Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Oprawcy!  

  RSS

Petra
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 20
08/04/2007 6:21 pm  

Czy już nie ma na tym świecie ludzi? Czy są tylko zwierzęta.. Oprawcy.. Gdy przeczytałam ten artykuł łzy same napłynęły mi do oczu.. Te zdięcia.. Co te biedne zwierzęta musiały czuć? Przeczytajcie i wypowiedzcie się na ten temat..

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8669

W życiu piękne są tylko chwile..


OdpowiedzCytat
szyszka88
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 100
08/04/2007 6:34 pm  

Coś mi się, że "ludzie" (specjalnie ujete w cudzysłów) totalnie utacili resztki jakichkolwiek zasad moralnych i człowieczeństwa... Ja nie wiem... to że są troche inteligentniejsi od zwierzat nie znaczy, ze maja traktować je jak rzeczy (albo i gorzej) 😡 one TEZ CZUJĄ!! 🙁

a te fragmenty dobily mnie najbardziej (choć dużo by wymieniać)
"W jednej z ubojni na Pomorzu wkładano żywe świnie do oparzelników, to był horror."

"W stajniach sterczały ze ścian gwoździe i ostre pręty, przez co wiele zwierząt było oślepionych. Zamiast kantarów łby koni owiązane były łańcuchami, które powrastały zwierzętom w skórę" 🙁
"Właściciel został odwieziony do szpitala psychiatrycznego." należało mu się 😡
"W sądzie zapytałem go, dlaczego trzymał te zwierzęta w takich warunkach. Odpowiedział mi, że są to [u] normalne[/u] warunki, [u] nie widział w tym nic nadzwyczajnego[/u]." 😮 😡 😮 - no comment 😡


OdpowiedzCytat
Petra
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 20
08/04/2007 6:36 pm  

Tylko załamać się można.. Nie ma sprawiedliwości?

W życiu piękne są tylko chwile..


OdpowiedzCytat
szyszka88
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 100
08/04/2007 6:44 pm  

no cóz... w naszym kraju (zreszta nie tylko) zwierze ciągle traktowane jest przedmiotowo... albo jako słodziutki, pupilek typu pudelek (oczywiście szczeniaczek, bo jak podrośnie to już jest be), albo jako produkt przeznaczony, po uprzednim przetworzeniu do kompsumcji :mad:... choć są wyjątki 🙂 może dzięki takim orgnizacjom coś się zmieni 🙂


OdpowiedzCytat
Surri
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 200
27/04/2007 9:53 pm  

przerażające :(, boje sie,że jest więcej takich miejsc 😡


OdpowiedzCytat
krówka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
28/04/2007 12:02 am  

okrutne zdjęcia....


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
03/05/2007 3:52 am  

straszne 🙁 ci oprawcy to chyba serc nie maja. Takich ludzi jest wielu bo skoro ma sie sumienie znecac sie nad czlowiekiem to nad zwierzeciem tymbardziej. Przykro mi ze przyszlo nam zyc w takich czasach gdzie nikt nie szanuje zycia innej istoty


OdpowiedzCytat
bartekd
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 121
03/05/2007 7:12 pm  

I nie myślcie, że to się zmieni na lepsze. We współczesnym świecie coraz bardziej likwiduje się wszystkie wartości. Mówi się nieraz o tak zwanych "wartościach europejskich" co jest dla mnie straszną nowomową, bo Europa zabiła wszystkie swoje wartości. Myślicie, że ktoś będzie dbał o zwierzęta? Żarty.

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
04/05/2007 4:35 am  

co ma europa do likwidacji wszystkich wartosci to chyba tylko bartekd wie


OdpowiedzCytat
MEDeah
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
04/05/2007 10:36 pm  

e tam , gadanie... wg. mnie ludzie zawsze byli tacy

"ludzie są po to żeby żyć i tańczyć
ludzie są po to, żeby mogli walczyć
ludezie są i nie będą nigdy lepsi...:

MED is not so bad as they say]:>


OdpowiedzCytat
bartekd
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 121
06/05/2007 2:17 pm  

co ma europa do likwidacji wszystkich wartosci to chyba tylko bartekd wie

Lewicująca Europa od kilkudziesięciu lat przoduje w niszczeniu wartości.

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
07/05/2007 3:51 am  

synku,chyba nie znasz historii wspolczesnej?? ot wspomne o prawicowym generale pinochecie(czy jak sie to pisze),on nie zabijal wartosci tak dla ciebie waznych??


OdpowiedzCytat
  
Praca