Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zabili szczeniaczka:(  

  RSS

patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
08/07/2008 2:57 pm  

czy słyszeliście o tym w wiadomościach,ja nie ogladałąm ale tato mi powiedział i wczoraj o tym gadaliśmy:(
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080704/NEWS01/54215484
powinni ich skazać ale pewnie nic nie zrobią dadzą kuratora i to wszystko

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
katie_chatterbox
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 147
08/07/2008 3:05 pm  

Normalnie mam aż łzy w oczach. Pewnie, że nic im nie zrobią. Nigdy nic nie robią. Przecież "to tylko pies". I podejrzewam, że gdyby zrobili coś takiego np. z kurą, to całej sprawy w ogóle by nie było... Tacy są ludzie, panowie świata...

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
08/07/2008 3:49 pm  

http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-3589.html

Tutaj jest ten temat ^

ale Masakra ;/ ;/ ja mozna zrobić coś takiego...

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
08/07/2008 4:25 pm  

To powinno być rozgłośnione tak jak kiedyś to z tym psem zabitym Ozzy'm na blogu o tej stytuacji po kilku dniach bylojuz kilkaset komentarzy


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
09/07/2008 9:09 pm  

sorry ,nie miałam pojecia ,że już był taki temat ,mogliby zmienic prawo czemu zwierzeta sa mniej ważne niż ludzie? czuja i cierpia tak samo/ :((

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
  
Praca