Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Żałosne czy skłaniające do refleksji?  

  RSS

Ahelekala
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1
09/02/2008 12:03 am  

Obejrzałam artykuł na joemonster.org : "Rzeźnickie poczucie humoru". Strona zawiegra głównie dowcipy i humorystyczne zdjęcia. Jednak jesli to miało rozśmieszyć to musiał to dodać człowiek o bardzo niskim poziomie poczucia humoru i empatii. Co innego jeśli miało skłonić do refleksji.
Szczerze wątpię w tę drugą opcję, ale powiedzcie co wy o tym sądzicie.
Linek:
[url] http://www.joemonster.org/art/8693/Rzeznickie-poczucie-humoru[/url]


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
09/02/2008 12:16 am  

Ciężko znaleźć odpowiednie słowa. Po prostu przykro mi się zrobiło, jak to obejrzałam. Najbardziej prymitywne ludzkie odruchy. Panowie odreagowują chyba jakieś kompleksy :/ 🙁

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 0
09/02/2008 12:32 am  

Ehh... po prostu słów mi brakuje jak takie rzeczy widzę. Przykre, że ludzie potrafią sobie ze wszystkiego zrobić sobie żarty. 🙁


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
09/02/2008 1:43 am  

Zgadzam sie z poprzedniczkami ;/
to przykre, i jeszcze ochydne.
Tacy prosci ludzie, wieśniaki. marne poczucie humoru .
Kurde, też mi się przykro zrobiło

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
10/02/2008 12:54 am  

Niestey demokracja daje równe prawa takim żałosnym debilom i sadystom jak innym ludziom


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
10/02/2008 12:58 am  

degeneracja zupełna 😡 najgorsze jest to że niektórzy ludzie w moim otoczeniu się z takich debilizmów i odmóżdzenia też zaśmiewają, bo to :" haha takie zabawne" 🙁


OdpowiedzCytat
zapapalka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 71
10/02/2008 1:16 am  

to w ogóle nie było śmieszne...
to po prostu żałosne 😮

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1011
10/02/2008 2:58 am  

Każdy ma inne poczucie humoru - jednych takie obrazki odpychają, inni śmieją się jak idioci słuchając dowcipów o obozach koncentracyjnych ... 😀 Zresztą, śmiać można się przecież ze wszystkiego, prawda?

=


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
10/02/2008 12:55 pm  

tak można się śmiać ze wszystkiego ale zastanówmy się jaki jest poziom tych dowcipów i czego one dotyczą a potem możemy :buhaha do rozpuku 🙁 tematyka żartów z jakich ludzie się śmieja że zwykle świadczy o ich poczuciu estetyki i etyki...


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1011
10/02/2008 2:03 pm  

Poziom? Każdy oceniłby poziom inaczej, więc właściwie o co chodzi? Jedni się śmieją, inni nie.

=


OdpowiedzCytat
akluin
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1
10/02/2008 8:32 pm  

Tylko współczuć takiego poczucia humoru.... 🙁 : :((

akluin


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
10/02/2008 8:33 pm  

Mnie się po prostu zrobiło niedobrze po obejrzeniu tych zdjęć. 😡

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 263
10/02/2008 10:08 pm  

Ensifer - "Poziom? Każdy oceniłby poziom inaczej, więc właściwie o co chodzi? Jedni się śmieją, inni nie." - no właśnie, punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia - co niektóre osoby mają go zbyt nisko... :thumbdown: :mad2:
PS Na link nawet nie kliknąłem, mam po dziurki w nosie tzw poczucia humoru osób z którymi mieszkam

[edytowane 10/2/2008 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
10/02/2008 11:05 pm  

A ja kliknęłam.
Mój komentarz brzmi - o fuuuuuj (konkretnie chodzi mi o motyw z okiem). :casstet:
A posuwanie na niby zabitego świniaka budzi we mnie mieszane uczucia


OdpowiedzCytat
  
Praca