Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

WIGILIA. Toruń. 17.12.08  

  RSS

agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
29/11/2008 11:27 pm  

Witajcie ;]

Zapraszam na Wegańską Wigilię,która odbędzie się 17 grudnia br. w domu muz o godzinie 17 ,wstęp kosztuje 5zł.
Na własne oczy będziesz mogł/a zobaczyć jak się przygotowuje potrawy takie jak np ryba po grecku bez ryby,różnego rodzaju ciasta (zamienniki tradycyjnych potraw) itp,ale i będzie można tych potraw spróbować,jak i uzyskać przepisy na daną potrawę.
Będzie możliwość skorzystania z bogatych zbiorów informacyjnych,jak i też zakupu książek.

Serdecznie Zapraszam,nie tylko torunian 🙂

lady vegan


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
16/12/2008 11:26 pm  

to juz jutro 🙂
zapraszamy!


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
19/12/2008 2:12 pm  

http://poland.indymedia.org/pl/2008/12/40634.shtml
kilka fotek


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
19/12/2008 2:29 pm  

Mniam, mniam . Potrawy na zdjęciach wyglądaja bardzo apetycznie. Sam bym się wprosił na tę wigilię gdybym mieszkał blisko Torunia. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
19/12/2008 3:17 pm  

Stanisławie,tak jak wyglądały tak smakowały,szczególnie pyszne były pączki:)

lady vegan


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
19/12/2008 5:20 pm  

Szkoda że nie byłem na tej imprezce, bo takie smakołyki mnie ominęły. Agata, możesz podać przepis na te wspaniałe pączuszki? 🙂

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
19/12/2008 6:28 pm  

Gotujacy mezczyzni, coz za piekny widok , az serce sie raduje 😀 😀
Szkoda, ze tak daleko ode mnie takie rzeczy sie dzieja, bo chetnie wpadlabym podejrzec, jak moge pozamieniac tradycyjne wigilijne potrawy, mama zaczyna panikowac, czym bede sie zywila podczas swiat 😛 moze na stronie cos znajade 🙂


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
19/12/2008 6:32 pm  

bułek przepis zamieszczę jak tylko go wyszarpnę od koleżanki które ja robiła 😀
pzdr.
moim zdaniem mężczyźni lepiej gotują,no kobietki weźmy się do roboty.heh 🙂

lady vegan


OdpowiedzCytat
mary_jane
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 27
19/12/2008 6:51 pm  

moim zdaniem mężczyźni lepiej gotują,no kobietki weźmy się do roboty.heh 🙂

a skąd to przekonanie? miałam przez takie głupoty problemy ze znalezieniem pracy w wakacje, bo w związku z tym, że jestem kobietą niektórzy szefowie nie chcieli nawet ze mną rozmawiać (!), a mam doświadczenie i umiejętności. lepiej nie powtarzać bezmyślnie sloganów, które się gdzieś zasłyszy. talent ma się niezależnie od płci (pomijam kwestię predyspozycji- facetom łatwiej się pracuje w kuchni, bo są silniejsi)

ps. studiuję w Toruniu, szkoda, że dowiedziałam się o akcji w dzień imprezy 🙁 mam nadzieję, że stanie się tradycją i wybiorę się w przyszłym roku 😀

i don't go to sleep to dream...


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
19/12/2008 8:04 pm  

no jasne slogany 😡

ja tak uważam,bo tak na codzień widze. Ale masz rację że talent mamy nie zaleznie od płci,może ja tylko zazdroszczę bo sama dobrze nie gotuje hmmm może,ale nie zarzucaj mi bezmyślności,bo do tego mi daleko.

Możliwe że za rok też coś będzie 😀

lady vegan


OdpowiedzCytat
  
Praca