Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

w Uwadze  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
12/09/2008 3:56 am  

moja mama po obejrzeniu stwierdziła że mleko to syf 😎


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
12/09/2008 4:10 am  

no kawał dobrej roboty, czasami to aż mnie zatykało jak bezpośrednio mówili o co chodzi. Ale faktycznie jeden dokument dużo nie zmieni


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
12/09/2008 1:01 pm  

A ja myślę,że po tym programie wiele osób już mleka nie kupi a tym bardziej jogurtów.Pamiętam kiedyś perhydrol był używany w zakładach fryzjerskich do rozjaśniania włosów i to w odpowiednich proporcjach żeby nie wyłysieć oraz do produkcji farb do włosów ale w tej chwili się go nie stosuje.Po dziesięciokrotnym rozcieńczeniu służy do dezynfekcji- 3% woda utleniona,ale widać,że Polak potrafi-co to się porobiło? 🙁 🙁 🙁

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
13/09/2008 2:04 am  

A ja dalej uparcie szukam jakiejś wegańskiej margaryny w sprzedazy (oprócz GreenPlanet czy jakoś tak ten sklep sie nazywa 😮 Za drogie jak na moją kieszeń 🙁 )

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
13/09/2008 2:20 pm  

może Bartek? słyszałam, że jest wegan. Były swego czasu w carrefourze.tylko nie wiem jak z D3- może po prostu nie ma jej w składzie

Szkoda, że nie mam tvn i nie mogłam pooglądać. Choć wątpię, że cokolwiek by to zmieniło w poglądach mojej rodziny. Chodzę babci i dziadkowi do sklepu: co 2 dni (a czasami codziennie) kostka masła, duża śmietana 18%, ser biały- a wszystko to dla 2 osób!!! 😮 (Wszelkich ryb i innych ciał zwierząt nie kupuje)


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
13/09/2008 2:41 pm  

Szkoda, że nie mam tvn i nie mogłam pooglądać. Choć wątpię, że cokolwiek by to zmieniło w poglądach mojej rodziny.

Jaguś, na poprzedniej stronie Admin dał link do filmiku, więc możesz obejrzeć , ja tak właśnie zrobiłam 🙂

[edytowane 22/11/2008 od Loviisa-chan]


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
13/09/2008 2:53 pm  

widziałam link Loviiso- mam zamiar obejrzeć wieczorem 😉


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca