Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ukochane zwierzę  

Strona 14 / 15 Wstecz Następny
  RSS

Fatty
weteran forum
01/02/2013 12:04 am  

Kaukaz jest fajny, jak się ma kilka hektarów, ogrodzonej posiadłości...

Masz rację cienkun- gdy posiadłosć kaukaza jest nieogrodzona, kaukaz traci na fajności, a człowiek zyskuje na prędkości 😛 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
28/02/2013 10:40 pm  

moja biedna psinka została dzisiaj przywiązana do budy...
bo się go ludzie boją a nie mamy ogrodzenia
nie mogę znieść tego widoku jak leży skulony i "skuczy" :((

OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
28/02/2013 10:56 pm  

To zbudujcie czym prędzej ogrodzenie!
Ja się nie dziwię że się ludzie boją. Sam też nie przepadam za psami luzem.

[edytowane 28/2/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
28/02/2013 10:59 pm  

No wiem...odkąd już trąbię, żeby w końcu zrobili bramę, bo tylko z jednej strony- własnie od wjazdu nie ma płotu..
ed. a tak naprawdę to on nigdy nikogo nie ugryzł, ale tłumacz to ludziom kiedy szczeka jak szalony..

[edytowane 28/2/2013 przez Samanya]

OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
28/02/2013 11:09 pm  

No ja też gonię właścicieli łagodnych psów które biegają luzem, więc mi tego też nie wytłumaczysz. 😀

OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
28/02/2013 11:13 pm  

zastanawiam się nad kagańcem, ale mama mów, ze się nie będzie w takie bawiła kiedy trzeba dać mu jeść.
wystarczyłoby, żeby mógł sobie biegać?? 🙂

OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
28/02/2013 11:18 pm  

Kagańców też nie jestem zwolennikiem, gdyż wtedy nie będzie mógł się bronić przed innymi psami.
Wyjście jest tylko jedno. Musicie zbudować płot.

OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
28/02/2013 11:22 pm  

no to pięknie...

OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
28/02/2013 11:31 pm  

Kaganiec NIE, brama NIE. Po co w ogóle jest ten pies?
A ugryźć to może każdy psiak i nie dziwię się ludziom. Jak się ma zwierzę to trzeba być za nie odpowiedzialnym. Tą odpowiedzialnością na pewno nie jest łańcuch ani puszczanie psa luzem kiedy nie ma bramy.

OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
28/02/2013 11:39 pm  

Jak się ma zwierzę to trzeba być za nie odpowiedzialnym. Tą odpowiedzialnością na pewno nie jest łańcuch ani puszczanie psa luzem kiedy nie ma bramy.

przez całą zimę był "wolny' i nikt się nie skarżył, a teraz zrobiło si e cieplej to nagle najgorszy jest Edek.
Na osiedlu u nas większość psów biega "luzem" i jakoś mi to nie przeszkadza, ale listonosz i inni "nieznajomi" się boją.
To zrozumiałe.
Brama, cholerna no 🙂

OdpowiedzCytat
Blake.Lea.Riley
początkujący
20/03/2013 6:20 pm  

A ja mam 10 letnią sunie (mieszanka wilczura z goldenem podobno), 2 koty na stałe i od czasu do czasu tymczasowe kociska którym domu szukam :))

OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
17/06/2013 3:21 pm  

ja się dopisze iż w niedzielę adoptowałem psiaka ze schroniska , przesiedział tam 1,5 roku bo karnym odebraniu właścicielom z powodu bicia , jest bardzo bardzo spokojny i trochę strachliwy ale po woli sie asymiluje , po 1,5 roku łańcucha i budy ma teraz ogromna ilośc terenu wolnego i kupę miłości , jest dopiero drugi dzień a już nalezy do rodziny , to tyle , strzała 🙂

OdpowiedzCytat
KropelkaRosy
świeżaczek
02/08/2013 10:01 pm  

Ja mam kotke Lune, ktora kocham nad zycie.

Mialam tez kroliczka miniaturke, ale 1,5 roku temu umarl :((

Mozecie obejrzec filmiki Luny i Williego;

http://www.youtube.com/watch?v=ML5EtVK2I08&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=XVqpXd9TP0M

http://www.youtube.com/watch?v=Irv5V10tPRk

http://www.youtube.com/watch?v=nBaPxa9hR_w

http://www.youtube.com/watch?v=ulBc1uC4CeA

[edytowane 2/8/2013 przez KropelkaRosy]

OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
03/08/2013 2:07 pm  

Ja dopiero co miałam psa. Nie żyje dopiero od paru dni. Strasznie mi go brakuje, na podwórku jest tak pusto...
Mam taki plan, że jak już się kiedyś ustatkuję i będę miała warunki, to adoptuję z jakiegoś schroniska świnkę. Uważam, że to niedoceniane stworzenia, o których ludzie po prostu niewiele wiedzą (albo nie chcą wiedzieć, żeby sobie nie zaćmić perspektywy schabowego na obiad). Tymczasem to trzecie pod względem inteligencji zwierzę, zdolne do nawiązania więzi z człowiekiem równie zażyłej, co pies.
A z dzikich zwierząt zawsze fascynowały mnie słonie. Ich widok na nagraniach z cyrków, kiedy tak kiwają głowami na boki (stereotypia) zawsze najbardziej mnie uderzał, chociaż oczywiście protestuję przeciw wykorzystywaniu jakichkolwiek zwierząt w ten sposób.

OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
17/10/2013 2:10 am  

Mnie świnia kiedyś chciała ugryźć bo głaskałam za darmo 😛

Może nie ukochane zwierzę, ale zaprzątające mi myśli- kociu!

podejrzewam, że podrzucony na działki, bo wybitnie nakolankowy, rozmruczany, proludzki, [te rodem z działek raczej zachowują rezerwę, są dzikie lub półdzikie]. Młodzian tak na oko ma 3-4 miesiace, cudownie miękkie futro, 5kę z mruczenia. I nikt nie chce koteczka 🙁 Ja przygarnąć nie mogę, jedyne co mogę zrobić to co 2 dni noszę mu jedzonko(póki jest ciepło i działkowcy porządkuują ogródki to zawsze ktoś mu coś rzuci). Dzisiaj wlazłam do siebie na działkę i wołam i słyszę "miau? miau? MIAUUUU!" i widzę jak wielkimi susami galopuje od sąsiadki. Zostawiajac go serce mi się kraje, odwracam jego uwagę i czym prędzej daję dyla bo biegnie za mną lub nawołuje 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Strona 14 / 15 Wstecz Następny

Praca