Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ukochane zwierzę  

Strona 3 / 15 Wstecz Następny
  RSS

ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
16/02/2006 7:27 pm  

No coz ja zawsze chcialam/chce miec jakies zwierzatko ale rodzice sie nie zgadzali. Mieszkam w bloku i zawsze slyszalam ze pies czy kot musi miec sie gdzie wyszalec wiec kupili mi chomika, slodka istotka ale niestety po dwoch latach umarl 🙁 i od tej ory nie mam juz zadnego zwierzaczka 🙁


OdpowiedzCytat
BASIOŁEK:*
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 97
16/02/2006 8:13 pm  

ojej...:( no ale tak to juz jest z chomikami ja tez kideyś miałam 2 chomiki i z 15 świnek morskich(nie przesadzam!!!)moja świnak rodziła kilka razy po 5 maluchów(małe świnki są przesliczne!!!kiedy sie rodzą mają juz otwarte oczka i mają sierść) 2 myszoskoczki i 1 suwaka egipskiego i gołebia,którego uratowałam moja mama przed psem znajomego( to był gołąb hodowlany,któy wykluł sie chory,miał krzywy dziób,ten znajomy powiedział,ze mama może go wziąc albo odda go psu do zjedzenia!!!!)A moja mama kocha wszystkie zwierzątka i nie pozwoliła,żeby jakieś psisko wszamało biednego gołąbka ale niestety nie pożył długo...
to było piskle i miom starań mojej mamy oszedł...:(


OdpowiedzCytat
Aś
 
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 4
03/03/2006 1:58 pm  

JA ma psiaka- kochanegolabradorka Atiska. Dwa przygarnięte kotki które nazywają sie Puma i Puma 😮 😛 bo obydwie są czarne i trudne je z dalego odróżnić 😛 No i mam dwie fretki Lolka (jego fotka w avatrarze) i Maję ze schroniska.


OdpowiedzCytat
Bećka
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 8
03/03/2006 9:10 pm  

Ja mam 3 kociaczki, dwa ze schroniska Pchełkę i Kićke.. Noi jeszcze znalezionego Mruczka, który uwielbia się kręcić na krześle i aportuje guziczki 😀 Pchełka jest wredny, ale cóż zdarza się jak to i u ludzi 🙂 A moja kicia ma takie słodkie niepełnosprawne przednie łapki, i jak staje na tylnich to wyglada jak kangurek!!! Ale mimo swego kalectwa radzi sobie doskonale i jest najbrdziej kochana kotką na swiećie :love: Aha i mam jeszcze żółwia tuptusia, który łazi po domu i spi gdzie mu się podoba!!


OdpowiedzCytat
galaretka
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 8
03/03/2006 9:36 pm  

Hah! a ja mam też pieska! suczke Pchelke! :heartpump:
😛 z calym szacunkiem ale to mój piesek jest najukochańszy! (jak to sie pisze?) 🙂
i mam jeszce kotka na ktorego wolam ostatnio "Kocie" bo mnie ugryzl^^ dziki jest jakiś 😛 (ma to pa pani 😎 )


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
04/03/2006 10:44 am  

Lubię pająki, od czasu pogrzebu jednego z nich...

Miałam psa. Do lutego. I wcale nie był stary...


OdpowiedzCytat
Elven3
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 42
03/04/2006 2:55 am  

Moim ukochanym zwierzem była suczka wyżła niemieckiego Bora,była bo niestety umarła 6lat temu mieszkała u dziadków ale bardzo często tam bywałem i dalej bywam teraz dziadkowie mają mieszańca owczrkopodobną suczkę Portę, która ma 8lat.W domu mam kota którego też bardzo kocham na imię ma Melek i ma 10 lat.A lubię wszystkie zwierzęta i nie wyobrażam sobie życia bez nich.


OdpowiedzCytat
sasha
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 79
18/04/2006 6:44 pm  

ja mam królika o imieniu Karmel, żółwia wodengo żółtolicego Sashe (stąd mój nick 🙂 ), niezliczone ilości pająków pod łóżkiem i nie mam pojęcia co się tam jeszcze zagnieździło

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.


OdpowiedzCytat
Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
18/04/2006 7:18 pm  

No właśnie - czy wszyscy z nas mają jakieś zwierzątko? Jeżeli tak to napiszcie jakie macie.
Ja mam ukochaną roczną suczkę amstaffkę. Nazywa sie Gaja i jest najukochańszym pieskiem na świecie.
a Wy?

Widziałam zdjęcie Twojej amstaffki - jest naprawdę cudna! Kocham tą rasę 😛 Pozdrowionka


OdpowiedzCytat
frida19
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 37
18/04/2006 10:56 pm  

Jak już gdzieś pisałam - mam dwie przesłodkie szynszyle - parkę, więc może niebawem nie tylko 2 😉
Bardzo chciałabym miec psa, ale dopóki mieszkam z moją rodzinką jest to wykluszone. No cóż, pomarzyć można...
Mam szynszyle, ale to nie znaczy że kocham tylko je. Przeszłam na wege właśnie dla kochanych zwierząt - niezależnie od tego, czy chodzi o psa czy krówkę lub świnkę. Kocham wszystkie zwierzaki i jestem przekonana że większość z Was również.
Pozdrawiam 🙂
PS. Rain, jestem pod wrażeniem Twojej wypowiedzi.


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
19/04/2006 1:53 am  

mam 2 zolwie Husan i Ontario ;]

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
wilczka95
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 42
19/05/2006 6:16 pm  

Ja mam kota Magika i królika Puszka.Kocham je najbardziej na świecie.


OdpowiedzCytat
coconut
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 164
19/05/2006 9:03 pm  

Ja mam 2 koszatniczki Basię i Waldusia (szczęsliwe małżenstwo 😉 maja obecnie trzech synów 😀 ) mam też psinke sznaucera olbrzyma Corę i patyczaki 🙂 🙂 🙂 miałam kiedyś szczurki (Zuzię,Franię,Turkuska,Bartusia)żółwiki (Gienia,Zuzię i Wacka) i króliczka Maksa(wszystkie są juz w zwierzęcym niebie 😉 ) To dziwne ale większości nadałam ludzkie imiona...


OdpowiedzCytat
mathilde
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 41
20/05/2006 4:23 pm  

Chomik -Dolly =Dolores (ma dwa imionka)
pies mojego brata Misiu, rasy mieszanej....wsio... 🙂

...dyskretnej troski trzeba mi...


OdpowiedzCytat
Śliwa
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 70
20/05/2006 4:53 pm  

ja mam 4 pająki ptaszniki, około 60 larw drewnojada i około 400 larw mącznika młynarka 😛


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 15 Wstecz Następny
  
Praca