Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

przygarnę..  

Strona 2 / 2 Wstecz
Dafne
początkujący

Nie rozumiem... jak można pisać PRZYGARNĘ .. ale: psa rasy....
A cudownego kundelka z jednym okiem i złamaną nogą nie??
Rozumiem ze każdy gdzieś lubi jakąś wbraną rasę ma swoje ulubione zwierzaki ale prosze nie piszcie tak... macie możliwośc pomocy zwierzakom???? potrzebujących kudłatych miśków ni ebrakuje.. szukających miłości i ciepła...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2006 5:06 pm
Maze
 Maze
stały bywalec

Heh, na końskich forach ludzie potrafia nawet napisac' przygarne klacz ze żrebakiem, dowolnej rasy, młoda' autentico...Bo żeby bylo zwierzątko i rasowe i tanio, widac niektorzy uważają że na prowadzeniu schronisk dla psów czy koni ktoś robi złoty interes, więc po co oni by mieli za rasowe zwierzaki płacic- wystrczy powiedziec ze pojda w dobre ręce i ktos odda...mam tylko nadziej ze nikt sie na takie zagrania nie łapie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2006 5:12 pm
Ambrozja
bywalec

Doszłam do wniosku że nie powinno się napadać na osoby ktore chcą przygarnąć psa w typie określonej rasy, lub określonej rasy bo jako że przebywam już troche na dogomanii widzę że wiele psów nawet rasowych jest pozucanych do koloru do wyboru młode starsze, setery, jamniki, husky, spaniele , labki, amstafy one tez czekają na dom .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2006 12:07 am
Ireth
bywalec

Do moich znajomych przyblakal sie pies; chcialy go oddac do schroniska, ale na widok klatek dostal takiej histerii, ze nie mialy serca. Obecnie jest z jedna z nich w Krakowie i intensywnie szukaja dla niego domu -- same maja juz dwa psy, w tym jednego z padaczka, wiec tego znajdy zatrzymac nie moga.
Pies jest średniego wzrostu, ok 45 cm, niezwykle łagodny, posłuszny, ładnie trzyma się nogi, załatwia się tylko na dworze. Lgnie do ludzi niesamowicie. I wszystko byłoby git, gdyby nie to, że potężnie tęskni.
Jesli mozecie, pomozcie, zapytajcie znajomych. Kontakt ze mna na PW, sprawdzam codziennie.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2007 11:17 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca