Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Topienie kota  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
07/06/2007 1:52 am  

NIE moge tego ogladnac,moglabym zwariowac,nie da rady.Ale sobie to wyobrazilam i mam dosc!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!
takiemu to bym jaja na zywca uciela i patrzyla z roskosza jak sie meczy.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
AGUCHA
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 30
12/06/2007 12:28 am  

A ja obejrzałam. Oglądam wszystkie takie filmy po to by wiedzieć jak chorzy i nienormalni są ludzie. Jak bardzo potworni potrafią być. Chce to wiedzieć, chce być świadoma. Płaczę potem po nocach. Dławię się tym okrucieństwem.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
16/06/2007 8:55 pm  

Boże!!!!!!!!Jak można być takim okropnym...Niedobrze mi zawsze po takich filmach!Ten biedny kotem tak walczył desperacko...Przypomnialo mi sie, jak ja bylma zmoim psem na spcaerze i on przybiegł do mnei z jakimś workiem w zebach a tam był w sorku kot...nie musze chyba mowić że znalazł go nad wodą i kotek nie przezył....Ale jak ludzie mogą być tacy okropni....:(

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
16/06/2007 10:03 pm  

🙁 "Artystyczna wolność", pfech. Dla mnie granice artystycznej wolności są bardzo jasne, a ich przekraczanie oznacza, że sztuka przestaje być sztuką. Przecież sceny drastyczne można zastąpić efektami specjalnymi... TO jest sztuka. No, ale jak ktoś ma ochotę zabić sobie kota i się głupio usprawiedliwić...
Gdyby w jakiś sposób to było możliwe, sprawiłabym, że ten facet przeżyłby to co zrobił - w skórze kociaka którego utopił. 😡

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
31/07/2007 12:46 am  

dziekuje za takie poswieca nie sie dla sztuki !!!! tego faceta wziazc i za jaja powiesic .... 😡
patrzec jak kotek mialczal pod tam wodom az zal w sercu sie kraja , ludzka glupota i bestialstwo nie zna granic

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
paulka111
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 7
04/08/2007 12:24 am  

Obejrzałam ten film i teraz tego żałuję... Nie wiem jak niektórzy ludzie mogą być tak okrutni :exclam: :exclam: :exclam: Niech ten kutas sam się powiesi!!! długo o tym filmie nie zapomnę
Przepraszam za wyrażenie 🙁


OdpowiedzCytat
Jakub
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 135
04/08/2007 2:31 am  

Co ja mogę napisać. Przykro mi i smutno. Przykro z powodu ludzi, którzy są tak sadystyczni i okrutni. Z powodu obojętności. Z powodu tego, że śmierć tego kotka wcale nie była gorsza, a pewnie znacznie mniej bolesna niż milionów zwierząt zabijanych każdego dnia. A skoro taką była, a zostawiła u mnie taki niesmak i obrzydzenie, wiązała się z taką heroiczną walką o życie w przypadku owego biednego kotka, to co z innymi??

Sztuka nie usprawiedliwia okrucieństwa [chyba że w stosunku do siebie] i a już na pewno nie usprawiedliwia zabijania. Inaczej możnaby z goryczą powiedzieć, że Holokaust był wielką szutką odegraną przez nazistów na scenie historii...

Smutek, pustka, mój kolejny swobodny oddech. Spróbójcie swój kolejny też docenić...

[img]http://i25.photobucket.com/albums/c62/hamletron/priceless.gif[/img]


OdpowiedzCytat
elf
 elf
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
02/09/2007 6:48 pm  

jestem katoliczką, ale niech sie jeszcze raz ktoś odezwie, że Bóg dał ludziom panowanie nad zwierzętami (fragment Biblii jak Bóg stworzył świat i chciał człowieka stworzyć) to nie ręczę za siebie

ale sztuka ma odwzorowywac świat, nie? to im się udało az za dobrze odwzorować 😡


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
18/09/2007 9:16 pm  

animals75 napisał; coś strasznego... tego (przeklnę) k**** mać reżysera za pięć groszy powinno się tak samo utopić w wannie...

Prawie się zgdzam, ale raczej powinno się go utopić w basenie! ehh.... biedny kociak:((( filmu nie obejrzę.... nie da rady :(( :(( 🙁 A petycje zaraz spróbuje podpisac... w ciemno


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
20/09/2007 3:29 am  

oglądnęłam. ;/ zal, po prostu zal.
ale ten przynajmniej mial hm, 'szybką' smierc według mnie. znaczy sie nie szybką, ale nie az taką bolesną jak niektóre zwierzęta w rzeźni.

są ludzie i parapety. klamki też ;/ ale ten człowiek (człowiek?? co ja gadam) nie zalicza się do niczego.

petycje podpisze jak mi sie uda 😡 bo ja zawsze cos poknoce i mi nie wychodzi;/

Aaaa... jednak mi sie udało i podpisalam. ;];] ha!

[edytowane 19/9/2007 przez Koniara]

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
22/09/2007 1:12 am  

po przeczytaniu tego tematu cisną mi się na usta różne słowa i żadne nie jest cenzyrazne... 😮 JAK MOŻNE BYĆ TAKIM *******!!! ***** wzięłabym go za tą niedorobioną głowę i przywaliła w jego krzywy ryj!! co za ***** łażą po tym ******* świecie :(( :(( sorki za słownictwo ale przy pisaniu tego posta utentycznie rycze. wtyd mi że jestem człowiekiem, chociaż tamten *** to z człowiekiem ma niewiele wspólnego...

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca