (najlepiej w samo południe), Plac Wolności i Piotrkowska - kto da więcej?

Więc załóżmy koszulkę, czapeczkę, przypinkę, cokolwiek określające nas jako wege i pospacerujmy po okolicy gdzie mieszkamy.
Natomiast wcześniej rozwieszajmy plakaty, rozdawajmy ulotki - wegetarianizm trzeba propagować nie tylko od święta 🙂
W każdej szkole, na każdym osiedlu, powinny ukazać się plakaty. Można je otrzymać od różnych organizacji wegetariańskich albo ekologicznych oraz można takie plakaty przygotować samemu - wzorów jest w necie co niemiara!

🙂

[edytowane 4/9/2006 od lumo]


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
04/09/2006 7:42 pm  

ja nawet mogłabym za free powielić takie ulotki zrobione samemu, bo narzeczony w powielarni pracuje i mógłby pomóc:) tylko czy do takie przemarszu nie trzeba mieć zgody władz miasta?

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
lumo
 lumo
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
04/09/2006 8:45 pm  

ja nawet mogłabym za free powielić takie ulotki zrobione samemu, bo narzeczony w powielarni pracuje i mógłby pomóc:) tylko czy do takie przemarszu nie trzeba mieć zgody władz miasta?

Oficjalny duży przemarsz wymaga zgody władz, "towarzyski" raczej nie 🙂

Reiha, zmieniłaś avatar - co robi ten słonik?
😉


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
04/09/2006 10:36 pm  

słonik? to jest królik jak w mordę strzelił 🙂 poza tym widziałeś kiedyś słonia latającego na miolte?! Ale i tak tęsknie już za moim wilkiem 😀 Zresztą coś się chrzani u mnie i mam problem ze zmianą avataru - sama nie wiem co tam ostatecznie będzie 😛

[edytowane 4/9/2006 od Reiha]

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
lumo
 lumo
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
05/09/2006 3:39 am  

słonik? to jest królik jak w mordę strzelił 🙂 poza tym widziałeś kiedyś słonia latającego na miolte?! Ale i tak tęsknie już za moim wilkiem 😀 Zresztą coś się chrzani u mnie i mam problem ze zmianą avataru - sama nie wiem co tam ostatecznie będzie 😛

[edytowane 4/9/2006 od Reiha]

Reiha, ten Twój avatar, z tymi drutami, to naprawdę jest królik?
Ha, cóż, pewnie teraz takie króliki robią...
😎


OdpowiedzCytat
sopocianka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 175
05/09/2006 5:17 am  

tylko czy do takie przemarszu nie trzeba mieć zgody władz miasta?

Kilkanaście (nie wiem dokładnie ile...) osób może legalnie manifestować bez wcześniejszego kontaktowania się z jakąkolwiek władzą... 🙂

ja jeszcze nie wiem, co będę robić... Czy w trójmieście będzie się dziać coś ciekawego?
Chyba, że sama jedna ustawię się na Monciaku (główna ulica Sopotu) i będę rozdawać jakieś ulotki... albo prowadzić degustację soi 😉

Weganizuję sobie 🙂
Zapraszam do mojego bloga: http://cieciorka.blogspot.com/


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
05/09/2006 4:40 pm  

Reiha, ten Twój avatar, z tymi drutami, to naprawdę jest królik?
Ha, cóż, pewnie teraz takie króliki robią...
😎

Ha! Więc jednak na chwilę mój nowy avatar się pojawił! Ktos jednak go widział /ktokolwiek widział, ktokolwiek wie/ co mam dfo licha zrobić żeby zaskoczyło? Mnie cały czas wyświetla się wilk 😀 Ale przedtem był królik na miotle 😀 😛

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
lumo
 lumo
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
05/09/2006 7:50 pm  

Ale po co od razu manifa?
Wystarczy towarzyska przechadzka, w kilka osób ubranych na wege, ktoś może nieść jakiś plakat albo chorągiewkę (chociaż niekoniecznie).

Można też po prostu w tym dniu zorganizować wege poczęstunek dla przyjaciół albo dla rodziny. Niech wiedzą, że miło jest posiedzieć przy wegetariańskiej przekąsce, czy przy soku owocowym.

Można wysłać do kogoś pocztówkę wege z podrowieniami, albo wyjść na ulicę i poczęstować kanapką wegetariańską głodnego dzieciaka - możliwości jest wiele 🙂

Ważna jest integracja wegetarian, poczucie wspólnoty!

Nie zawsze trzeba czekać, aż inni coś zorganizują 🙂

Ulotki trzeba rozdawać zawsze, teraz też. Wzory można pobrać np. z tego portalu, wydrukować kilka (od tego się nie zbiednieje) i zawiesiić gdzie się da.


OdpowiedzCytat
natalienne
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 165
06/09/2006 12:35 am  

tylko czy do takie przemarszu nie trzeba mieć zgody władz miasta?

Kilkanaście (nie wiem dokładnie ile...) osób może legalnie manifestować bez wcześniejszego kontaktowania się z jakąkolwiek władzą... 🙂

ja jeszcze nie wiem, co będę robić... Czy w trójmieście będzie się dziać coś ciekawego?
Chyba, że sama jedna ustawię się na Monciaku (główna ulica Sopotu) i będę rozdawać jakieś ulotki... albo prowadzić degustację soi 😉

Kilkanaście, a dokładniej 15 osob moze manifestowac bez wczesniejszego zgloszenia 😉


OdpowiedzCytat
sopocianka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 175
06/09/2006 6:24 am  

Czy rozklejanie plakatów jest legalne??? Np. na ścianie bloku, słupach afiszowych? czy trzeba zapłacić... gdzie można rozwieszać plakaty bez żenady?? 😉

Bo zamówiłam 100 ulotek i 10plakatów vivy! http://www.viva.org.pl/index.php?&id=19&backPID=19&tt_news=103&cHash=764ade1b21

I jeszcze jedno pytanie-prośba: CZY KTOŚ Z TRÓJMIASTA BYŁBY CHĘTNY POMÓC MI Z TĄ "MINIAKCJĄ"????? Bo nie mam za bardzo doświadczenia... a razem raźniej...

Weganizuję sobie 🙂
Zapraszam do mojego bloga: http://cieciorka.blogspot.com/


OdpowiedzCytat
Smoczi
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 39
06/09/2006 8:23 pm  

Sopocianko jak sobie wolne w pracy zalatwie to mozemy się ustawic:) ja pracuję na dziale książki w empiku na monciaku, jak chcesz to zajrzyj przechodząc moze będę w pracy:) Emilia jestem:)

Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.


OdpowiedzCytat
lumo
 lumo
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
06/09/2006 11:42 pm  

Halo, halo!

Jest Łódź, jest Sopot - kto da więcej?

😮 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca