Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wege Sylwester  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

ivi
 ivi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 72
27/11/2009 12:25 pm  

A co Wy na to, by się zebrać i razem coś zorganizować? Nieważne jakie miasto,a im bardziej innowacyjny pomysł, tym lepiej.


OdpowiedzCytat
kropkaaaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 106
27/11/2009 2:26 pm  

cóż. ja już mam plany na sylwka. chyba, że wymyślicie coś takiego, że zrezygnuję z tamtych planów i się dołączę. 🙂 ale ogólnie pomysł fajny.

'i think therefore i am vegetarian' ;D


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
27/11/2009 3:14 pm  

planów nie mam (nie mamy) żadnych, nie przywiązuję dużej wagi do zabawy Sylwestrowej, ale miło byłoby spędzić tę noc w miłym, kameralnym gronie Wegusów 😉 Z niecierpliwością czekam aż temat się rozwinie 😉


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/11/2009 5:00 pm  

Ja sylwestra zawsze rezerwuję dla przyjaciół 😀
Już kilka zaproszeń odrzuciłam 😉 KOnkretnych planów nie mam, chociaż (o ile nie wszyscy) to większość będzie wegusiów 😀 Tylko brak będzie po raz drugi jednej bliskiej przyjaciółki, która mieszka w Anglii 🙁 Chyba, ze się przytrafi niespodzianka i uda jej się przyjechać 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
30/11/2009 1:10 pm  

jestem jak najbardziej za ale pewnie nic z tego nie wyjdzie


OdpowiedzCytat
Biara
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 19
30/11/2009 6:46 pm  

w sumie to czemu nie? ;]


OdpowiedzCytat
ivi
 ivi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 72
01/12/2009 12:05 am  

Czy wyjdzie czy nie, zależy tylko i wyłącznie od nas. Próbujmy 🙂


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
01/12/2009 12:21 am  

Ja bym sie zgodzil, ale niestety mam maly budrzet :(...a jak jeszcze inne miasto to tym bardziej nie...

A by bylo milo tak usiasc do wielkiej uczty z ludzmi jedzacymi to samo i nie patrzacych sie z pod lba z gupimi tekstami...

Ogolnie imprezy takiej problem nie jest zrobic...wystarczy zrobic tak jak na studniowki sie robi lub wesela...tylko ze na ten sylwester jest juz troche za pozno...tylko ze tu by bylp gorzej z organizacja ludzi i zapisami...trzeba bylo by zrobic wczesniejsze zapisy i zaliczki pobrac...i organizatorem by musiala byc osoba\\organizacja zaufana i udciwa :)...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
01/12/2009 2:18 am  

Ja bym sie zgodzil, ale niestety mam maly budrzet :(...a jak jeszcze inne miasto to tym bardziej nie...

A by bylo milo tak usiasc do wielkiej uczty z ludzmi jedzacymi to samo i nie patrzacych sie z pod lba z gupimi tekstami...

Ogolnie imprezy takiej problem nie jest zrobic...wystarczy zrobic tak jak na studniowki sie robi lub wesela...tylko ze na ten sylwester jest juz troche za pozno...tylko ze tu by bylp gorzej z organizacja ludzi i zapisami...trzeba bylo by zrobic wczesniejsze zapisy i zaliczki pobrac...i organizatorem by musiala byc osoba\\organizacja zaufana i udciwa :)...

ja odpadam. nie lubie takich imprezek sztywniackich w stylu studniowki wesela.


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
01/12/2009 1:53 pm  

studniówka sztywna???Nie wiem z kim chodzilas do klasy, ale my w klasie mamy taką ekipe zgraną że cały Rzgów nie bedzie spał :D...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
01/12/2009 3:30 pm  

sprecyzuje: dla mnie sztywniackie sa balowe sukieneczki, buciczki na szpileczkach i francja elegancja. i takie imprezki sa drogie


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
01/12/2009 5:09 pm  

ze na impreze trzeba zalozyc suknie z szpilkami albo gajer z cwaniakami to nie znacczy ze od razu sztywna impreza...Wszystko zalezy od towarzystwa...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
ImJustCool
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 29
01/12/2009 5:14 pm  

Jak dla mnie fajny pomysł, tylko że dużo zamieszania przy organizacji.Pozatym czuję, że ciężko byłoby wszystkim "dogodzić" ;D
W kwestii miasta, miejsca godziny i ogólnie przebiegu. Ale sama idea bardzo przyjazna 😉


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
01/12/2009 11:33 pm  

największym problemem byłby wybór lokalizacji. Gdybyśmy byli z jednego miasta( a przynajmniej województwa) to łatwo byłoby się wcześniej spotkać, wszystko ustalic i potem imprezować, a tak wirtualnie ustalać to może być cieżko (chyba że ktoś wpadnie na konkretny i realny dobry pomysł :red: )


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
02/12/2009 12:28 am  

co do miejsca...to chyba stolica...to nawet o takiej imprezie by mowila telewizja...

[edytowane 2/12/2009 przez MuayThai89]

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca