Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

szukam, szukam...  

Ambrozja
bywalec

Szukam szczeniaka / kundelka / ktory w przyszłości będzie psem średniej wielkości tak ok 40 - 45 cm. Tylko Cieszyn i bliskie okolice.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2006 2:05 am
katrinko
stały bywalec

Na dobry początek - schronisko w Cieszynie, polecam 🙂 sprawdzałaś? Niestety w przypadku szczeniaków-kundelków nie mozna dokładnie okreslic jakiej będą wielkości jako dorosłe psy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2006 2:59 am
Ambrozja
bywalec

Katrinko wiem wiem 🙂 tak się ogłaszam w razie nie wypału 🙂
Wybieram się do schroniska dziś ale nie wiem czy w ogóle w niedziele mają otwarte / swoją drogą szkoda ze nie mają strony internetowej tak jak chorzowskie schronisko / . Popatrze tam jak nie to czekam na inf. ze schroniska w chorzowie / podobno mają zatrzęsienie szczeniaków 🙁 ) Jak się popatrzy na malucha to troszke się mozna zorientować po budowie / oczywiście nie w 100 % dokładnie / 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2006 11:56 am
Ambrozja
bywalec

ha! mam strone do Cieszyńskiego schroniska 😎
http://www.arb.pl/schronisko/index.html
szczeniaki ....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2006 3:30 pm
Ambrozja
bywalec

byłam i nie ma szczeniąt ani młodych psów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2006 9:14 pm
Ambrozja
bywalec

Dobra znalazłam 🙂 Etna trafi do mojego domu za 11 dni i tu mam pytanie do
Xwegax / jeśli pomyliłam pisownie to przepraszam / kiedy mozna wysterylizować suke ? Zaszła bym do weta ale on sobie liczy za informacje 20 zł 😡 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2006 12:50 am
kazamuko
stały bywalec

Co to za wet który liczy sobie za informację, zmień go lepiej na mniej pazernego!! Moja wetarynarz udziela porad za darmo kasuje tylko za leki i operacje, a jak trzeba psy z ulicy leczy za darmo i szuka domów, przejmuje się. Wiem, że trudno znaleźć taką, ale trzeba szukać. niestety z tego co widzę większość weterynarzy jest w zawodzie bo to dobra kasa, a pacjent się nie poskarży. Są różne szkoły kiedy powinno się to robić, najlepiej jednak myślę po pierwszej, drugiej cieczce, choć na zachodzie robią to o wiele wcześniej. Ja wykastrowałam moją sunię jak miała 3 lata przy okazji bardzo trudnego porodu, zakończonego cesarką. Jest prawie 7 lat po zabiegu, nie żałuję.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2006 1:49 am
Ambrozja
bywalec

Jak byłam młodsza to leczył mi za darmo gołębie 🙂 Nie jest taki zły no ale ostatnio zaczyna brakować mu pacjentów (chociarz jest dobrym weterynazem) i to zmusza go do pobierania opłat nawet za informacje. No coż ale w tej sprawie nie pujde do niego ale do kogoś innego bezpłatnego 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2006 7:15 pm
katrinko
stały bywalec

Jesli dobrze się zorientowałam, szukałaś też szczeniaczka na dogomanii. Zapytaj tam, w Weterynarii, jest tam wielu doświadczonych psiarzy i weci też.

No i sporo informacji jest tu (do vetserwisu mam spore zaufanie):
http://www.vetserwis.pl/sterylizacja_pies.html
i wynika z nich, że najlepiej wysterylizować przed pierwszą cieczką, w wieku ok. 5-6 miesięcy

[edytowane 26/9/2006 od katrinko]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2006 7:27 pm
xwegax
bywalec

Dobra znalazłam 🙂 Etna trafi do mojego domu za 11 dni i tu mam pytanie do
Xwegax / jeśli pomyliłam pisownie to przepraszam / kiedy mozna wysterylizować suke ? Zaszła bym do weta ale on sobie liczy za informacje 20 zł 😡 😮

nie pomyliłaś, a na następny raz wystarczy wega 🙂

od 5.-6. miesiąca życia, tylko nie w cieczce 🙂 jeśli zdecydujesz się kastrować po pierwszej cieczce, najlepiej odczekaj ok. 6 tygodni od jej zakończenia.

a stanowisko weta jest nieco dziwne...

jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu psów i kotów- zajrzyj http://www.brightlion.com/InHope_pl.aspx i przekonaj się sam(a), czy nie warto zmienić poglądu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2006 2:08 am
  
Praca