Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Brutalnie zamordowany Golden!!!  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Anchesenamon
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 77
19/09/2006 8:05 pm  

Poruszyłam na swoim blogu temat tego psiaka. Wiele osób jest po stronie psa i poprzednich tych dobrych właścicieli, ale niestety SE napisał, że pies został uśpiony w sposób humanitarny, a wszyscy rzucili się bez powodu na biedną Agnieszkę W. Szkoda, że nawet w takich sytuacjach media bronią człowieka... substancji uspyiającej w organizmie psa nie odnaleziono... zatem ukarany powinien również zostać szanowny lekarz, który wystawił fałsziwe dokumenty.

Kary za zabicie zwierzącia są zbyt lekkie. Nie docenia się w Polsce ich życia, a Nasi politycy zamiast wziąć się w garść i zacząć myśleć wolą czekać i spoglądać na napełniające się koryto. Dostają pieniądze za NIC. Gdyby system karania był taki sam jak w przypadku zabicia człowieka to przypadków maltretowania i zabijania zwierząt by było znacznie mniej.

Anchesenamon


OdpowiedzCytat
Hobbit
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 220
26/09/2006 7:13 pm  

Kurde, to przeraża. Takie bestialstwo. W tym tygodniu będę w Krakowie i idę zlożyć podpis w którymś z tych kilku punktów, które oni tam podają. Obiema rękami kurde ! W pale się nie mieści taki sadyzm


OdpowiedzCytat
Hobbit
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 220
26/09/2006 7:14 pm  

Kurde, to przeraża. Takie bestialstwo. W tym tygodniu będę w Krakowie i idę zlożyć podpis w którymś z tych kilku punktów, które oni tam podają. Obiema rękami kurde ! W pale się nie mieści taki sadyzm


OdpowiedzCytat
yolin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 297
07/10/2006 10:07 pm  

ja tez nie moge tego pojac...ludzie chyba czerpia z tego jakas przyjemnosc, satysfakcje bo inaczej chyba nie potrafie tego ujac :/

a te psy przeciez sa takie piekne..sama mam w planach w przyszłosci sobie takiego kupic...
ech...

sama tez chce miec w najblizszej przyszlosci psa , albo dwa; ale nie zamierzam ich kupowac,tylko "wyciagnac " ze schroniska, bo te wiecej niz bardzo zasluzyly na nowy, cieply dom
piszac kupowac mam na mysli z hodowli , szczeniaka specjalnie "wyhodowanego" na sprzedaz ;

jest dosyc psow w schroniskach czekajacych na dom

http://www.u2-site.com/ http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca