Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

14-10-2008 Możliwa wizyta ogromnego statku Galaktycznej Federacji na Ziemi  

Strona 7 / 8 Wstecz Następny
  RSS

Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
14/10/2008 3:05 am  

z ostatniej chwili: dostałam SMS od federacji galaktycznej w której potwierdzili że przylecą we wtorek. planuję upiec dla nich babeczki tylko nie wiem czy lepiej marchewkowe czy bananowe. sami deklarują iż wystarczy zupa piwna.

Avraxis

ty nie widziałeś co dzieję się na innych forach na których został założony podobny temat ^^ na forum paranormalne mod zamknął temat po pojawieniu się 18 stron offtopu, z czego przynajmniej połowa komentarzy wycięta ^^ po prostu przylot kosmitów wydaje się nam, nieoświeconemu blaskiem Federacji społeczeństwu dobrym tematem do żartów i chyba nikt nie robi tego po to aby upokorzyć veganpolska. temat powstał na dość wielu forach i zazwyczaj komentarze nie są one tak chumorystyczne jak u nas. mi wydaje się iż są pisane raczej z sympatią i rozbawieniem ^^ wyluzować czasem trza ^^

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
14/10/2008 5:46 am  

tak dla ścisłości to 14 już mamy ,to ONI juz są czy jak? bo ja ich nie widzę no ale koty mi szaleją i spać nie mogę więc może to ICH wpływ? ktoś wie coś na ten temat? jak macie jakieś foto to ja bardzo poproszę bo żem ciekawa jest 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
14/10/2008 12:36 pm  

Nad Bytomiem też nic :((
Kuuurcze,szkoda.

Szajba


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
14/10/2008 1:24 pm  

a ja widziałam dzisiaj w nocy...ale nie statek federacji, a... Satelite 😛 naprawde, potrafie odroznić gwiazde, od poruszajacej się gwiazdy, dołanczajac do tego dobra lunete 🙂
chociaz kto wie, moze to jednak nie była satelita 😀


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
14/10/2008 1:28 pm  

Kurde, u mnie też nic! 😡 A chciałem zobaczyć Norrisa w akcja, jak rozwala Imperium 🙁 Eh... znowu przyjdzie nam czekać.

=


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
14/10/2008 1:44 pm  

Chciałem napomnieć, że ci którzy beda niecierpliwi i szyderczy - nie polecą.
Oni przylecą dzisiaj zgodnie z planem. To wiadomość wiarygodna bo jak już wiemy - wczesniej zadne ufo nie miało swojego bloga.
Blog zbuntowane ufonastki: "Jestem gruba i brzydka", "Zakochalam się w chłopaku z Marsa ale on jest o 2 lata starszy i mnie nie zauważa", "to jestem ja a to mój pies znaleziony na Plutonie".


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
14/10/2008 5:33 pm  

http://watchthesimpsonsonline.com/movie/195-The%20Simpsons%201619%20Thank%20God%20I t's%20Do....html

To ten odcinek Simpsonów - jeden z genialniejszych, gdy Homer przepowiedział koniec świata. Przy okazj ichyba jedyny w którym twórcy naprawdę przegięli pałę 🙂

[edytowane 14/10/2008 przez tru]


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
14/10/2008 6:09 pm  

Bajki, ja w takie rzeczy nie wierze, wmowic kazdemu cos zawsze sie da, ale kazdy ma swoj rozum 🙂


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
14/10/2008 7:31 pm  

Za karę nie polecisz.

- Odznacz w notatniku bracie.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
14/10/2008 9:34 pm  

kurcze ONI mi chyba sprzyjają same dobre wiadomości dzisiaj dostałam normalnie wysyp 😮
tak więc POKÓJ BRACIA (kimkolwiek jesteście) 🙂 🙂 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
15/10/2008 12:45 am  

Jeden z tych odcinków gdzie kultowe sceny są co 20 sekund 🙂

Lisa: ale tato przecież ostatnie 200 zapowiedzi końca swiata skończyło się fiaskiem
Homer: ale oni nie mieli tego co ja - dobrego przeczucia że tym razem to jest to

😀

Pewnie, przegięli ze wszystkim i przekroczyli granice dobrego smaku, ale tylko po to żeby jak zawsze obnażyć
ludzką głupotę 🙂

Odliczanie nadejścia końca świata przypomina niejako dzisiejszy dzień.. 3... 2....1..... teraz !!!!... (cisza)... chyba coś nie tak jest z zegarkiem.... mija godzina.. dwie... trzy... 😉
W tedy z ust Nelsona chyba jeden z najgenialniejszych tekstów w historii całej serii "Haaa haaaa - życie toczy sie dalej". Polecam ekhm, co niektórym, jego zgłębienie - cenniejszy niż 200 kg książek o ezoteryce.

No i plakat iGod - parodia iPoda w tym samym wzorze, książki przepowiadające koniec świata na rok 1998 teraz w przecenie 30%, ehhhhhh duzo by tu wymieniać.... nie ma nic lepszego niż Simpsonowie 🙂


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
15/10/2008 2:06 am  

hej zbaczacie z tematu 😉
gdzie ONI są bo ja ich nie widzę a chcę 🙁

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
15/10/2008 2:11 am  

Zbyt mała wiara w Tobie aby dowiadczyć Intergalaktycznego Świetlistego Objawienia.
Poddają nas próbie, chcą zobaczyć czy zasługujemy na Objawienie, dopiero przecież 22:10, jeszcze 2 godziny zapasu.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
15/10/2008 2:17 am  

hej ale mi się spać chcę!!!!!! ale jak ICH zobaczycie czy co ,to jakąś fotkę na pamiątkę strzelcie ok? bo przegapie jak znam swoje szczęście 😮

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
15/10/2008 2:29 am  

bo onigo zabrali, a nas nie 🙁


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 8 Wstecz Następny
  
Praca