Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Rocznica 🙂  

  RSS

ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
01/06/2006 10:22 pm  

Zamieścilem to w temacie "wydarzenia" bo to jest jednak wydarzenie w moim zyciu 🙂 Mimo ze z natury jestem skromny i nie lubie sie chwalic 😛 to tym razem jednak musze to uczynic 🙂 a mianowicie dzs tj 1.VI.2006 RP mija moj piewszy rok bycia wegetarianinem 😎 byl to naprawde interesujacy rok , naprawdwe wiele sie nauczylem , i cal czas mam nadzieje ze nie bedzie pierwszy i ostatnio tylkop pierwszy z bardzo wielu 🙂
PS. a coby utczić ow wydarzenie to nie zrobilem nic innego jak oddalem krew 🙂 wiec czuje sie dzis podwojnie dobrze 🙂 Pozdrawiam wszytkich 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
misia
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
01/06/2006 11:20 pm  

Składam moje serdeczne gratulacje! Tym bardziej, że 20 czerwca minie moja pierwsza rocznica, którą też mam zamiar świętować. 🙂 🙂 🙂


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
02/06/2006 12:35 am  

tez gratuluuje ;] ja 1 lipca bede mial pol-rocznice ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
figlerek
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 34
02/06/2006 1:34 pm  

Cóż moge napisać więcej jak tylko dołączyć się do gratulacji 🙂 i życzyć kolejnego udanego roku.


OdpowiedzCytat
mokuso
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
02/06/2006 3:37 pm  

Ja rowniez przylacze sie do gratulacji 🙂 moja rocznica bedzie w listopadzie.

I believe in angels


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
02/06/2006 4:27 pm  

12 sierpnia, w dzień pierwszych urodzin mojej córki, patrząc na nią jak wygląda i się ogólnie zdrowo trzyma, dotarło do mnie że jedzenie mięsa nie ma sensu. Dołaczyłam do niej dzień później.. Gratuluję wszystkim, którzy idą tą samą drogą, nie okupioną cierpieniem niewinnych zwierząt. Apropo córcia niedawno powiedziala mi tak: wiesz mamo, jak będę duża to zadecyduję czy chcę jeść mięso czy odżywiać się zdrowo..Jakoś tak pomyślałam, że mimo wszystko jest już zindoktrynowana i jeśli wybierze mięso będzie miała poczucie, że kiepsko się odżywia, bo z chemią i kosztem czyjegoś cierpienia . 😛

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
02/06/2006 6:41 pm  

Również gratuluję i życzę wytrwałości 🙂
Moja rocznica też w czerwcu, tylko już nie pamiętam dokładnie którego - w okolicach 20-go gdzieś (zakończenie roku szkolnego), w tym roku piętnasta.
Pozdrawiam wszystkich obchodząchych rocznice 😉


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
02/06/2006 7:55 pm  

Ooo grtuluje 🙂 ale to jest niesprawiedliwe najpierw miesiac ubiegles mnie z urodzinami (jesli dobrze pamietam jestes z 9 lutego a ja z 9 marca oczywiscie rocznik 88) a teraz dwa tygodnie z rocznica wege:P to jest niesprawiedliwe:P


OdpowiedzCytat
Ama
 Ama
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 130
02/06/2006 8:37 pm  

no to gratuluje serdecznie 😉


OdpowiedzCytat
LisaNicole
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 39
03/06/2006 2:36 am  

Gratulacje dla wszystkich 😉
I kolejnych lat pełnych sukcesów!


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
23/06/2006 3:00 am  

o kurcze 🙂 ALE dawno nie było mnie na tym forum no ale juz sa wakacje wiec mysle ze bede mial wiecej czasu 🙂 No ale pzrede wszytkim chcialbym podziekowac 🙂 i caly czas mam nadzieje ze nie byl to pierwszy rok 😛 ale mimo wsyztko to chyba napewno byl rok przełomowy i jeden z waznijeszych w byciu wege 🙂 jeszce raz dziekujei podrawaim wszytkich 😀

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
BASIOŁEK:*
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 97
23/06/2006 10:10 pm  

jesli dobrze pamietam jestes z 9 lutego a

kto ma urodziny 9 lutego(TAK JAK JA 🙂 )??


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
02/07/2006 3:46 am  

kto ma urodziny 9 lutego(TAK JAK JA )??

no chyba chodzi o mnie 🙂 to jest nas juz dwoje 🙂 razem razniej 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
03/07/2006 2:14 am  

A ja straciłam rachubę i nie mogę sobie przypomnieć, czy minęło 7 lat, czy dopiero minie...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
18/09/2006 1:40 pm  

a moja rocznica minęła wczoraj, to był piękny i naprawdę wartościowy rok...i to dopiero pierwszy wege-rok!A ostatnio zauważyłam, że jem coraz mniej nabiału(nie mam ochoty),przez ostatni tydzień wypiłam raptem 1maślankę i zjadłam 2plasterki sera..hmm...ciekawe. 😮
Pozdrawiam serdecznie.


OdpowiedzCytat
  
Praca