Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Protest przeciwko wycofywaniu produktów Alterra  

  RSS

marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
17/08/2012 10:46 pm  

Rossmann zamierza wycofać olejki Alterra, odżywkę do włosów -morela pszenica. Podpiszcie proszę petycję przeciwko wycofaniu tych produktów.

Link na facebooku- wszelkie informacje:
http://www.facebook.com/events/259846900801415/?context=create__________________

Link do petycji:
http://www.petycjeonline.pl/petycja/sprzeciw-w-sprawie-wycofywania-produktow-alterra-z-sieci-drogerii-rossman/960

[edytowane 17/8/2012 przez marta030978]


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
18/08/2012 2:29 pm  

już się przestraszyłam, że wszystko... tych akurat nie uzywam, ale nie uważam wycofania za dobra decyzje

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
18/08/2012 9:41 pm  

Boję się ,ze od tego się zaczyna. Najpierw parę produktów zabiorą a potem resztę. Zamiast iść w odwrotnym kierunku - do powiększenia asortymentu, tak jak jest w Niemczech (marzy mi się kolorówka, więcej artykułów do pielęgnacji ciała), to oni nam zabieraja to minimum. Ja uwielbiam te olejki i nie wyobrażam sobie,ze moze ich nie być. Cięzko w Polsce zdobyć olejki o tak przyzwoitym składzie i cenie. Odżywka też jest niezła.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
18/08/2012 9:43 pm  

Raczej nie wierzę w to wycofywanie, marka cały czas się rozrasta, ostatnio wyszły dwa nowe olejki do ciała, jest promowana na portalach o tematyce kobiecej, więc to chyba po prostu nieprawdziwa informacja 🙂


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
18/08/2012 9:51 pm  

Raczej prawdziwa, dziewczyny dzwoniły do Serwisu Konsumenta i Panie potwierdziły. Poza tym we Wrocławiu w Rossmannach nie ma juz olejków ani tej odżywki- to by mnie nie zdziwiło (pomyślałabym,że tak dobrze się sprzedają ), ale miejsca pustego po nich z ceną też nie. Ja dostałam od Rossmanna odpowiedz wymijajacą- pytałam o olejki- a oni mi odpisali,ze cieszą się,ze Alterra zdobyła moje uznanie i ,że marka Alterra nie zniknie z Rossmanna. Zostanie marka z jednym produktem ; )) Już teraz prawie tak jest- jedna odżywka na półce : ((

chciałabym oczywiście,zeby to była plotka : ))

[edytowane 18/8/2012 przez Admin]


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
18/08/2012 11:44 pm  

u mnie też jedna odzywka, z granatem i maska z tej samej serii. jakis czas temu, gdy jeszcze nie zapoznałam sie z marka to bylo ich jednak wiecej... niektóre szampony teraz maja 25%wiecej pojemności.
wlasnie tez boję się, że wszystko powoli zacznie znikać i z rossmana zostanie veganski szampon dla dzieci 😛

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
19/08/2012 11:28 am  

Dokładnie. Na początku tych produktów było znacznie więcej. Dużo odżywek- a nie, jak teraz jedna, 4 olejki, które stały na półce. We Wrocławiu szampony mają zwykłą pojemność. Na początku właśnie pojawiały się butelki z napisem 25% więcej, teraz ich nie ma.

[edytowane 19/8/2012 przez marta030978]


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
20/08/2012 1:19 am  

Proszę, żeby to tylko nie był początek lawiny zagarniającej wszystkie kosmetyki Alterry. Uwielbiam żeł do mycia twarzy z wyciągiem z dzikiej róży i serię żeli pod prysznic. Mam zamiar jeszcze wypróbować kiedyś szampony, odżywki i olejki. Obym zdążyła.


OdpowiedzCytat
  
Praca