Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Sklepy gdzie zabija sie zwierzeta!!!! filmy   

  RSS

Filip
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 156
16/10/2007 8:07 pm  

Sklepy gdzie zabija sie zwierzeta!!!!

Dlaczego wladze pozwalaja na takie okrucienstwo
Stloczone w kaltkach, czekaja na swoja smierc!!!
Bez znieczulenia, odrabane glowy tasakiem
Sklep znajduje sie w Chicago

link http://www.youtube.com/watch?v=p440_aGfWs8

Te zwierzeta pojda na rzez jak dorosna !!!
Koscielna farma pod Chicago
pokazuje dzieciom mlode zwierzeta.
Na scianach wisza rysunki - z czego zbudowana jest swinia
I z jakiej jej czesci uzyskamy boczek a z jakiej robi sie kielbase!!!!
Kiedy zwierze rosnie oddawane jest do rzezni a koscielna ferma
bierze nowe male zwierze. !!!!!!!

link http://www.youtube.com/watch?v=lWMspi775S4

wiecje filmow o losie zwierzat

link http://www.youtube.com/user/FilipBarche


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 163
16/10/2007 8:29 pm  

Czy ty, Filipie wyszukujesz te filmy celowo ?Czy podobają ci sie one?Czy czujesz a ż tak wielką potrzebę podzielenia sie z nami tym ? Przepraszam ,ale po cóz nam- którzy przestali jeść mieso oglądanie takich filmów? Przeciez to zakrawa na masochizm, czy też czerpanie wręcz chorej przymności z ogladania brutalnych scen !
Wiem że one umierają i wiem w jakich warunkach i my z naszego punktu położenia nie jesteśmy e stanie zrobić nic dla tych zwierząt z Chicago.
więc po co to znów oglądać?


OdpowiedzCytat
Filip
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 156
16/10/2007 9:32 pm  

Szkoda ze nie rozumiesz.
1. Ja tych filmow nie wyszukuje tylko osobiscie nagrywam po to by byl dokument na to jak sa traktowane zwierzeta.
2. Dziwia mnie Twoje slowa zwazywszy na to jak malo wegetarian robi cos poza niejedzeniem miesa dla zwierzat.
3. Wielu wege ludziom nie przeszkadza to ,ze umieszczam filmy czy zdjecia, poniewaz moga zapoznac sie gdzie i jak traktuje sie zwierzeta. Poza tym nic nie szkodzi na przeszkodzie aby filmy czy inne informacje zawarte w tym czy innym miejscu przekopiowac do znajomych ,ktorzy jedza mieso i rozeslac i pokazac innym jak nie nalezy postepowac itd.

Filip
http://barche.blog.onet.pl

[edytowane 16/10/2007 przez Filip]


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 163
17/10/2007 12:54 am  

Jesli cie uraziłam to przepraszam , nie to miałam na celu
Masz sporo racji ,jednak chciałam wyrazić moje zniechęcenie wobec kolejnych filmów ,ponieważ moim zdaniem jest to bezcelowe, przynajmniej dla nas (wegetarian).Rozesłać znajomym!Ha problem w tym że smutna prawda wygląda tak: przez oglądanie takich filmów mięsożercy są jeszzce bardziej ,,twardzi" ,zamiast uwrażliwiać sie na cierpienie.Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia.Ja osobiście nie ogladam z reguły takich filmów bo jako niepełnoletnia Polka nie mam niestety zadnego wpływu na poczynania amerykańskich chodowców i owe filmy przynoszą mi tylko większa nienawiśc do człowieka.No ale to tylko moje zdanie, bo z patrząc na to bardziej obiektywnie, to bardzo jestem zadowolona ze ludzi jak Ty docierają do tego typu oprawców ,mojąc możę wiekszy wpływ na nich od oglądających ten dokument.
Pozdrawiam.


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
17/10/2007 12:22 pm  

Maja Droga , oczywiście jeśli się ma b.wrażliwe sumienie jest możliwość po prostu nie uaktywniać tych filmow prawda?Ale to są dokumenty i nie dotyczatylko Chicago a losu zwierząt na prawie całym swiecie -człowiek jest podły dla zwiarzat prawie wszedzie Ja te filmy kopiuję i rozsylam Reakcja na film jest dla mnie znakomitym testem na kulturę i sumienie lub hipokryzję i udawanie ludzkch uczuć Jest też jakas minimalna szansa że kogoś , możę jednego na sto te filmy zmienia-jego sposob myslenia i postepowania Wierz mi że niewielu vege robi coś jeszcze dla zwierzat oprocz niejedzenia mięsa więc nie krytykuj przynajmniej tym którzy toczą tak trudną , nierówną walkę o lepszy świat


OdpowiedzCytat
annflower
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 47
22/10/2007 10:51 pm  

Mi te filmy nie przeszkadzają bo to dzięki nim wiem i widzę jak jest naprawde. bo czytając o tym to co innego niż widząc. jak byłam mała chciałam mieć gospodarstwo bo kojażyło mi się ze zwierzątkami a teraz do gospodaestw nawet nie wchodzę bo kojażą mi się z cierpieniem zwierząt. dzięki tym filmikom mogę to uświadomić też innym np. rodzicą, młodszym koleżanką itd. i powiem szczeże: mnie te filmy motywują. tak! oglądając je wkurzam się na tych ludzi którzy krzywdzą zwierzęta i nabieram siły żeby się wziąść i coś z tym zrobić. w moim mieścia nie ma schroniska dla zwierząt i staram się od niedawna żeby powstało. jest też zaniedbane tzw. mini zoo za które też się musze wziąść 😡


OdpowiedzCytat
  
Praca