Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

14-10-2008 Możliwa wizyta ogromnego statku Galaktycznej Federacji na Ziemi  

Strona 1 / 8 Następny
  RSS

veganpolska
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 38
08/10/2008 3:22 am  

po raz pierwszy ta wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła/Miłości została przekazana przez medium znane jako Blossom Godchild w sierpniu tego roku, od tego czasu potwierdziło tą informacje około 40 innych mediów które utrzymują kontakt (channeling) z innymi cywilizacjami.

Statek kosmiczny o długości 2000 mil (3200km) ma pojawić się nad Ziemią 14 października i pozostać tutaj przez 3 dni - ma on być widziany przez setki milionów ludzi - tak zeby nie bylo wątpliwsci że "oni" istnieją oraz żeby śwatowe rządy i wojska nie mogły zatuszowac całej sprawy. Bedzie to pierwszy z wielu wielkich kroków do globalnej przemiany świadomości na Ziemi, która zakończy się w grudniu 2012 wraz z przejsciem Ziemi do wyzszego wymiaru.

każdy kto ma zainstalowany program google earth, moze sprawdzic samemu, ten statek jest już "zaparkowany" na naszej orbicie od kilku dni a programisci google earth sprawnie go "wycinaja" na zdjeciach satelitarnych..

te wydarzenie zacznie globalną zmiane świadomości ludzi oraz rozpocznie na dobre upadek starego świata opartego na strachu, pieniądzach i śmierci

wchodzimy w ere miłości, ludzie!

[url] http://uk.youtube.com/watch?v=6DKI93lBMI4[/url]

wiecej na stronie: http://10-14-08.blogspot.com/

[edytowane 7/10/2008 przez veganpolska]

go vegan!


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
08/10/2008 3:34 am  

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ok...

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
08/10/2008 3:50 am  

każdy kto ma zainstalowany program google earth, moze sprawdzic samemu, ten statek jest już "zaparkowany" na naszej orbicie od kilku dni a programisci google earth sprawnie go "wycinaja" na zdjeciach satelitarnych..

czegoś tu nie rozumiem...jak mamy sprawdzić,skoro jest wycinany??

🙂

Szajba


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
08/10/2008 3:53 am  

jak dla mnie brzmi to jak sekta 😮

Agabyt, pomyślałam to samo 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
veganpolska
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 38
08/10/2008 3:58 am  

każdy kto ma zainstalowany program google earth, moze sprawdzic samemu, ten statek jest już "zaparkowany" na naszej orbicie od kilku dni a programisci google earth sprawnie go "wycinaja" na zdjeciach satelitarnych..

czegoś tu nie rozumiem...jak mamy sprawdzić,skoro jest wycinany??

🙂

uruchom program i ustaw na mape pogodową czyli odswieżaną co kilka minut a sama sie przekonasz 🙂 w tej chwili statek zaparkowany jest nad biegunem północnym 😎

go vegan!


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
08/10/2008 4:20 am  

jeśli mówisz,o tym okregu,w innym odciemiu,to masz dziewczyno fantazje.....
Nantosvelta mnie też to sekta zalatuje;]

Szajba


OdpowiedzCytat
veganpolska
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 38
08/10/2008 12:37 pm  

jeśli mówisz,o tym okregu,w innym odciemiu,to masz dziewczyno fantazje.....
Nantosvelta mnie też to sekta zalatuje;]

hej po pierwsze nie jestem dziewczyną 🙂 a po drugie napisałem o biegunie północnym a Ty patrzysz na południuwy... to jest zresztą nie ważne, w ciagu dnia ten statek jest w róznych miejscach nad ziemią - wystarczy regularnie obserwować program google earth

także chcialem powiedzieć że to nie ma z żadną sektą nic wspólnego 🙂
czy jakbym napisał 2 tygodnie temu że Ufole w ciągu miesiąca zniszczą cały system finansowy ziemi a tym samym uwolnią od niego ludzi - dla ich dobra i rozwoju(także duchowego) to tez byście napisali że to sektą śmierdzi??? a to sie właśnie wszystko dzieje w Tej chwili na naszych oczach, z dnia na dzień upada cały system!

Do dam jeszcze ze zapowiedzi takich były dziesiątki w przeszłosci ale nigdy nie przykładałem do nich zbytniej uwagi ale tym razem to było jak szok, powiedziałem NARESZCIE! NAJWYŻSZY CZAS! takie same odczucie ma tysiace ludzi, ktorzy piszą na ten temat w internecie

Zapytaj sam/a siebie, głeboko w sercu czy chciał/abyś żeby 14 październiaka pojawił sie ogromny świetlany statek naszych kosmicznych braci i sióstr, które to wydarzenie zcznie zmieniać ziemie i wnosić do naszego świata wibracje miłości. Moje serce odpowiada jednoznacznie - tak nadszedł już najwyższyczas, czas wyzwolić Ziemię i wszystkie istoty na niej zyjące. :rotfl:

hej ludzie najwazniejsze jest to zebyście wiedzieli ze oni przylatują w świetle i miłości, w czasie tych dni najlepiej wylaczyc telewizje i nie słuchać wiadomości bo one będa napewno informować o tym ze statek tu przybył śiać śmierć i zniszczenie... - w zamian tego dnia posłuchajcie swoich serc 😛

na koniec, jeszcze raz podaje strone która na bierząco jest aktualizowana najnowszymi przekazami, filmami i zdjeciami dotyczącymi 14tego października

[url] http://10-14-08.blogspot.com/[/url] - tutaj także znajdziecie filmy i zdjecia z fenomenu google earth obrazujące statek zaparkowany na orbicie ziemi

pozdrawiam w świetle! 🙂
veganearth2012

go vegan!


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
08/10/2008 2:25 pm  

Era miłości to moze być, w końcu juz raz była Era Wodnika - era miłośći, '68 kiedy to cała kultura staneła na głowie , 😀 ale to byli hippisi 😛 i niech tak zostanie, hippie ziomki łączcie się 🙂 xDDD


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
08/10/2008 2:59 pm  

to najśmieszniejsza rzecz w tym tygodniu chyba nic tego nie przebije 🙂 🙂 🙂
serio genialne :rotfl: :rotfl: :rotfl: rozbawiłam się na całego 😮

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
08/10/2008 3:17 pm  

A jak żaden superhipergalaktyczny statek miłości nie pojawi się 14 października na naszym pięknym nieboskłonie, to napiszesz, że nikt nie mówił na pewno że się pojawi, a jedynie, że ta wizyta była "możliwa"? ;-P


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
08/10/2008 3:49 pm  

Ja to praktycznie nie mam zdania na ten temat, ale ludzie z dnia na dzień się nie zmieniają i jedyne, w jkai sposób "przekabacić" ich na "stronę miłości", to wybić większość 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
08/10/2008 3:49 pm  

albo go wyretuszowali,hihihi,albo zrobili nam przez tv pranie mózgu,żebyśmy nic nie widzieli;]
Atak w ogóle ,to to medium ,całkiem sympatyczna babka...szkoda,że niespełna;]
Ale zauważcie,że w tytule jest bardzo dyplomatycznie napisane "możliwe"

Zadając sobie pytanie czy chce...Czy jeśli nad nami zawiśnie na 3 dni statek kosmiczny,to czy sądzisz,że ludzie nagle zaczną być kochającymi,troskliwymi istotami??
Bo mnie się wydaje,że zapanuje(jeśli) ogromny chaos i ludzie zaczną sie wyrzynać na wszelki wypadek.
A era miłości ,jak już napisała Patrice już była;] Żadni kosmici nie przebiją hippisów;]

[edytowane 8/10/2008 od agabyt]

Szajba


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
08/10/2008 7:22 pm  

każdy kto ma zainstalowany program google earth, moze sprawdzic samemu, ten statek jest już "zaparkowany" na naszej orbicie od kilku dni a programisci google earth sprawnie go "wycinaja" na zdjeciach satelitarnych..

No właśnie. U mnie w programie wyraźnie widać wycięty pięciobok na biegunie północnym. Ale zastanawiam się dlaczego programiści bawiliby się w wycinanie fragmentu z pogodą. Czy nie lepiej gdyby na czas pobytu statku kosmicznego na Ziemi unieruchomili serwer tłumacząc się jego awarią , gdyby wizyta obcych była prawdą ?
[img] [URL= http://img204.imageshack.us/img204/6117/wycityobszarsz9.jp g" target="_blank">http://img204.imageshack.us/img204/6117/wycityobszarsz9.jp g"/> [/IMG][/URL]
[URL= http://img204.imageshack.us/img204/wycityobszarsz9.jpg/1/w331.pn g" target="_blank">http://img204.imageshack.us/img204/wycityobszarsz9.jpg/1/w331.pn g"/> [/IMG][/URL][/img]

[edytowane 8/10/2008 przez Stanisław]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
08/10/2008 8:34 pm  

U mnie wygląda to tak:
[img] [/img]
ale kto mi powie,co to jest??czy statek matka zaprosił kolegów??

Szajba


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
08/10/2008 8:35 pm  

[img] [/img]

Szajba


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 8 Następny
  
Praca