Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Casting do pro-wege kampanii rozpoczęty!  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
23/01/2010 12:21 am  

Dodam od siebie, że projekt może być klawy, chociaż na razie niewiele wiem o nim jak wszyscy. Kibicuje Wam bardziej niż polskiej reprezentacji ;).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
23/01/2010 1:53 pm  

A mogłabyś powiedzieć gdzie to będzie emitowane, ten klip czy reklama? W jakiejs telewizji? Jesli tak to jakiej?


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
24/01/2010 12:55 am  

[b]Devaa[/b], ależ jesteś wymagająca 😀
Na razie nic więcej nie mówimy. I pamiętajmy, że projekt jest niszowy, ok? 😉

Dziękujemy za kciuki, dziękujemy za zgłoszenia (już niedługo będziemy się z Wami kontaktować!), czekamy na więcej 🙂

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
24/01/2010 1:49 am  

Chętnie wzięłabym udział, ale po pierwsze jestem zbyt nieśmiała, po drugie zbyt nieśmiała 😉 No i chyba mam troszkę za niskie BMI niestety..... 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
mathilda
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 115
24/01/2010 2:22 am  

Ach... szkoda, że nie mieszkam w Polsce. No wiem, wiem... i tak mam zbyt mały"staż" jako wegetarianka (kupiłam dziś jogurt sojowy i jest obrzydliwy, więc weganką raczej się nie stanę... choć może... z czasem... zobaczymy... odzwyczaiłam się od makaronu, to może i od jogurtu się da).

Ale! Mam pierwsze sukcesy. Mój współlokator, który dnia bez mięsa nie przeżyje bardzo zachwalał mój wegański bigos 🙂 Powiedział, że nawet mu tam mięsa nie brakuje, a to, w jego przypadku, naprawdę dużo znaczy. Ludzie często myślą, że wegetariańskie jedzenie jest "bez smaku". A przecież, od czego są zioła? Taki pomysł... może nie mam prawa rad udzielać, ale może warto by było przy takiej akcji pokazać światu, ze to, co z warzyw nie musi być mdłe?

Jestem. Tworzę. Czasem długo siedzę w nocy. Czasem noc długo siedzi we mnie.


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
24/01/2010 8:02 am  

Ach... szkoda, że nie mieszkam w Polsce. No wiem, wiem... i tak mam zbyt mały"staż" jako wegetarianka (kupiłam dziś jogurt sojowy i jest obrzydliwy, więc weganką raczej się nie stanę... choć może... z czasem... zobaczymy... odzwyczaiłam się od makaronu, to może i od jogurtu się da).

z ciekawosci jakiej firmy jogurt kupilas; ja kupuje jakies waniliowe i czekoladowe w bomi i sa pyszne. a poza tym ja jestem weganka od jakis 8-9 miesiecy i jogurt jadlam kilka razy wiec mysle ze dasz rade 🙂


OdpowiedzCytat
mathilda
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 115
24/01/2010 2:20 pm  

Jogurt był firmy Alpro Soya, naturalny. Nie był jakiś skrajnie obrzydliwy, ale w smaku bardzo daleki od "prawdziwego" jogurtu. To chyba zależy jak się trafi... śmietanki do gotowania tej firmy używam od ładnych kilku lat i moim zdaniem jest dużo lepsza niż taka z mleka.

Jestem. Tworzę. Czasem długo siedzę w nocy. Czasem noc długo siedzi we mnie.


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
24/01/2010 8:47 pm  

ale szkoda ze robicie to w Warszawie bo mam idealne BMI i nie jestem wstydliwa


OdpowiedzCytat
koktajlmolotowa
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 7
02/04/2010 10:23 pm  

szkoda,ze juz nieaktualne!

i love the smell of napalm in the morning.


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
17/05/2010 3:27 am  

Widze ze chyba totalny niewypał, skoro Admin anwet sie wstydzi napisac co i jak?:P


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
29/05/2010 1:59 am  

Nie dziwię się.... też bym Cię zignorowała.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca