Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Niedźwiadek-petycja !!  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
24/10/2007 12:18 am  

W artykule? Ekhem, w artykułach wiele rzeczy piszą i to baardzo często mija się z prawdą. Poczekajmy na wyrok sądu a nie na oceny "prasy", która zwietrzyła dobry temat.

Widziałam relację w wiadomościach i po wysłuchaniu opinii pracownika służb leśnych (czy kogoś tego pokroju) jestem bardziej skłonna uwierzyć w zabójstwo. Jeśli by zabili w samoobronie, po co pozbywaliby się ciała w strumieniu? No i te bułki...

Jestem raczej pesymistką. Mam mało wiary w ludzi :/ To, co się ciągle widzi i słyszy...

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Lilith81
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 131
24/10/2007 12:23 am  

Poczekajmy na wyrok sądu a nie na oceny "prasy", która zwietrzyła dobry temat.

Ensifer, nie chcesz mi chyba wmówić, że rzucanie kamieniami w głodnego niedżwiedza, który odłączył się od matki, a potem utopienie go, wymysliła sobie prasa, żeby ubarwić historię...Zresztą w artykule wypowiadaja sie specjaliści ds. ochrony zwierząt. (Twoje podejście do tej sprawy pośrednio wiąże sie z tym, że nie jesteś wegetarianinem, takie mam wrażenie)
Koniara, rany na ciałach tych turystów, jak twierdzi dyrektór szpitala (muszę się tu powołać na niego, bo za chwilę Ensifer stwierdzi, że to wymysł prasy) nie wskazują na samoobronę. Trudno w to uwierzyć, ale oni to zwierzę po prostu zatłukli!! 🙁 🙁


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1011
24/10/2007 1:17 am  

W rzucanie kamieniami i wrzucenie do wody wierze jak najbardziej... mam wątpliwości tylko nad kwestią samoobrony. Jeśli zwierze zaatakowało - nie ma problemu...

=


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
24/10/2007 1:45 am  

A oprócz tego wydaje mi się ze nawet głodny niedzwiadek nie zaatakowałby sześciu osób. No wybaczcie... 😡 Nie mówmy więc że to samoobrona bo to az głupio brzmi patrząc jeszcze na to jak wyglądał ten miś.....


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
25/10/2007 3:58 pm  

http://wiadomosci.onet.pl/1629931,11,item.html

2lata albo nawet żadnej kary? W jakim my żyjemy kraju?!!! jak można 😡 😡 😡


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
25/10/2007 7:27 pm  

Ale mnie wkurzył gośc który napisał ,, że zabicie zwierzęcia nie jest grzechem" i jeszce coś o eko oszołomach. Jak coś takiego widze to moj poziom agresji zaczyna wzrastać 😡 nawet ksiądz z którym mam religie a jest bardzo konserwatywnym księdzem (musze dodać) powiedział że jest to grzech i to najwyższej rangi. I nasz zasmolony wymiar sprawiedliwości jak zwykle cacka się z takimi ludzmi.... 🙁


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1011
25/10/2007 8:32 pm  

Nasz wymiar sprawiedliwości jest strasznie ułomny i cacka się ze wszystkimi. To i tak będzie sukces jak 2 lata dostaną... w zawieszeniu oczywiście.

=


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 163
25/10/2007 9:24 pm  

A ja jak zwykle zadam pytanie: co kierowało tymi ludxmi , dlaczego to zrobili i dlaczego byli w stnie to zrobić? Jakie błędy popełnili ci którzy ich wychowali że nie wachali sie zabić to zwierze ?I w końcu jak można ZAPOBIEGAC takim wydarzeniom zanim jeszcze pojawi się impuls by zabić?Jak budowac w dzieciach współczucie by nigdy nie przyszło im na mysl zrobic coś takiego ?


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 187
27/10/2007 3:15 pm  

podobno oni go najpierw karmili a potem niedźwiadek chciał jeszcze...Ale sami zgłosili się na policję co świadczy o tym ,że mieli chociaż jakiekolwiek wyrzuty sumienia...


OdpowiedzCytat
annflower
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 47
27/10/2007 9:14 pm  

Same wyrzuty sumienia nic już nie pomogą 🙁


OdpowiedzCytat
Lilith81
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 131
30/10/2007 10:32 pm  

Z całego serca proszę o podpisy pod tą petycją:

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2675

Dziękuję.

Specjalne podziękowania dla Basi.


OdpowiedzCytat
~*mikrokosmos*~
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 131
31/10/2007 11:31 am  

Done. I powysyłane.


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
01/11/2007 12:35 am  

Nie moglam tego ogladac w T.V,petycja rzecz jasna podpisana.Wiem ze nie powinnam tak mowic ale niech ich szlak trafi za tego niedzwiadka.Palant pokazywal w telewizji jakies lekkie zadrapania na ramieniu i niby to mu niedzwiedz zrobil....

[edytowane 31/10/2007 od SIMA]

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Lilith81
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 131
01/11/2007 12:42 am  

Palant pokazywal w telawizji jakies lekkie zadrapania na ramieniu i niby to mu niedzwiedz zrobil....

I jeszcze powiedział "W XXI wieku ważniejsze jest zwierzę niz człowiek" 😮 Kretyn!!!!!


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1011
01/11/2007 2:46 am  

Troszke (podkreślam [u]troszke [/u]) racji miał. Niektórzy, moim zdaniem, kładą zbyt duży nacisk na zwierzęta. Jeśli chodzi o zadrapania - również powątpiewam, że są to obrażenia charak. dla atakującego niedźwiedzia... Zobaczymy, co powie sąd, chociaż znając nasz wymiar sprawiedliwości, to potrwa to dość długo.

=


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca