Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2006  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

vegusek
forumowicz
08/09/2006 8:54 pm  

[u]Do Reiha[/u]

Napisałaś: "ja nawet mogłabym za free powielić takie ulotki zrobione samemu, bo narzeczony w powielarni pracuje i mógłby pomóc"

Otóż możesz ściągnąć wzory ulotek z tego portalu, kilka wydrukować i wyłożyć gdzie się da 🙂

Na przykład:
http://wegetarianizm.pl/Downloads-index-req-getit-lid-56.html
http://wegetarianizm.pl/Downloads-index-req-getit-lid-10.html

[u]Do sopocianka[/u]

Napisałaś: "Czy rozklejanie plakatów jest legalne??? Np. na ścianie bloku, słupach afiszowych? czy trzeba zapłacić... gdzie można rozwieszać plakaty bez żenady??".

W zasadzie wolno to robić tylko w wyznaczonych miejscach albo za zgodą właściciela posesji.
Niemniej wyłożyć możesz np. w przychodniach lekarskich, sklepach, pocztach, urzędach, szkołach - tam gdzie leżą inne ulotki 🙂
Można materiały rozdać przechodniom na ulicy, przed kinem, przed szkołą, przed sklepem albo powkładać do skrzynek listowych (z tym ostrożnie!).
Możliwości jest dużo 🙂

Tak sądzę - ja tak działam.

:hiya:

OdpowiedzCytat
lumo
 lumo
forumowicz
12/09/2006 4:31 am  

Podobno kilka osób planuje rozdawanie ulotek w Krakowie przed Sukiennicami. Chcieliby też ustawić mały stolik z przekąskami wege, ale co do tego nie ma pewności.
🙂

OdpowiedzCytat
Ave!
 Ave!
forumowicz
13/09/2006 2:44 pm  

Ciekawostki.

Na forum Kraków gazeta.pl znalazłam temat o Dniu Wegetarianizmu.
Zobaczcie, jak tam dyskutują o wege.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=48435888

Podam jeszcze jeden przykład, tym razem temat o krzywdzeniu zwierząt.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=48294750

Zadziwia Was, jak wielu ludzi oficjalnie demonstruje swoją podłość? Cóż, oni jeszcze śpią, dlatego takie akcje jak Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu są potrzebne - może dzięki temu ktoś sie przebudzi?

Alicja

http://www.suprememastertv.com

OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
14/09/2006 11:40 pm  

No a nasza kochana stolica:):)moze tam zrobimy malutki zlocik??sądze ze ten dzień musi być zorganizowany i wykonany jak najlepiej...czekam na propozycje:)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Blondyna
rozmówca
15/09/2006 12:48 am  

Tez bardzo chcę, aby ten dzionek był szczególny....tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić....mieszkam w małej miejscowosci, gdzie wege jest nas nie więcej niz 4 ( jakbym sie tylu doliczyła to juz tak sukces) wiec niebardzo mam sie z kim zorganizować, mam tylko jedną kumpele wege, ale już na pewno zadbam o to aby moja rodzinka i znajomi odmowili sobie w ten dzionek mięsa....

OdpowiedzCytat
vegusek
forumowicz
15/09/2006 2:14 pm  

Tez bardzo chcę, aby ten dzionek był szczególny....tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić....mieszkam w małej miejscowosci, gdzie wege jest nas nie więcej niz 4 ( jakbym sie tylu doliczyła to juz tak sukces) wiec niebardzo mam sie z kim zorganizować, mam tylko jedną kumpele wege, ale już na pewno zadbam o to aby moja rodzinka i znajomi odmowili sobie w ten dzionek mięsa....

Fajnie!
A może przy okazji ze dwie uloteczki gdzieś przykleisz? Warto 😉 :hiya:

OdpowiedzCytat
Ajlon
rozmówca
15/09/2006 7:41 pm  

A Wroclaw?
ps. wiedzialam, jaka date wybrac przychodzac na ten swiat 😀 (przepraszam, ale musialam sie pochwalic 😀 )

Tak, tak cicho...a ty się boisz...

