Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

islamiści na Podlasiu   

Strona 4 / 4 Wstecz
  RSS

sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
26/11/2013 4:17 pm  

świetnie że to przytoczyłeś , w tamtym temacie pisałem o religi katolickiej i jak śledzisz moje wpisy to wiesz że nie toleruje rasizmu i prześladowań ludzi a taki własnie jest islam , spłyciłeś mnie w dwóch innych tematach ,..................islam to rasizm i przestępstwo , skora już władze państw ja Angola, Japonia , Rosja stosuja ograniczenia tego wyznania to chyba cos jestz na rzeczy


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
26/11/2013 4:20 pm  

Muszę Cię rozczarować, ta wiadomość okazała się nieprawdziwa.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
26/11/2013 4:31 pm  

świetnie że to przytoczyłeś , w tamtym temacie pisałem o religi katolickiej i jak śledzisz moje wpisy to wiesz że nie toleruje rasizmu i prześladowań ludzi a taki własnie jest islam , spłyciłeś mnie w dwóch innych tematach ,..................islam to rasizm i przestępstwo , skora już władze państw ja Angola, Japonia , Rosja stosuja ograniczenia tego wyznania to chyba cos jestz na rzeczy

A więc: "religia z założenia stanowi wzór prawości, moalności i mówiąc prosto dobrego i porządnego się prowadzenia " pod warunkiem że jest to religia Katolicka.
Zaczyna wiać fanatyzmem... :diablo:


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
26/11/2013 5:09 pm  

ale łapiesz słówka , trochę tak dziecinnie ..............jak zapoznasz się z doktrynami katolicyzmu i islamu poznasz różnicę , ale trzeba naprawdę troche poczytać , zobaczyc itp i nie , nie jestem krzyżakiem na krucjatach , sznuje buddyzm , świadków jehowy, prawosławie , generalnie każdą religię która z założenia nie zabija innych ( nie moge niestety odpokutować za grzech inkwizycji ) ....................xxl nie słyszałem że w Angoli to plotka , z tego linku nic sie nie dowiedziałem , możesz cos podesłac po polsku , możliwe że jest jak mówisz chciałbym to sprawdzić ................mam takie wrażenie że bardzo wam zależy na tym by tylko mi szpile wbic z każdym tematem , może sie myle ale pewnie sie nie przyznac a frajde macie


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
26/11/2013 5:29 pm  

Sufici też nie zabijają,. a to Islam...


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
26/11/2013 5:57 pm  

ale ich prorok nauczał iż za zabijanie niewiernych ( każdy to nie islam ipt) to dobry uczynek , do tego ich prorok to morderca , pedofil i człowiek co czerpał przyjemność z zadawania tortur , a więc u mnie pojawia sie pewnien strach z tego tytułu , do tego wiesz że mówiłem tutaj o tej stronie islamu która morduje i krzywdzi dzieci i o tej dziczy która zalewa Europę ( przeciez nie będziemy odgrzewali tego temu , skoro juz tyle sie tutaj spieraliśmy )


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
26/11/2013 6:01 pm  

Prorok Mahomet był takim samym pedofilem, jak większość mężczyzn w jego czasach.
Na każdą postać należy patrzeć przez pryzmat czasów w których żyła.
Tak samo Islam, powstał w czasach wojny. Prorok Mahomet uczył ludzi, że mają święte prawo żeby się bronić, ale jeżeli wróg chce pokoju, to trzeba nań przystać.

Mi tam Islam pod pewnymi względami pasuje.
Np. bardzo mądre słowa Proroka Mahometa: "Alkohol jest matką wszelkiego zła" ...

[edytowane 26/11/2013 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
26/11/2013 6:10 pm  

no Ty znasz całkiem inna historię , na początku w celach rabunkowych napadał na karawany , pokojowo wszedł do Mekki a potem siła stosował swoje prawa - może propagana pokojowa muzułmanów jest taak jak mówisz, do tego jak gość ma ok 30 żon i w ty nieletnie i czerpie przyjemność z zabijania i rozpustnego życia to niezależnie od czasów , wyznania to zło wcielone, tez kiedyś tak o nim myślałem ale fakty sa inne


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730

OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
26/11/2013 6:25 pm  

dzięki za link

musi jednak jeszcze troche krwi niewiernych upłyną by ludzie otworzyli oczy


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
31/12/2013 10:57 am  

potwierdzam zdanie większości islam to religia pokoju , najlepiej porozmawiać o tym z mieszkańcami Rosji , ostatnio wiele się o tym przekonali


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
31/12/2013 11:24 am  

Gdyby moją rodzinę i współbraci traktowano w taki sam sposób jak muzułmanów w Czeczeni czy Inguszetii to sam bym poszedł się wysadzić 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
31/12/2013 11:35 am  

Jak tylko olimpiada się skończy, to Putin się nimi zajmie po swojemu... 😀


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca