Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dzień Wegetariański Katowice  

Strona 1 / 8 Następny
  RSS

agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
30/08/2008 1:22 pm  

Zapraszamy wszystkich 04.10.08 do Katowic na ulice Stawowoą na "Dzień Wegetariański".Przewidujemy mini poczęstunek wegetariański, akcja ulotkowa.Postanowiliśmy też zorganizować akcje krwiodawstwa.Podstawiony zostanie ambulans,do którego zapraszamy wszyskich.
Odbędzie się również w restauracji Złoty Osioł (ul.Mariacka) projekcja filmów .Złoty Osioł obiecał również zniźkę dla honorowych krwiodawców.
Więcej informacji wkrótce na naszej stronie
. [url] http://www.fwzkatowice.zafriko.pl/str/fwzkatowice [/url]

PS.Zapraszamy również osoby chętne do pomocy w organizacji akcji.

Osoby,które chcą oddać krew proszę o kontakt e-mailowy. fwzkatowice@op.pl

[edytowane 30/8/2008 od agabyt]

[edytowane 30/8/2008 od agabyt]

Szajba


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
30/08/2008 2:38 pm  

Postaram się wpaść i zwerbować znajomych. Fajnie, że coś takiego jest w okolicy.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
30/08/2008 2:50 pm  

ja mam za daleko do Katowic a krwi i tak nie moge oddawac


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
30/08/2008 4:19 pm  

wspaniale,że niektórzy wpadniecie;]
jeśli macie jakieś materiały(transparenty,ulotki itp) weźcie ze sobą 🙂

Szajba


OdpowiedzCytat
www.animalpastor.eu
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 23
30/08/2008 5:58 pm  

hmmm... animalpastor też postara się wpaść.. w sumie Sosnowiec niedaleko 😉 10 minut..
a propos "konwent mangowy".. ma podstronie "mały gość" animalpastora jest coś dla wielbicieli.. zna ktoś japoński? moja córa szuka kogoś do konwersacji 🙂

animalpastor/chris-tina


OdpowiedzCytat
www.animalpastor.eu
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 23
30/08/2008 6:12 pm  

http://www.animalpastor.eu/html/maly_gosc.html
pod przyciskami linków 😉 kliknij najpierw w łepek, żeby obudzić, to powie, która godzina.. a potem w nutkę, to zaśpiewa, żebyś się nie smuciła 😉 super jest.. 😀
do konwersacji dobry jest każdy, kto rozumie w mowie podstawowych powiedzmy 150 słów.. moja aga rozumie ich mnóstwo, tak w mowie, jak i w piśmie.. więc mogłoby być ciekawie..

animalpastor/chris-tina


OdpowiedzCytat
www.animalpastor.eu
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 23
30/08/2008 6:29 pm  

cholera ją wie.. po ostatniej przeprowadzce podprowadziła z biblioteczki moje książki.. ma 16 lat (dodam, że duuuużooo poważniejsza niż ja) i jest strasznym kujonem, jak ją coś pasjonuje.. a ile ty masz lat? ona nawet na paznokciach ma japońskie krzaczki, znaczy haiku, zależnie od nastroju wypisywane 😀

z mojej z nią rozmowy właśnie na gg:
animalpastor:Loviisa-chan co to znaczy?
Aga 14:33:15
pierwsze to imię a drugie to przyrostek używany w przypadku kobiet, czasami z jakimś podtekstem coś w stylu 'kochanie'.. np. w pracy szef nie powiedziałby do pracownicy czy czegos tam 'chan'. musiałby użyć przyrostka 'kun'
Aga 14:34:16
bo to byłoby niegrzeczne.
Aga 14:34:19
koniec.

:rotfl: mam szurnięte dzieci 🙂

[edytowane 30/8/2008 przez Admin]

animalpastor/chris-tina


OdpowiedzCytat
www.animalpastor.eu
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 23
30/08/2008 7:04 pm  

DO DZIECI I ZWIERZACZKÓW DOMOWYCH MÓWI SIĘ "KO".. A KUN MÓWI SIĘ DO WSZYSTKICH W SYTUACJACH FORMALNYCH.. SORRY ZA CAPS LOCKA, PISZĘ WIELE RZECZY JEDNOCZEŚNIE 🙂 AGA ŚMIEJE SIĘ PO PROSTU, ŻE TO JAK PRZEDSTAWIENIE SIĘ TYPU: JESTEM PANI MARIA 😉 BĄDŹMY SZCZERZY, KTO Z NAS DO KOŃCA WYCZUWA JAPOŃSKIEGO DUCHA CHOCIAŻBY JĘZYKU? 🙂

Aga 15:09:39
no..może pomijając ten wyjątek: Czyngis-Chan

MÓWIŁAM.. MAM SZURNIĘTE DZIECI 😉

A W OGÓLE, TO MÓJ NUMER GG: 9290683.. NA WYPADEK, GDYBY NAS ADMIN POGONIŁ 😉

///

[b] e tam zaraz pogonił. Prosze tylko o niepisanie z wł. capslockiem i o niepisanie jednego posta po drugim. Twoje posty połaczyłem. pozdrawiam, admin[/b]

[edytowane 30/8/2008 przez Admin]

animalpastor/chris-tina


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
30/08/2008 8:07 pm  

Animalpastor - Które gg jest prawidłowe bo w profilu też masz numer? 😉 Jeśli chodzi o japoński też swego czasu chciałem się uczyć 😀

=


OdpowiedzCytat
madlene
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 4
30/08/2008 9:20 pm  

Witam ! 😎
Ludzie, apeluję do Was z wielką prośbą... - nie offtopujcie! Jeśli chcecie sobie popisać o Mangach, konwentach i innych animach albo pochwalić się jak brzmi po japońsku imię Waszego psa, to błagam - załóżcie sobie na to odrębny temat.
To jest - przypomnę jeszcze raz- temat o Katowickiej akcji z okazji dnia wege. Więc... trzymajmy się tematu, zwłaszcza, że dla założycielki, jak i dla mnie, to dość ważne, żeby informacja ta dotarła do jak największej liczby potencjalnie zainteresowanych osób...
Jesteście zainteresowani, macie jakieś pytania? Śmiało.
Zapraszamy wszystkich, dużych i małych... Wszyscy jesteście u nas mile widziani.
Bo chyba łączy nas jakaś wspólna idea, nieprawdaż?

Pozdrawiam i proszę jeszcze raz o pisanie na temat.

[edytowane 30/8/2008 przez madlene]

Nie myślę, więc jestem.


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
30/08/2008 9:22 pm  

oj zeszło z tematu , zeszło... [b] Agabyt[/b] juz ruszam wspierać Cię... ( mały poślizg w czasie) 😀
Naprawde z Całego Serca i Mocy zapraszamy na Dzień Vege w Katowicach - przybywajcie ! Niech frekwencja rośnie i rośnie, niech ludziska widzą ze jesteśmy Siłą ( czy jakoś tak ) 🙂 🙂 🙂


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
30/08/2008 9:26 pm  

Dzięki Madzia,bo temat zbiegł na inny tor;]
Oj Patrycja,nie zauważyłam;]
Również dzięki;]

[edytowane 30/8/2008 od agabyt]

Szajba


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
30/08/2008 9:56 pm  

Dzięki takiemu niewinnemu offtopowi, który zresztą czyta się bardzo przyjemnie temat jest podbijany do góry i wszyscy zwolennicy spotkania wege w Katowicach mogą bez problemu go zauważyć. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
30/08/2008 10:01 pm  

Też racja 🙂
A może macie pomysły jak urozmaicić ten dzień??

Szajba


OdpowiedzCytat
www.animalpastor.eu
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 23
30/08/2008 11:07 pm  

sorry, agabyt.. też to zauważyłam i stąd ten numer gg 😉

a propos, ten numer gg też jest ok, ja mam ich kilka.. i inne namiary na komunikatorach również..

co do dnia wege w katowicach, to zapewne przyjedziemy z obiema córami, może i wiedeń ściągniemy.. 🙂 potrzebujecie duszpasterza? 😉 w końcu poparcie ruchów wege i proanimal na poziomie teologicznym jest również ważne.. a i nieczęsto spotykane..

pozdrawiam wszystkich 🙂 stasiu.. 🙂

animalpastor/chris-tina


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 8 Następny
  
Praca