OdpowiedzCytat
Borys
początkujący
15/09/2006 8:02 pm  

...ps. wiedzialam, jaka date wybrac przychodzac na ten swiat 😀 (przepraszam, ale musialam sie pochwalic 😀 )

Najlepsze życzenia urodzinowe 🙂 🙂 🙂

http://weg.fora.pl

OdpowiedzCytat
vegusek
forumowicz
17/09/2006 1:18 am  

To jest dobry moment, aby od tego dnia niezdecydowani ostatecznie przestali jeść mięso 😉
Może komuś się to uda?

OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
18/09/2006 1:44 pm  

czy w Katowicach będzie się coś działo?
Ja niestety 1pażdziernika będę prawie cały dzień w podróży.

A ten pomysł,żeby znajomi nie jedli w ten dzień mięsa jest naprawdę fajny. Gdyby tak jeszcze tego dnia byli otwarci na rozmowy o wege, pooglądali, posłuchali różnych rzeczy z tym związanych..to może okazałoby się, że od 2października liczba wege choć odrobinę by wzrosła.

OdpowiedzCytat
Ave!
 Ave!
forumowicz
18/09/2006 1:56 pm  

czy w Katowicach będzie się coś działo?
Ja niestety 1pażdziernika będę prawie cały dzień w podróży.

A ten pomysł,żeby znajomi nie jedli w ten dzień mięsa jest naprawdę fajny. Gdyby tak jeszcze tego dnia byli otwarci na rozmowy o wege, pooglądali, posłuchali różnych rzeczy z tym związanych..to może okazałoby się, że od 2października liczba wege choć odrobinę by wzrosła.

Może warto podrzucić znajomym ulotkę, broszurkę albo książkę wege? Ot tak, niby przypadkowo?

http://www.suprememastertv.com

OdpowiedzCytat
Aga94
forumowicz
18/09/2006 5:44 pm  

Ja niby jako 12- latka niezbyt dużo mogę..więc zrobilm to na co mnie stać
Dogadałam sie z burmistrzem mojego miasta (bo to kolega mojego taty)
I we wszystkich miejscach ja i moje koleżanki porozwieszałyśmy ulotki o spotaniach dostałyśmy kase no i w czterech czołowych miejscach naszego miasteczka możemyrobic poczestunkizaśpiewa takze zaprzyjaxniony zepół rochowy no i zrobiłmy poczestunki we wszystkich ogólnodstępnych miejscach..
Przedstawiłyśmy projekt i sie udało!!! 😉 😉 😉 😉

Aga #)

OdpowiedzCytat
vegusek
forumowicz
18/09/2006 7:07 pm  

Ja niby jako 12- latka niezbyt dużo mogę..więc zrobilm to na co mnie stać
Dogadałam sie z burmistrzem mojego miasta (bo to kolega mojego taty)
I we wszystkich miejscach ja i moje koleżanki porozwieszałyśmy ulotki o spotaniach dostałyśmy kase no i w czterech czołowych miejscach naszego miasteczka możemyrobic poczestunkizaśpiewa takze zaprzyjaxniony zepół rochowy no i zrobiłmy poczestunki we wszystkich ogólnodstępnych miejscach..
Przedstawiłyśmy projekt i sie udało!!! 😉 😉 😉 😉

O!!!
Fantastycznie!!!
Gratulacje.

Ps. 1. Nieprawda, że jako 12 latka nie możesz wiele zdziałać 🙂
2. Na tego burmistrza warto głosować w kolejnych wyborach 😉

OdpowiedzCytat
witles
początkujący
19/09/2006 11:31 am  

Ważna wiadomosc dla Ritch!!! wywal to zdjęcie z portfela,po co sie tak katujesz?proooszę Cię...i nie rób nic na siłę.Wszystko jest po coś.Głowa do góry.Podrzyj i wywal.Pomysl lepiej co zrobić aby choć jedną osobę nakłonic do vege zycia.

aw

OdpowiedzCytat
natalienne
bywalec
19/09/2006 1:20 pm  

Po pierwsze, najlepsze zyczenia dla Ajlon
Po drugie, gratulacje dla Agi94, naprawdę fajnei to zorganizowalas. Mam nadzieje ze sie uda 😉

OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny

Praca