Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

brutalne morderstwo psa  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
14/08/2009 1:46 am  

W wiosce obok dwaj mężczyźni jeździli za wystraszonym psiakiem, aż go rozjechali...znali psa, znali właścicielkę...brak mi słów. Grozi im maksymalnie rok, 2 lata-co to jest??? Takich ludzi powinno się zamykać w szpitalu psychiatrycznym. Nawet jak dostaną te 2 lata, to po powrocie z więzieniami będą sobie dalej tutaj mieszkać i z dumą się obnosić jak to wesoło się zabawiali z psiakiem 😡
Ludzie są zbulwersowani...ale pewnie szybko zapomną...
tutaj więcej: http://www.esanok.pl/?ak=news_c&pan=n&dod=artykul&var_id=7544&wroc=index


OdpowiedzCytat
sublime86
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 361
14/08/2009 2:35 am  

"Wczoraj, gdy brat zgłaszającej przebywał nad rzeką, usłyszał jak dwaj sąsiedzi „chwalą się”, że "zajeździli" psa. Mężczyźni powiedzieli, że jeździli samochodami za dużym psem, a gdy się zmęczył – przejechali go."

Po prostu brak mi słów 🙁 Głupota ludzka nie zna granic. Wrrr...Za takie coś nawet 10 lat to by było za mało 😡


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
14/08/2009 2:43 am  

Tacy ludzie nigdy się nie zmienią....Dla mnie to są psychopaci. Brak mi słów 😡

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Vida
 Vida
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 60
15/08/2009 1:59 am  

Kurde, trzeba zmienić to patologiczne polskie prawo, które przewiduje karę max. 2 lata za znęcanie sie nad zwierzakami, a i tak najczęściej zapadają wyroki w zawieszeniu.
Piszemy petycję? Czy ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
15/08/2009 2:08 am  

Chciałoby się powiedzieć: durne prawo, ale prawo.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
18/08/2009 1:49 am  

Petycja to niezły pomysł.

Najlepiej byłoby zmienić to prawo, tylko, że do tego trzeba 100 tys podpisów.


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
18/08/2009 4:42 am  

[b]Curses409[/b] -dokładnie,paranoja T_T

Prawo jest do czterech literek,pewnie i tak im dadzą mniejszą karę znając nasze państwo. Kilka dni temu w Polsat News był temat i rozmowa z paniami z fundacji EMIR na temat bezdomności zwierząt i ogólnie prawa. Petycja może coś da.
Tacy ludzie to psychopaci. Do domu bez klamek w białym kaftaniku.

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 0
22/08/2009 4:12 pm  

tAk!! zgadzam się w stu procentach... u mnie na osiedlu kilka [ok3.] lat temu 2 psychopaci wsadzili bezdomnemu psu big jumbo do pyska... łatwo sie domyśleć co się wydażyło...:( zresztą są ludzie i bestie.... nie mam pojęcia jak mozna nazwać "człowieka" któremu przyjemność sprawia rzucanie małym kotem o ściane, wrzucanie petard do budek z kotami i tym podobne rzeczy!! obserwując bądź nawet słyszac o takich zdarzeniach myśłe że nie sprawia mi satysfakcji nazwać siebie człowiekiem-istotą jak najbardziej pełną rozumu, posiadającą sumienie i przedewszystkim serce!!
OKO ZA OKO ZĄB ZA ZĄB!!
bo czym niby różni się człowiek od zwierzęcia...? 😡


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
25/08/2009 8:32 pm  

mała czarna, mądrze to ujęłaś.
są ludzie i są parapety. niektórzy nie zdają sobie sprawy ze swojej głopoty albo po prostu urodzili się chorzy psychicznie. ja nie wiem jak wyjaśnić ich zachowanie. go się chyba nie da wyjaśnić, a już tym bardziej zrozumieć. takich dziwolągów należałoby zamknąć w pomieszczeniu bez drzwi, bez okien. niech sobie gniją w samotności, skoro nie potrafią zrozumieć, że każde życie jest drogocenne. ludzie i zwierzęta wcale aż tak bardzo się nie różnią... szkoda, że wie to tylko nieliczna garstka. szkoda.

[edytowane 25/8/2009 przez Princess_Leia]

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
25/08/2009 8:38 pm  

Nie no... ale część ludzi uważa, że zwierze jest jak przedmiot. Są ludzie dobrzy i źli. Są i tacy co z premedytacją mordują innych ludzi z powodu czterech złotych. Tak było jest i będzie.


OdpowiedzCytat
kingajkari
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 45
23/10/2009 8:34 pm  

Jak tak można
to nie ludzkie
:((
Wobec takich psycholi powinno się wyznawać zasadę "oko za oko . . ."
Chętnie bym ich porozjeżdżała !

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?


OdpowiedzCytat
AnKa_15
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 60
20/11/2009 10:58 pm  

Tych ludzi powinni najmniej na 25 lat wsadzić.Raz widziałam podobny przypadek też samochód jechał za labladorem, a on taki przestraszony uciekał, już miałam wyskoczyć na drogę, gdy pies gwałtownie zakręcił..... na szczęście udało mu się wyminąć auto, a tak się bałam.

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka nazywa się to okrucienstwem.


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
20/11/2009 11:58 pm  

Jakie 25 lat???Jeszcze tego brakowalo bym takich barbarzyncow utrzymywal z podatkow... Lepsza jest kara zad za zab tylko ze z dwojonym skutkiem...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
AnKa_15
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 60
22/11/2009 1:08 am  

Właściwie masz rację! Powinno się ich kilometrami przegonić, a później rozjechać!

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka nazywa się to okrucienstwem.


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
22/11/2009 1:26 am  

Dziekuje Aniu za poparcie 😉

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca