Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Grooming - strzyżenie psów  

  RSS

waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
25/08/2009 12:16 am  

Od jakiegoś czasu pomagam siostrze w salonie pielęgnacji psów. Psiaki kąpiemy, suszymy, rozczesujemy, później strzyżemy i obcinamy pazurki 🙂 Fajna sprawa jeśli ktoś kocha zwierzaki 😛 Tak tylko chciałam się pochwalić 😛


OdpowiedzCytat
bíumbíumbambaló
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 51
25/08/2009 12:46 am  

Wszystkie psiaki pięknie wyglądają w apaszkach. Mój świętej pamięci pies miał czerwoną apaszkę i niebieski t-shirt na zimne dni odziedziczony po mnie (z czasów mojego niemowlęctwa ^^")... ponoć psy to nie lalki i mają swą dumę, ale im to nie szkodzi, a są przy tym takie rozkoszne. 😛


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
25/08/2009 6:53 pm  

Niestety nie wszystko jest zawsze tak kolorowe. Niestety niektórzy ludzie są okropni. Wczoraj np. kobieta przyprowadziła tak chudego psa że aż nam się płakać chciało. Było mu widać cały kręgosłup a skóra na nim wisiała. Właścicielka tłumaczyła się dość nieporadnie, cieżko było jej uwieryć ... 🙁


OdpowiedzCytat
bíumbíumbambaló
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 51
25/08/2009 7:16 pm  

Może być tak, że chory pies chudnie... mój Pies był bardzo chudy pod koniec życia, chociaż wszyscy się o niego troszczyliśmy. Ta kobieta na pewno nie przyprowadziłaby psa do fryzjera gdyby był jej obojętny- bo nie widziałaby powodu żeby wydawać pieniądze. Dlatego myślę, że niepotrzebnie się martwisz.


OdpowiedzCytat
  
Praca