Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

list z więzienia   

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
14/08/2007 4:13 pm  

"Jezu". Tylko to słowo przechodziło mi przez gardło jak to czytałam :((
Aż mi się niedobrze zaczęło robić, a sniadanei dopiero co jadłam. Takie historie powinno się mięzożernym ludziom pokazywać. Niestety, znieczulica - na wszystkich by nie podziałało, ale może na większość...
Parę miesięcy temu moja młodsza siostra dostała pracę w "lodówce". Po pierwszych dniach stweirzdiłal, że przestanie jesć mięso. Po miesiącu zrezygnowała z pracy (i to nie z powodów humanitarnych) i już była znieczulona, niestety 🙁

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
sopocianka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 175
14/08/2007 9:11 pm  

Powielać i rozpowszechniać ten tekst (mam na myśli ten drugi, napisany przez studenta socjologii) w kolejkach etc.?
Mam wątpliwości, czy to jest legalne i stosowne...
Nie przeczytałam go w całości (tylko pierwszy i 2 ostatnie akapity) i sądzę, że mało kto z mięsożerców odważy się na to, kiedy już zorientuje się, w czym rzecz.

List z więzienia przerażający... 😡 W ogóle smutne rzeczy się dzieją ze zwierzętami i nie tylko.

Weganizuję sobie 🙂
Zapraszam do mojego bloga: http://cieciorka.blogspot.com/


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
15/08/2007 1:57 pm  

Zawsze można podsuwać linki, a nóż przeczytają 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
27/08/2007 6:44 pm  

Kiedy człowiek zda sobie sprawe z tego co się naprawde dzieje wokol niego i na jaką skalę , ma sie nieodłaczne wrażenie że się obudzilam w piekle-wbrew wlasnej woli A najgorzej mnie drażni bajdurzenie na tym tle o humanizmie Gdzie on jest i czemu nie dotyczy innych istot poza człowiekiem


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
27/08/2007 7:14 pm  

słuchajcie, moi drodzy , ktoś kto nie jest wege rzadko wchodzi na nasze strony a więc to że my sobie popłaczemy niewiele pomoże zwierzetomTrzeba te filmyi teksty przekazywać dalej , do mięsożercow czy sobie tego życza czy nie Zwierzęta i my też sobie nie życzymy takiej rzeczywistości i cierpimy własnie z powodu mięsożercow wiec należy im się przynajmniej uswiadomienie W pażdierniku sa dni vege-tak myslę może bymasowo zaapelować do gazet , politykow o pomoc w reklamie wegetarianizmu i pomoc w akcji antyfutrzarskiej To wszystko wola o pomste do nieba , nie wystarczą dyskusje na forum , trzeba działac


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/08/2007 10:04 pm  

Własnie o to mi chodziło.
Problem leży w tym, że niektórych takie historie śmieszą. Pewnie jakby weszli do rzeźni i zobaczyli to na własne oczy, to może by coś pomogło. 😮
Rok temu brałam udział w dniu wege i pamiętam niektóre uwago ludzi. Najbardziej zdenerwował mnie tekst: "No, szkoda zabijać zwierzątka; ale futro mam i z niego nie zrezygnuję". Aż rzygać (za przeproszeniem) się chce :casstet:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
28/08/2007 5:09 pm  

reklama wegetarianizmu jest ogromnie potrzebna-należy tylko pamiętać aby nikogo nie obrażąc , można reklamować pod względem zdrowotnym ale można także obrazować tragiczną sytuacje zwierzat i ogrom ich cierpień Normalnego człowieka powinno to wzruszyć i sklónić do refleksjii Chorych na arogancję i antropocentryzm też oczywiście nie brakuje , ale ja się nimi nie przejmuję tak jak oni nie przejmują sie losem innych-vice wersa


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
28/08/2007 9:08 pm  

A u mnie w domu twierdzą, że to ja jestem nienormalna...
A to oni przyczyniają się do śmierci biednych, bezbronnych stworzonek 🙁
Niektórym niestety nie da się wytłumaczyć, mam tego żywy (zcmentarzony) dowód 😡

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
29/08/2007 12:52 pm  

Przychodzą takie chwile że i ci nieczuli ludzie też potrzebują aby ich wysluchac i pomóc A ja wtedy pytam -Czy zasługujesz na to ? Jak mówił Singer ludzie nieraz proszą o miłosierdzie a sami nie mają go dla innych A więc jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca