Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

islamiści na Podlasiu   

Strona 1 / 4 Następny
  RSS

sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
16/10/2013 7:59 pm  

Mimo iz nasze prawo zabrania uboju rytualnego, islamiści z Podlasia na przekór i dla pokazania jak to szabla i przemoca wprowadza sie islam do europy postanawiają dokonać uboju na Bogu ducha winnym zwierzaku . Już doszło do starć i min. w Gdańsku podpalili meczet. Nie stójmy bezczynnie .Nie pozwalajmy na wprowadzenie tej faszystowskiej, rasistowskiej i krwiożerczej religii na nasz teren. ... interesuje się wieloma wyznaniami i odłamami religi i powiem Wam że nawet satanizm ( z wyjątkiem zakonu dziewięciu katów ) nie jset tak morderczy w swoich posteowaniach jak islam. Zapoznając się z życiem i dorobkiem mahometa włosy staja na głowie jak można w ogóle traktować to jak religie pokoju .............interesuje się wyłącznie z chęci poznania innego punktu widzenia i nie ma co tutaj włączać do dyskusji że kiedyś był inkwizycje itp ( to oczywiście też było bestialstwo ) ale mówimy o czasach doczesnych. NIE POPIERAJ ISLAMU


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
16/10/2013 8:36 pm  

Islam w Polsce nie jest niczym nowym ( [url] http://www.muzulmanie.com/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=70 [/url] ) , więc nie ma mowy o wprowadzaniu go dopiero teraz. Tak samo z ubojem rytualnym, który do tej pory był legalny. Dobrze, że już nie jest. Owszem, muzułmanie polscy powinni przestrzegać prawa, co do tego się zgadzam, wszelki ubój, a w szczególności rytualny, jest barbarzyństwem, ale nie tylko muzułmanie prawa nie przestrzegają. Nie wiem, kto podpalił meczet, lecz podejrzewałabym raczej jakichś samozwańczych mścicieli, może "kibiców", a nie obrońców zwierząt. Wiele osób się chętnie podepnie pod jakąkolwiek przemoc.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
16/10/2013 8:44 pm  

dla pokazania jak to szabla i przemoca wprowadza sie islam do europy

A muzułmanie przypadkiem nie mieszkają na Podlasiu od kilkuset lat?

dokonać uboju na Bogu ducha winnym zwierzaku

Tak samo winnym jak pozostałe miliony ginące w zwykłych rzeźniach na co dzień.

w Gdańsku podpalili meczet.

Muzułmanie podpalili meczet??

A jaki ma związek reszta tekstu z tytułem, to już nie wiem. Mnie osobiście też się islam niespecjalnie podoba, ale jak już protestować, to polecam najpierw przemyśleć, co chce się właściwie powiedzieć i wpleść w to trochę sensu, bo w tej chwili sam brzmisz... nieprzyjemnie.

A co do uboju rytualnego, bo podejrzewam, że o tym miał być wątek, zanim autor zboczył z tematu, to akurat dziś na wykładzie (dla przypomnienia, studiuję wetę) poprosiłam doktora z kliniki chorób wew. o przybliżenie swego zdania i w sumie bliska jestem uwierzenia, że ubój rytualny od "normalnego" wcale gorszy nie jest. Ale muszę jeszcze poczytać.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
16/10/2013 8:46 pm  

zgadzam się z Tobą że islam istniej juz w naszym kraju długo . Chodzi o to iz na poczatku jest cichy i sprawia wrażenie spokojnego . W trakcie zwiększania swoich wpływów robi się coraz bardzie zaborczy . Spójrz na Francję Anglię, Skandynawię . Nie popieram wandalskich ekscesów ale powiedzmy sobie szczerze czy chcemy by nasze nastepne pokolenia były prześladowane za inny ubiór za noszenie krzyża w kraju chrześcijańskim , za brak brody , za kobiety bez burki itp . ładnie się mówi że to nie polityvzne itp i nie brudzimy sobie rąk taka aktywnością , ale takie akcje kiboli czy innych radykałów moga obrzydzać tej religi rozpowszechnianie się . Cięzki temat . Sam mam się za tolerancyjna osobe ale jeżeli ktoś atakuje moja wolność do wyznania , i życia jest moim wrogiem , a islam ma wszystkie cechy rasistowsko-faszystowskie i do tego propaguje pedofilię nie mówiąc juz że chyba żaden muslim nie jest jest wegetarianinem


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
16/10/2013 8:56 pm  

wiem że zabrzmiałem nie smacznie czy wręcz rasistowsko ale sytuacja z islamem na świecie jest na prawdę ciężka . Nie mówie tego z nienawiści do tej religi a na podstawie zaobserwowanych sytuacji i wgłębiania się w przekaz tej formy wiary w Boga. Nie brzmie politycznie poprawnie ale mam to gdzieś . Boje się o przyszłość nie tylko zwierząt ale i moich dzieci kiedy dojdądo władzy , a zapanują nad Europa to pewne


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
16/10/2013 10:05 pm  

Boje się o przyszłość nie tylko zwierząt ale i moich dzieci kiedy dojdądo władzy , a zapanują nad Europa to pewne

Sokół, masz psychozę.
Islam, religia jak każda inna. Mnie bardziej wkurzają co poniektórzy Judaiści.


