Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Warszawa: wycieczka rowerowa  

  RSS

ivi
 ivi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 72
16/04/2009 3:52 am  

Witam wszystkich forumowiczów 🙂
Zapraszam Was na wege wycieczkę do Kampinosu. Zbiórka na pl. Wilsona o godz. 10.30, 19 kwietnia, czyli najbliższa niedziela.
Pozdrawiam serdecznie 🙂


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
16/04/2009 4:02 pm  

Ivi wchodzę w to pod warunkiem, że zamówisz tam na górze pogodę bezdeszczową na niedzielę 🙂 Wycieczka jest w zasięgu moich możliwości rowerowych. Resztę info przesyłam Ci na GG 🙂


OdpowiedzCytat
ivi
 ivi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 72
17/04/2009 3:42 am  

Właśnie, jakby komuś nie przyszło do głowy by zaglądać w mój profil, oto mój nr gg: 711 25 69.
Pogoda oczywiście gwarantowana 😉


OdpowiedzCytat
ivi
 ivi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 72
27/04/2009 2:12 am  

Witam ponownie,
przymierzamy się jechać w któryś dzień podczas majówki nad Zegrze, na razie zebrało się dwoje wege, w tym ja 😛
Dyziu, może tym razem się uda? 🙂
Moi Drodzy, ruszcie się z kanap, foteli, sprzed tv, wsiadajcie na rower i ruszajcie z nami 🙂


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
09/08/2009 10:01 pm  

Właśnie wróciłem z wycieczki rowerowej po lesie. Pogoda idealna. Komarów prawie nie ma bo jest lekki wietrzyk. Zrobiłem około 35 kilometrów i pewnie wróciłbym do domu wcześniej ale pomyliła mi się droga. Zamiast pojechać na wschód czerwonym szlakiem to pojechałem na zachód. Zanim się zorientowałem, że źle jadę to już się znalazłem daleko od wyznaczonego celu. W rezultacie powrót okazał się męczący bo prowiant który ze sobą miałem (jabłka) zjadłem wcześniej i jadąc spowrotem często odpoczywałem na przystankach autobusowych. 🙄


OdpowiedzCytat
sublime86
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 361
10/08/2009 12:27 am  

Ja na rowerze byłam też wczoraj. Ale jeżdżę raczej utartymi szlakami, więc zgubić się ciężko;) Na wszelki wypadek zawsze dobrze jest się zaopatrzyć w mapę 🙂


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
10/08/2009 1:28 am  

Miałem mapę a nawet kompas ale w pewnym momencie tak mi się dobrze jechało, że przekonany całkowicie iż jadę w dobrym kierunku nie korzystałem z tych urządzeń. Przejechalem tak z pięć kilometrów i nagle zdałem sobie sprawę , że coś tu nie tak. Gdy spostrzegłem błąd już mi się nie chciało zawracać tą samą drogą i wybrałem okrężny szlak turystyczny co zaowocowało dodatkowymi kilometrami do pokonania 😎


OdpowiedzCytat
  
Praca