Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Stowarzyszenie Dolomity  

  RSS

Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
05/09/2008 6:06 pm  

Nic nie wiem o tym stowarzyszeniu, dopiero co 5 minut temu zobaczyłam ich plakat na ulicy, ale zajmują się ochroną nietoperzy :rotfl: 'Pod koniec września ma mieć miejsce konferencja, na którą mają się zjechać naukowcy ze świata 😮 Mam nadzieję, że ta konferencja nie będzie tylko po to, by zjeść drogi obiad, ale dojdą do poważnych consensusów 😉
Oto link do ich stronki (jeszcze go całego nie przeglądałam)
http://www.stowarzyszeniedolomity.org/?action=more&id=38

O, a poniżej link o święcie nietoperzy, którzy oni organizują w Bytomiu :rotfl:
http://www.stowarzyszeniedolomity.org/index.php?action=more&id=41

[edytowane 5/9/2008 przez Nantosvelta]

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
12/09/2008 2:17 am  

ostatnio do klatki w bloku wlecial nietoperz


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
12/09/2008 2:32 am  

Biedaczek, mam nadzieję, ze ludzie za bardzo go nie pogonili 😮

Jejku, ja mam nadzieję, że uda mi się pojechać na to święto nietoperzy :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
12/09/2008 3:58 am  

dlaczego jak się coś fajnego dzieje to tak daleeeeeeko? 🙁


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
12/09/2008 4:22 am  

Fasolencjo, niestety: life is brutal 🙁 (może tak z innej to będzie beczki, ale mi właśnie dzisiaj sprzed nosa uciekła praca w pezdszkolu, bo była w Warszawie :(( a kobieta przez telefon była zdecydowana na mnie 🙁 )

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
26/09/2008 3:23 am  

Noi jutro ostatni dzień święta nietoperków, a ja niemogę iść :(( Szukanie pracy jest bezlitościwe 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
26/09/2008 4:54 am  

święto nietoperzy :rotfl:

Mam nadzieję, że Ozzie Osbourne będzie wtedy daleko :rotfl: :rotfl:

A poważnie: to bardzo sympatyczne zwierzątka- nie wiem czemu ludzie wciąż powtarzają jakieś bajki, że wplątują się we włosy, itp. 😮 Mieszkałam kiedyś na wsi, nietoperze pojawiały w okolicy, ale jakoś żaden nikomu nie wyrządził krzywdy!


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
26/09/2008 2:27 pm  

Widziałem przelatujące wieczorem nietoperze ale nigdy na żywo nie widziałem wiszącego gacka 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/09/2008 12:43 am  

Przyzznam sie szczerze, że do końcca nie jestem pewna czy widzialam na żywo jakiegoś nietoperza czy nie 😮 Ale tak je lubię :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
  
Praca