Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czy są zwierzęta których nie lubicie?  

Strona 7 / 9 Wstecz Następny
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
22/11/2009 9:30 pm  

Komary.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 0
24/11/2009 6:41 pm  

szerszenie, osy i takie tam ale to pewnie z powodu uczulenia 😛
nie przepadam za owadami i pająkami nie wiem czemu ale da się przezyc...

zgodze się z pewną opinią że najgorszym zwierzęciem na ziemi jest człowiek... no cuż nasz gatunek mysli ze ma pod soba wszystkie inne stworzenia w gruncie rzeczy nie zdając sobie sprawy z tego co zrobiłby bez nich....


OdpowiedzCytat
sunshine
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 5
25/11/2009 2:37 am  

Pełzajace robaki, meduzy, osmiornice i podobne morskie stworzenia.


OdpowiedzCytat
Cleevlen_
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 27
14/06/2011 1:16 am  

Nie brzydzę się żadnych zwierząt, lubię raczej wszystkie, ale czasem zdarza się taki jeden konkretny osobnik, którego w żaden sposób strawić nie mogę i nie zależy to już wtedy od gatunku, ale charakteru tego konkretnego. Pisząc to mam na myśli np. mojego kota ('mojego'? należał do siostry, ale ona wyprowadziła się na wieś, gdzie po pierwsze były psy o, powiedzmy, 'silnie rozwiniętym instynkcie łowieckim', a po drugie ten kot to typowy mieszczuch). No, ale jakoś się znosimy, ja go karmię, czasem jak na mnie akurat trafi to i kuwetę wyczyszczę, a od pieszczenia jest reszta domowników.

Za to mam niesamowitą słabość do gryzoni, ukocham wszystkie! 😛


OdpowiedzCytat
rzymianin
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 190
14/06/2011 1:51 am  

A ja nie lubię komarów i kleszczy.Ogólnie nie lubię wszystkiego co mnie w jakiś sposób gryzie, wysysa,atakuje itp 😛


OdpowiedzCytat
Idia
 Idia
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
14/06/2011 2:05 am  

ja chyba najbardziej boję się os, szerszeni i innych owadów w paski 😛 ... generalnie większości owadów się brzydzę, nie cierpię nawet jak mucha na mnie siada :/ ale żadne ssaki, ptaki ani ryby mi nie przeszkadzają.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
14/06/2011 2:10 am  

Chyba nie ma. Kleszcze mnie nawet fascynują. Wszak są stworzenia z którymi wolałbym nie mieć zbyt wiele do czynienia. Takie np. tasiemce i glisty ludzkie...


OdpowiedzCytat
Ravenga
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 6
20/07/2011 4:25 pm  

hmmm...boje się pająków, ale tylko jak pojawią się z nienacka.
Nienawidzę komarów i much =='. U mnie na wsi jest ich wiele...moje babcie jak przyjechaly to z szmatami lataly i zabijaly...a ja je ratowalam 😀


OdpowiedzCytat
BartexXx310
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 53
21/07/2011 6:01 am  

a mnie wkurza jak ktoś idzie z jakimś psem bydlakiem, ten pies na ciebie skacze z zębami i mówi z zaciehem na ryju do kolegi, zobacz boi się nieszkodliwego psa


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
10/08/2011 7:57 pm  

Nie przepadam za niektórymi gatunkami pająków - taka wybiórcza arachnofobia.


OdpowiedzCytat
dentescanini
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 62
04/09/2011 2:35 am  

pająki są ok, jak byłem mały to łapałem muchy i wrzucałem do pajęczyny, teraz tak się zastanawiam, komu Bóg sprzyja w pajęczynie musze czy pająkowi.


OdpowiedzCytat
amlepi
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
21/09/2011 3:59 am  

nie cierpię wszelkich paskowych stworzeń w barwach czerni i żółci, czyli, jak pewnie się domyślacie, pszczół, os, szerszeni i tym podobnych. uczulona jestem na te paskudztwa i to może stąd bierze się ta moja silna niechęć. poza tym pająki, chociaż też nie powiedziałabym, że ich nie lubię, po prostu się boję, przeraża mnie sposób w jaki się poruszają, że w jednej chwili znajdują się po jednej stronie miotły, a w drugiej są na twojej ręce;) ale zwierzęta te są dla mnie fascynujące, więc nie powiem, że ich nie lubię. lubię tylko z daleka. czyli tak ogólnie rzecz biorąc to tylko paskowe;) resztę jestem w stanie znieść^^


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
21/09/2011 7:52 pm  

Jedyny sposób, aby się przestać bać czegoś, to poznać to cos. Jego zwyczaje i mechanizmy działania.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
22/09/2011 6:24 pm  

Jak można nic lubić pszczół i trzmieli! Dzięki nim mamy co jeść 😮 rozumiem, że można się bać ale bez przesady...


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
22/09/2011 6:35 pm  

...tym bardziej, że taki trzmiel nawet nie ma czym zaatakować 😛

Ale widać, że ubarwienie ostrzegawcze spełnia swoją rolę, więc nie należy się czepić. W końcu po to jest, żeby się bać.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 9 Wstecz Następny
  
Praca