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
17/10/2013 1:23 pm  

cienkun @ z całym szacunkiem do Twojej wiedzy ale trzeba poczytaj o ich panoszeniu się i zajmowaniu całych dzielnic w krajach uni . Syjoniści też oczywiście łupią, albo biedną Palestynę albo nas przez politykę . Na świecie coraz mniej dobra. Dziś widziałem te zdjęcia z tego uboju i tak samo jak nad rzeźnią zapłakałem , ech NA ŚWIECIE NIE POTWORÓW ALE SA LUDZIE


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
17/10/2013 1:54 pm  

Islamiści zajmują całe dzielnice, cyganie zajmują całe dzielnice, Polacy też zajmują całe dzielnice, nie ma w tym nic niezwykłego.
Ubój rytualny jest też praktykowany przez Polaków - Katolików na wsiach...


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
17/10/2013 2:43 pm  

Tak, może i na świecie coraz mniej dobra i dlatego ludzie wybierają sobie wroga, na którego mogą skierować nienawiść i obwinić go za wszystko. Potem się np. okazuje, że przez powiedzmy Żydów nie masz pracy, zepsuł ci się samochód, drogi są krzywe, a lekarze biorą łapówki. Tak właśnie działają uprzedzenia.
Nie żeby mi się islam podobał, ale Polacy katolicy potrafią być również okrutni. Polecam zapoznanie się z ogromną liczbą przypadków maltretowania zwierząt w Polsce. Ot, przykład z mojego podwórka: [url] http://www.fundacjalepszyswiat.pl/sarina-ofiara-ludzkiego-bestialstwa/ [/url]

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
17/10/2013 3:07 pm  

cienkun @ z całym szacunkiem do Twojej wiedzy ale trzeba poczytaj o ich panoszeniu się i zajmowaniu całych dzielnic w krajach uni . Syjoniści też oczywiście łupią, albo biedną Palestynę albo nas przez politykę . Na świecie coraz mniej dobra. Dziś widziałem te zdjęcia z tego uboju i tak samo jak nad rzeźnią zapłakałem , ech NA ŚWIECIE NIE POTWORÓW ALE SA LUDZIE

E tam, mieszkałem prawie 3 lata w Birmingham, tam są całe dzielnice islamskie i jakoś nikt nie robi z tego afery.
Nie widziałem, żeby spalili jakiś meczet :rotfl:
Zachodnia Europa najpierw ściągała ludzi z byłych kolonii do siebie przez kilkadziesiąt lat, a teraz nagle dziwi się, skąd u nich tyle obcokrajowców 😮

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
18/10/2013 7:44 pm  

jeżeli twierdzisz iż mieszkając w miejscach gdzie sa duże skupiska islamistów nie miałeś kłopotów sa budujące , mnie nie chodzi o propagowanie nienawiści , ja jednak widziałem mnówstwo dokumentów jak ludzie w Anglii mają ciężko z tą społecznością i ich powolnym zagarnianiem terenu , prawa itp. . Zgadzam się jak najbardziej że poprzesz kolonie i ściąganie emigrantów sami robią sobie problem ,ale po woli Państwa zaczynają regulować prawa co do isalmu. A to że nie widziałeś rozrub na tym tle sugeruje że a - albo żyje się im dobrze w symbiozie , co było by super albo b- to ciepłe kluchy bo jak było widac po praktycznie odcięciu głowy na ulicy obywatelowi brytyjskiemu ludzie przez kilka dni pomarudzili i wrócili do swoich obowiązków , śmiech na sali


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
19/10/2013 1:31 am  

ludzie przez kilka dni pomarudzili i wrócili do swoich obowiązków , śmiech na sali

A co mieli robić? Ogłosić żałobę narodową i posuwać w całym kraju czarne marsze milczenia?

Anglicy boją się też mieszkających tam Polaków...


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
19/10/2013 2:13 pm  

co mieli zrobić ? co to za pytanie ? właśnie najbardziej w tym wszystkim straszne jest to zobojętnienie, goś ucina głowę a wszyscy przechodzą do porządku dziennego. Zero pikiet , manifestacji nic. Im bardziej sie boją i nic nie robią tym bardziej będą zastraszani i terroryzowani prze fundementalistów . Nie robisz nic i nagle okazuje się ze we własnym kraju nie masz prawa żyć po swojemu . Tak sie dzieje w Anglii. Mimo iż nie mieszkałem tam to w dobie internetu można dowiedzieć się co tam sie dzieje


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
19/10/2013 2:44 pm  

Co do pikiet i marszy, to jak dla mnie to trochę śmieszne.
Jeżeli zabójca trafił przed sąd, który wydał sprawiedliwy wyrok, to po co zabawa w pikiety i marsze??
Beżowi są już na stałe wpisani w tamtejszy krajobraz i mijałoby się z celem starać się o wyrzucenie ich stamtąd. Można jedynie pilnować, aby przestrzegali prawa.

[edytowane 19/10/2013 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
19/10/2013 3:09 pm  

Jak to zero reakcji, po tej tragedii nastąpił wysyp ataków słownych i fizycznych na islam, byli atakowani ludzie, meczety. Był protest EDL. Było upamiętnianie ofiary. I tak dalej. Tylko to oczywiste, że u nas nie będą to newsy z pierwszych stron.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca