Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wege wieczorek, wpadajcie  

  RSS

kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 21 lat  temu
Posty: 630
03/05/2008 12:36 am  

Miejsce: Pruszcz Gdański, MDK, ul Chopina, na przeciw cukrowni
Czas : 14 maj, środa od 18-stej
Program : 18-sta rozmowa z lekarz popierającą wege dietę
19-sta pokaz gotowania w wykonaniu Joli Słomy i Mirka Trymbulaka
19 45 krótki pokaz filmowy bez drastycznych scen
20 blok konkursowy, w nim konkurs na najlepszą wege potrawę z atrakcyjnymni nagrodami 🙂
po 21-szej o ile dopisze pogoda ognisko.
W trakcie kącik zajęć dla najmłodszych, degustacja żywności ekologicznej, książki, koszulki,wystawa fotograficzna i plastyczna. Serdecznie zapraszam

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 21 lat  temu
Posty: 630
14/05/2008 2:19 pm  

Przypominam wszystkim chętnym, juz dzisiaj od 18-stej wege impreza w Pruszczu Gdańskim. Pogoda jest ok a więc z ogniskiem 😛 . W trakcie będzie najprawdopodobniej sprzyjająca diecie wege, lekarz pediatra. Serdecznie zapraszam.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 20 lat  temu
Posty: 1084
14/05/2008 2:38 pm  

Szkoda ze w Gdańsku a nie Łodzi;)


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 263
14/05/2008 8:50 pm  

Fajnie że {względnie} blisko - szkoda że nie mam czym dojechać :((

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
  
Praca